3:3
3:4
1:0

FBC Štíři Č. Budějovice - HEROS Florbal Chomutov 9:8p
7. Michal Matějček, 8. Tomáš Hanák, 29. Václav Hejplík, 37. Jan Králík, 40. Matyáš Müller, 44. Jan Králík, 56. Tomáš Hanák, 57. Jan Králík, 64. Tomáš Hanák - 18. Daniel Kučera, 27. Ondřej Halej, 34. Tadeáš Melíšek, 39. Tadeáš Melíšek, 42. Tadeáš Melíšek, 50. Daniel Kučera, 54. Tomáš Novotný, 59. Erich Kellermann; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1 + Ondřej Šarša (CHM) 5; využití: 2:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Josef Macek 30 - Jan Vlček 25; po třetinách: 2:1, 3:3, 3:4, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostů: Trestuhodně nedisciplinovaný výkon, kterým jsme posadili soupeře na koně. Dnes absolutně zasloužená porážka. Díky soupeři, pořadatelům a divákům.
65:00
Komentář trenéra domácích: K vítězství nás dovedl výborný týmový výkon. V 1. třetině jsme byli lepší, poté se hra vyrovnala. Pro nás důležité 2 body ale 1 bod jsme tady kvůli taktickým chybám nechali.
63:47
63:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Tomáš Brožek (9:8).
63:47
Tomáš Hanák rozhoduje dnešní utkání!
63:16
Hejplík vyslal jedovatou střelu, na poslední chvíli ji ale hostujíí golman vyrazil
62:36
Vyloučen hráč Petr Linc družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
58:50
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Jakub Štěrba (8:8).
56:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Tomáš Hanák (8:7).
56:59
Krásnou kombinační akci zakončenou gólem předvádí domácí
56:33
Štíři dokázali ubránit přesilovku Chomutova
55:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Michael Kudláček (7:7).
55:40
Hanák doráží Kudláčkovu střelu a vyrovnává tak dnešní utkání!
54:19
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
53:29
Fanoušci obou týmu se teď přeřvávají navzájem
53:27
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný bez asistence (6:7).
51:19
Melíšek teď táhlou střelou trefuje jen Macka. který si připisuje další skvělý zákrok v tomto utkání
49:26
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Vojtěch Bernas (6:6).
43:57
Hanák nahrál na Králíka, který kličkou trefil prázdnou bránu a zvýšil tak stav utkání na 6:5
42:15
Štíři v plném počtu
41:49
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Jakub Štěrba (5:5).
40:08
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva HEROS Florbal Chomutov na 5 minut za hrubost.
40:08
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: domácí- 11. hosté-13
39:38
Vlastní branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Müller (5:4).
38:38
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Ondřej Šarša (4:4).
38:38
Šarša našel volného Melíška, který zakončil do prázdné brány
36:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Ondřej Havelka (4:3).
36:47
Havelka vybojoval míček na půlce hřiště, poslal nahrávku na Králíka a ten si krásně obešel hostujícího golmana. A zvyšuje tak stav ukání na 4:3