3:2
1:3
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Panthers Praha 5:9
18. Martin Škorpa, 26. František Vrňata, 37. Matěj Tabášek, 37. Marek Matoušek, 48. David Vondra - 2. Jaroslav Petrák, 4. Martin Mattes, 6. Martin Mattes, 9. Jan Martinek, 25. Martin Mattes, 28. Jiří Hadamovský, 43. Michael Petráň, 55. Tomáš Mánek, 57. Tomáš Mánek; rozhodčí: Jan Brak - Martin Jirka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Martin Baloun 29 - Kristián Ulrych 38; po třetinách: 1:4, 3:2, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostí (Lukáš Jenšík): "Podařil se nám velmi dobrý vstup do utkání, Vyrovnaná druhá třetina nám ale zajistila zbytečně dramatickou třetí třetinu. V závěru jsme ale byli lepší v koncovce. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
Komentář trenéra domácích: Škoda. Dnes jsme se prostě nevyvarovali mnoha zbytečných fatálů a individuálních chyb, které nás stály lepší výsledek. Pokud chceme pomýšlet na bodový zisk, musíme příště pohlídat i začátek utkání. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:59
Počet střel domácí 15, hosté 15.
56:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Ondřej Přib (5:9).
54:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Jan Martinek (5:8).
52:33
Vyloučen hráč Ondřej Přib družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
47:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Michal Záboj (5:7).
42:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval David Mašát (4:7).
40:00
40:00
39:59
Počet střel domácí 14, hosté 13.
36:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Marek Matoušek bez asistence (4:6).
36:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Tabášek, asistoval František Vrňata (3:6).
27:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Hadamovský bez asistence (2:6).
25:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Matěj Tabášek (2:5).
24:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jaroslav Petrák (1:5).
20:00
20:00
19:59
Počet střel domácí 14, hosté 10.
17:40
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Škorpa, asistoval Štěpán Vácha (1:4).
13:10
Vyloučen hráč David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
08:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Martinek bez asistence (0:4).
05:02
03:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes bez asistence (0:2).
01:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Martin Mattes (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Kryštof Novotný, Tomáš Mánek, Jan Martinek, Josef Nový, Ondřej Přib
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Baloun; hráči v poli: Adam Kopal, Martin Šolaja, František Vrňata, David Moudrý, Matěj Tabášek