2:1
1:2
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - Kanonýři Kladno 4:3
12. Adam Zbořil, 29. Jakub Nota, 36. Dominik Chvastek, 57. Petr Skácel - 28. Vojtěch Teslík, 43. Ondřej Riebauer, 48. Marek Pixa; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 15 - Oskar Blaha 11; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 6, Kladno 9.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: Super výkon od všech našich kluků. Maximální nasazení, obětavost a favorit z Kladna odjíždí domů s prázdnou. Dneska by si zalsoužili ocenění pro nejlepšího hráče všichni. D2kuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Pazdery: Děkujeme soupeři za lekci, která nás po páteční euforii vrátila na zem. Dnes jsme nebyli schopni předvést cokoliv z našeho standardu a to je hlavní důvod proč nás zaslouženě poráží 14. tým soutěže.
60:00
59:59
Domácí vyhodili a Kašpar s Notou už míček udrželi.
59:49
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
59:49
Domácí budou mít volný úder z vlastního rohu.
59:30
Kašpar vyhodil k prázdfné brnac, ale zachytil hostujícíc hráč.
57:00
Poslední tři minuty, které budou velmi napínavé.
56:24
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Jan Daubner (4:3).
56:24
Domácí hráči dnes dávají do zápasu vše a teď se jim to vplytilo, Skácel vrací vedení na stranu domácích po spolupráci s Daubnerem.
53:52
Klimek si šáhl pro míček a vyřešil tak složitou situaci před brankou domácích.
53:13
Lehce se nám hra přiostřuje.
52:48
Pfaur osdamocen na středu z otočky střílí mimo.
50:20
Kašpar zvolil střelu z rozehrávky volného úderu, Blaha vyrazil.
50:09
Skuhrovec z otočky střílel mimo.
49:26
Když se dva špatně domluví, tak pak se Matoška s Flašarem srazí a spadnou.
47:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Vojtěch Pfaur (3:3).
47:49
Hosté měli teda vyloženější šance, ale gól se jim podařilo vsítit z celkem nenápadné situace a srovnávají.
42:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Sebastian Andersson (3:2).
42:38
Domácí pěkně bránili, ale nakonec se hosté prosadili z hole Reibauera.
42:12
Přívara pečlivě připravenou střelu prohospodařil a vystřelil mimo.
40:48
Vyloučen hráč Jan Daubner družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
40:48
Faul tam byl, ale na druhou strnau Pixa padal velmi ochotně a efektně.
40:00
40:00
Počet střel na branku v 2. třetině: Petrovice 4, Kladno 4.
40:00
39:38
Hra přerušena poté co Ullmanna trefil domácí hráč náhozem přímo do tváře.
39:22
Kombinace plná náhodných odrazů se nakonec vyvinula dobře pro domácí.
38:35
Domácí opět pod tlakem na vlastní polovině, střílel Teslík, ale jen napálil připraveného Kolajtu.
37:20
O malý kousek byl nához Kašpara na Chvastka dlouhý a míček chytá Blaha.
36:29
Hosté ryclhou rozehrávkou domácí zaskočili, ale Pixa šanci nevyužil a střílí mimo.
35:58
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Adam Zbořil (3:1).
35:58
Zbořil přesně prostrčil míček na Chvastka, který čekal na velkém brabkovišti a ten uklidil míček pod břevno.
35:57
Klimkovu střelu zblokoval Svačinka.
34:00
Domácí po delší době na míčku a trošku se snaží uklidnit hru, která teď byla ve velmi vysokém tempu.
33:00
Trošku se štěstíčkem, ale nakonec se Sevčíkova střela za záda Kolajty nedostala.
31:35
U míčku už však opět hosté.
31:28
Skácel chvíli vypadal, že si v rohu s míčkem bude hrát až dok once třetiny, ale nakonec přihrál Daubnerovi.
28:55
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jakub Nota, asistoval Petr Skácel (2:1).
28:55
Skácel byl dlouhou přihrávkou vyslán s Notou do úniku, Notovi pak přesně přihrál před Blahu, za kterého už Nota jen míček přiťuknul do branky.
27:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Joel Ahlin (1:1).
27:16
Hosté z tlaku vyrovnávají z voleje trefil přesně míček Teslík a poslal míček do odkrté branky, Kolajta se nestačil přesunout.
26:39
Homolovu střelu tečoval hostující hráč mimo.
25:08
Domácí jsou v zásadě od počátku třetiny pod tlakem a většina hry se odehrává na jejich polovině.
23:22
Kolajta skvěle vychytal střelu Pfaura.
22:47
Pfaurova střela zblokována.
21:49
Domácí sice blyi na míčku, ale nepovedlo se jim dostat z vlastní poloviny.
21:08
Domácí zatím od počátku třetiny uzavřeni na vlastní půlce.
20:00
20:00
Počet střel na branku v 1. třetině: Petrovice 5, Kladno 5.
20:00
17:48
Ne úplně jistý zákrok Kolajty, ale střelu Ullmanna nakonec vyrazil.
16:18
Skuhrovec z úhlu trefuje tyčku.
15:30
Obětavě se vrátil Nota a ubránil tak hostujícího hráče před Kolajtou.
14:09
Domácí reklamovali opřenou nohu hostujícího hráče, o kterou se zastavil míček, na mantinelu, nakonec jen volný úder.
12:24
Klimek opět v úniku po levém křídle, tentokrát Blahu přelstil, ale stopku míčku vystavila tyčka.
11:06
Teď jen pokračovat takhle dále...
11:05
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Petr Kašpar (1:0).
11:05
Domácí si připravili střelu a daří se jim přesilovku využít.
10:36
Vyloučen hráč Tomáš Svačinka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
10:36
Svačinka nedovoleně zastavil Kašpara a domácí si střinhou přesilovku.
10:30
Na druhé straně Přívarovu střelu blokuje Homola.
09:29
Teď snad Homolovu střelu zblokoval před Blahou dokonce domácí Skácel, škoda letěla pěkně.
08:00
Svačinka zůstal volný na velkém brankovišti, vystřelil ne moc důrazně a Kolajta dokázal nohou míček zastavit.
07:17
Po protiútoku opět na míčku domácí.
07:00
Po střídání je vyslán dopředu Chvastek z otočky střílí mimo.
06:26
Skácel rozvážně rozmýšlí rozehrávku.
05:19
Velká škoda, Klimek šel sám na Blahu, ale ten ho vychytal.
02:29
Hosté napadají rozehrávku domácích až u jejich branky.
02:19
Riebauer z úhlu střílel mimo.
01:52
Zbořilovu střelu od mantinelu Blaha zneškodnil.
00:28
Na druhé straně zahrozil Kašpar po spolupráci s Chvastkem, ale z hranice brankoviště bekhendem přestřelil, už neměl prostor řešit situaci lépe.
00:12
Ullmann se vzápětí po začátku dostal ke střele, kterou zblokoval domácí hráč a Kolajta tak nemusel zasahovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Matěj Stůj, Ľuboš Šefčík, Marek Pixa, Ondřej Riebauer, Filip Ullmann
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Lukáš Homola, Adam Zbořil, Jan Daubner, Petr Skácel, Jakub Nota