1:1
0:5
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC ČPP OSTRAVA 2:11
4. Daniel Chvosta, 38. Daniel Chvosta - 4. Michal Šubert, 15. Daniel Chatrný, 16. Pavel Hurta, 16. Šimon Soukup, 17. Jakub Fanfrla, 35. Martin Kašík, 47. Jakub Sasyn, 49. Pavel Hurta, 52. Michal Šubert, 53. Martin Kašík, 60. Richard Pum; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jakub Šítal 33 - Ivo Sikora 34; po třetinách: 1:5, 1:1, 0:5;
60:00
59:59
Střely. Štíři:16 Ostrava:15
59:59
zhodnocení trenéra hostů: Zápas jsme přehrávali na svoii stranu. Děkujeme divákům, soupeři.
59:59
Zhodnocení trenéra domácích J. Kratochvíla: V první třetině jsme doplatili na chvilkový výpadek, pak se zkoušeli vrátit do zápasu, ale soupeř nás zlomil na začátku třetí třetiny. Díky za zápas
59:53
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Jakub Češek.
59:53
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
59:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Richard Pum, asistoval Michal Šubert (2:11).
54:34
Šítal předvedl výborný zákrok.
52:40
Ostrava má obrovský náskok.
52:13
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Jakub Fanfrla (2:10).
51:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Šubert, asistoval Filip Šubert (2:9).
48:38
Ostrava si vytváří další šance.
48:00
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Šimon Soukup (2:8).
46:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Daniel Chatrný (2:7).
37:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval Patrik Holý (2:6).
34:12
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Dalibor Baláš (1:6).
29:50
Štírská strana dobře kombinuje.
29:16
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
25:10
Chatrný přestřelil.
22:55
Tinavský tvrdým ramenem odstavil protihráče.
20:55
Štíři vstoupili aktivně do druhé třetiny.
17:23
Na Ostravské straně se v krátkém intervalu naskytlo hodně gólu, Štíři polevili.
16:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Fanfrla, asistoval Jakub Češek (1:5).
15:59
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Jakub Sasyn (1:4).
15:37
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Sasyn (1:3).
14:03
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Pavel Hurta (1:2).
11:38
Tinavský zablokoval prudkou střelu, a poté založil protiútok.
08:46
Štírům se nedaří dostat do útočného pásma.
06:44
Štíři spíše braní ale také občas pohrozí.
03:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Šubert, asistoval Dalibor Baláš (1:1).
03:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval David Camrda (1:0).