4:1
4:3
- : -

Florbal Ústí - FBC Štíři Č. Budějovice 10:6
8. Dominik Beneš, 9. Pavel Vítek, 23. Dominik Beneš, 31. Dominik Beneš, 31. David Stummer, 35. Tomáš Sattler, 45. Miroslav Fořt, 50. Jan Peška, 51. Pavel Vítek, 60. Martin Fuchsig - 15. Tomáš Hanák, 17. Tomáš Hanák, 40. Ondřej Řezník, 55. Václav Hejplík, 56. Michal Matějček, 58. Dominik Vlček; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 182; zásahy brankářů: Marek Netopilík 23 - Josef Macek 13, Radek Kulhan 10; po třetinách: 2:2, 4:1, 4:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostí Lukáše Malého: Dnes měl náš výkon k ideálu hodně daleko. Soupeř byl mnohem lepší ve hře na míčku a jen díky využitým přesilovým hrám na konci zápasu pro nás není konečné skóre tak hrozivé.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Davida Derky: dnešní zápas byl takový unavený a pro diváka nebyl moc atraktivní. Ale jsem velice rád, že jsme dokázali doma vyhrát. Všem moc děkuji a přeji krásné svátka a úspěšnný vstup do roku 2020.
60:00
59:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Fuchsig, asistoval Pavel Vítek (10:6).
58:22
Hráči se válí po zemi.
57:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Michal Matějček (9:6).
56:35
Fuchsig na Vavrušlu, toho vychytal ležící gólman.
56:07
Peška od mantinelu rovnou do Kulhanovo rukou.
55:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Ondřej Řezník (9:5).
54:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Jan Králík (9:4).
54:10
Výborný Netopilík.
53:20
Vyloučen hráč Miroslav Fořt družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
53:06
Vavruška sroloval pod mantinel Strouhala.
52:42
Vyloučen hráč Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:14
Králík trefuje tyč!
51:32
Sattler před brankou na Semeráda, který minul prázdnou branku.
50:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Václav Vavruška (9:3).
50:09
Sattler ve střele, Budějovický gólman má vše pod kontrolou.
49:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Radek Kužel (8:3).
48:55
Staněk si udělal Fořta a trefuje Netopilíka do hrudi.
48:05
Peška z vytočení, trefuje jen hokejku jednoho z obránců.
46:12
Procházka trefuje připraveného Netopilíka.
44:55
Po přihrávce Fuchsiga trefuje Fořt úplně odkrytou branku.
44:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Martin Fuchsig (7:3).
44:20
Fuchsig vyslal přihrávku na Vavrušku, tomu však nesedla na čepel a odskakuje do středu hřiště.
43:35
Vyloučen hráč Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
41:50
Zatím hra lítá z jedné strany na druhou a nikde se nehraje víc než 5 vteřin.
39:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Dominik Vlček (6:3).
38:45
Beneš sám na Kulhana, ten si však lehá na zem a vychytává Beneše maskou.
37:58
Vyloučen hráč Marek Netopilík družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
37:49
Střídání gólmanů na straně Budějovic.
36:30
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Kulhan družstva FBC Štíři Č. Budějovice
36:30
Budějovice pomalu začínají ztrácet nervy.
34:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tomáš Sattler, asistoval Vít Pavelka (6:2).
33:56
Z hokejek Štírů se teď sype jedna střela za druhou.
32:12
Vyloučen hráč Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
31:48
Stummer z poloviny vykoupal brankáře Štírů.
30:43
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
30:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Václav Vavruška (5:2).
30:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Martin Fuchsig (4:2).
28:44
Domácí během přesilovky nepouští nikoho z protihráčů ani na centimetr k balónku.
26:47
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:30
Semerád od mantinel, trefuje jen nohu brankáře Budějovic.
24:40
Skvělá akce Beneše a Fuchsiga, Beneš vyslal přihrávku na tyčku pro Fuchciga, který však branku netrefil.
22:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš bez asistence (3:2).
22:22
Beneš potrestal chybu Budějovic a jejich špatnou rozehru před vlastní brankou.
20:10
Úvodní buly do třetiny pro domácí, kteří mají ještě minutu přesilovky.
20:00
20:00
Střely po první třetině Florbal Ústí- 11 FBC Štíři Č. Budějovice- 8
20:00
19:55
Fuchsig před brankou plácl bekend, trefuje jen Macka.
19:17
Vavaruška si došel pro faul a vybojoval domácím přesilovku.
19:00
Vyloučen hráč Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení.
18:45
Domácí začínají dělat mnoho chyb.
18:22
Standartky pro Budějovice na malém brankovišti.
16:45
Netopilík nejprve vyrazil nohou pak ještě vykryl hlavou, ale Hanák byl před prázdnou brankou neomylný.
16:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Procházka (2:2).
15:20
Štěstí na stranš Budějovic poskakující balónek na brankové čáře se nakonec dokutálel až do Ústecké branky.
14:29
14:00
taněk vyslal střelu na Netopilíka, který ji vyráží před sebe.
12:12
Peška z vytočení od levého mantinelu těsně minul branku.
11:32
Ale Budějovice pořád neznají recept na domácí obranu a nemohou se dostat do zakončení.
09:17
Domácí jakoby první gól probudil, Vítek od mantinelu vymetá všechny pavučiny v Mackovo brance.
08:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Miroslav Fořt (2:0).
08:08
Domácím se podařilo i přes oslabení dostat do zakončení a zásluhou Beneše se dostat do vedení.
07:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Miroslav Fořt (1:0).
06:03
Vyloučen hráč Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
04:25
Ústeckým se nedaří dostat přes obranu hostí, rozehravají pouze na své polovině.
02:35
Oba celky hrají zatím opatrnou hru.
01:30
První střela buldozéra Vavrušky končí jen v opačném rohu hřiště.
00:10
Úvodní buly pro tým domácích, kteří drží balón za brankou a razí si cestu dopředu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Marek Slepička, Jan Staněk, Jan Králík
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: David Stummer, Tomáš Sattler, Vít Pavelka, Radek Kužel, Václav Vavruška