2:2
2:1
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 7:5
6. Petr Skácel, 11. Lukáš Homola, 17. Jakub Nota, 24. Lukáš Homola, 40. Václav Šimčík, 41. Jakub Nota, 41. Petr Horák - 18. Ivan Pergler, 20. Jiří Lebeda, 23. Jiří Lebeda, 25. Patrik Chládek, 51. Ivan Pergler; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Martin Janík 13 - Vojtěch Šimůnek 13; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana A. Havránka: Utkání, ve kterém jsme se přizbůsobili tempu domacích. Zkušeností mají domácí víc a taky proto dnes zaslouženě vyhráli. My musíme začít zase pracovat tak, aby jsme si zasloužili vítězství. Díky soupeři a rozhodčím.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana M. Vlčka - 1. část: Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a vedli o tři branky. Poté jsme soupeře vlastními chybami dostali do zápasu. Zejména v soubojích jeden na jednoho jsme nestíhali.
60:00
2. část: Naštěstí jsme se z toho nesložili a ve 3. třetině opět odskočili. Posledních deset minut jsme se bránili, ale obětavost našich hráčů byla výborná. Konečně jsme se tak dočkali vítězství a od něj se můžeme odrazit k dalším. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Domáci 8 Hosté 6.
59:54
Další neproměněný střelecký pokus hostů.
59:50
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil Patrik Chládek.
57:47
Homola teď krásně zablokoval nebezpečnou střelu.
56:49
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
56:49
Zbořil dnes neproměnil už několikátou šanci.
56:49
Hosté jsou do šesti.
56:33
Hosté kombinují na vlastní polovině.
55:16
Šimčíkova obrovská chyba v rozehrávce mohla vést opět ke gólu, hosté však této šance nevyužili.
54:03
Po chybě domácí obrany měli hosté velkou šanci snížit, nicméně se jim to nepovedlo.
52:30
Další tyč v tomto zápase, tentokrát od Gabzdyla.
51:10
Domácí teď zachraňuje tyč.
50:32
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval David Jirásek (7:5).
49:26
Horák sám na gólmana, zase nic z toho.
48:53
Eremiáš vstřelil gól, bohužel před tím, než stihl rozhodčí zahájit hru.
48:03
Zbořil sám na gólmana, Šimůnek ale zachraňuje.
47:14
Hra je dost vyhrocená, jde slyšet trenéry obou týmů.
46:15
Hosté jsou teď mnohem více na míčku a odstřelují domácí obranu.
45:41
Kulík měl obrovskou šanci zakončovat do prázdné, bohužel pro něj ale minul.
45:08
Chládkovu střelu zablokoval Nota.
44:03
Janík teď krásně zachraňuje domácí.
43:31
Chyba Gabzdyla za vlastní bránou málem vedla ke gólu.
42:49
Homola přestřeluje hostující bránu.
42:05
Míček se pořád točí před domácí bránou, zatím ale bez gólu.
41:08
Trochu vyhrocená situace před domácí bránou, uklidňovat musí až rozhodčí.
40:35
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Horák, asistoval Dominik Chvastek (7:4).
40:35
Podobná situace, tentokrát ale zvyšuje Horák.
40:25
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jakub Nota, asistoval Adam Zbořil (6:4).
39:59
Střely po druhé třetině: domácí-5 hosté-7.
39:58
Hosté se ještě snažili v posledních sekundách náskok snížit, bohužěl se jim to ale nepodařilo.
39:22
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Václav Šimčík, asistoval Ondřej Gabzdyl (5:4).
39:04
Horák sám utekl dvěma obráncům a získal míček v domácí prospěch.
36:55
Tato třetina je ve všech směrech mnohem vyrovnanější než ta předchozí.
35:53
Homola udělal chybu na polovině a na míčku jsou hosté.
34:47
Gabzdyl svou střelou trefil pouze Horáka do hlavy.
33:46
Velmi povedené přesilovka ze strany domácích, bohužel ale bez gólu.
31:58
Skácel trefuje tyč.
31:39
Vyloučen hráč Daniel Eremiáš družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za zdržování hry.
29:31
Eremiáš mě velkou šanci, kdy běžel sám na gólmana, Janík ale stihl míček zachytit nohama.
29:08
Flašarova střela tak tak přeletěla bránu.
28:30
Mela před domácí bránou, situaci uklidňují rozhodčí.
27:59
Horák měl teď velkou šanci na gól, ale zase nic z toho.
26:22
Nota měl teď dvakrát po sobě šanci zvyšovat, hosty ale zachránila tyč.
25:54
Pergler se pokoušel o střelu z poloviny, bohužel pro něj netrefil ani bránu.
24:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Ivan Pergler (4:4).
24:41
Chládek se ocitnul sám před Janíkem a nemýlil se.
24:16
Janík předvádí dva hezké zákroky po sobě a udržuje tak vedení domácích.
23:38
Janíka teď zachránil Kerzel, který doslova skočil do střely vlastnímu spoluhráči.
23:02
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Homola, asistoval Daniel Flašar (4:3).
23:02
Stejná situace: Flašar dlouhý balón na Skácela, tentokrát ale Skácel úspěšně zakončuje.
22:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Filip Řehulka (3:3).
22:18
Flašar se pokusil o přihrávku přes celé hřiště, Skácel ale nezpracoval.
21:30
Oba týmy teď měly nějaké střelecké pokusy, z žádného ale nic nebylo.
20:34
Domácí teď střílí na hostující polovině.
20:00
20:00
Tentokrát buly pro hosty.
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině: domácí-7 hosté-5.
19:40
18:02
Kerzel nahodil dlouhý balón před bránu, tam si to ale pohlídala domácí obrana.
17:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler bez asistence (3:1).
17:15
Pergler střílí z půlky a snižuje.
16:59
15:27
Chvastek teď utekl hostujícím obráncům a pokusil se zakončil, gól z toho ale nebyl.
14:58
Eremiášovu střelu Janík bez problémů vyráží.
14:29
Přečíslení 3 na 2 domácím bohužel nic nepřineslo, Chvastek totiž netrefil ani bránu.
12:57
Rychlá akce: Homola na Zbořila a Zbořil na Skácela čekajícího před bránou, Šimůnek se ale stihl rychle přemístit a vyráží.
12:14
Chládek si oběhl celou branku domácích a pokoušel se zakončoval, Janík ale chytá.
10:19
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Homola bez asistence (2:0).
10:01
Janík teď nohou tak tak ubránil svoji svatyni.
09:35
Domácí zvládli přesilovku ubránit.
08:35
Pergler chtěl prozkoušet Janíka z půlky, míček se k němu ale ani nedostal.
07:37
Hosté drží domácí zavřené na vlastní polovině a pokoušejí se vystřelit.
07:21
Vyloučen hráč Petr Skácel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
06:15
Hosté teď uklidňují hru na své polovině.
05:08
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Adam Zbořil (1:0).
05:08
Po chybě hostující obrany se Skácel ocitl sám před bránou, Šimůnek už neměl moc šanci.
03:59
Zbořil nahodil dlouhý balon na nabíhajícího Skácela, ten ale ze vzduchu míček netrefuje.
02:43
Šimčík se pokusil o rychlou náhru před bránu,trefil ale pouze hostující obránce.
01:38
Šimůnka chtěl prověřit Skácel, ale přestřelil.
00:32
Domácí moc dlouho neudrželi míček a první střelecký pokus si připisují hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: David Jirásek, Vojtěch Plaček, Adam Kulík, Patrik Chládek, Ivan Pergler
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Daniel Flašar, Lukáš Homola, Ondřej Gabzdyl, Petr Skácel, Jakub Nota