4:1
5:1
- : -

Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 10:3
20. Jan Louvar, 22. Ľuboš Šefčík, 23. Jan Louvar, 34. Vojtěch Teslík, 39. Marek Pixa, 53. Ondřej Riebauer, 57. Vojtěch Pfaur, 59. Ondřej Riebauer, 59. Matěj Stůj, 60. Vojtěch Pfaur - 11. Martin Ulman, 33. Michal Házy, 53. Václav Černoch; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 256; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 13 - Matyáš Krupa 28; po třetinách: 1:1, 4:1, 5:1;
60:00
59:59
A končí nám třetí a zároveň poslední třetina tohoto zápasu, kterou jak na střely tak na skóre vyhrává Kladno. Poměr střel 15:5 pro Kladno.
59:59
Komentář trenéra hostí Jiřího Bořeckého: Přijeli jsme na hřiště týmu, odkud se body příliš nevozí. Začátek nebyl z naší strany úplně špatný, ale branka na 1:1 na konci první třetiny dala hráčům soupeře klid na hole a nás srazila hodně dolů. Soupeř si pak vše zkušeně pohlídal včetně naší hry bez brankáře. Děkuji všem aktérům za dnešní utkání a přeji příjemné prožití vánočních svátků. To stejné platí i pro naše příznivce doma.
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Pazdery: Výsledek vypadá přesvědčivě ale výkon takový nebyl. První třetina z naší strany nebyla ideální. Postupem času jsme se zlepšovali ve hře na míčku a vytvářeli si více šancí pro zakončení. Velký rozdíl ve skóre jsme ale vytvořili až v závěrečné třetině.
59:59
Druhá část komentáře: Spokojený jsem byl dnes s výkonem naší třetí pětky, která dostala do zápasu speciální úkol a byla schopná ho splnit. Děkujeme divákům za hezkou atmosféru a přeji všem příznivcům florbalu šťastné a veselé vánoce.
59:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Marek Pixa (10:3).
59:00
Probíhá nám poslední minuta zápasu, uvidíme, co se stane.
58:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj, asistoval Dušan Přívara (9:3).
58:31
A na konci zápasu vidíme tří gólovou smršť ze strany Kanonýrů.
58:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Marek Pixa (8:3).
56:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Dušan Přívara (7:3).
55:51
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
55:51
Gullivers budou mít po oddechovém čase standartku z obrovské blízkosti.
55:51
Gullivers si na tuto standartku vzali oddechový čas a ještě navíc odvolali brankáře.
54:51
Gullivers se pokouší uklidnit hru na své polovině ale Kanonýři jsou proti.
53:20
A na konec zápasu se nám oba týmy rozstříleli tak uvidíme, co bude ještě následovat.
52:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Martin Ulman (6:3).
52:03
Po dvanácti minutách poslední třetiny konečně vidíme branku, kterou střílí Ondřej Riebauer.
52:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Joel Ahlin (6:2).
50:36
Gullivers ukazují, že také pořád mají síly a snaží se dělat problémy kladenské obraně.
49:30
Novák zakončil z poza branky a ohrozil tím brněnského brankáře.
46:46
Kladenští se druží na útočné polovině.
45:10
Bouška s Jandou teď nebezpečně nalétli na pořadatelský stolek.
44:35
Gólman brněnských Gullivers ve třetí třetině předvádí velmi cenné zákroky.
43:46
Kladenští se drží na útočné polovině a dělají Gullivers problémy.
42:00
Kanonýři nasazují vysoké tempo již od začátku třetiny.
40:01
Poslední úvodní buly tohoto večera vyhrávají Kanonýři.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina nám končí v poměru střel 10 ku 6 pro Kladno.
38:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Ondřej Riebauer (5:2).
36:40
Domácí tým se bez obdržení branky vrátil do plného počtu.
34:38
Gullivers budou mít v režii i druhou přesilovku dnešního večera. A já se ptám, dokáží ji využít?
34:37
Vyloučen hráč Ondřej Riebauer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
33:13
A po minutě od vstřelené branky Gullivers si Kanonýři opět berou dvoubrankový náskok, které zařizuje Vojta Teslík.
33:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Ľuboš Šefčík (4:2).
32:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Lukáš Vrtěl (3:2).
32:18
A máme zde konec přesilové hry, kterou Gullivers využívají.
31:34
A budeme svědky první přesilové hry, která bude pro tým Gullivers.
31:33
Vyloučen hráč Dominik Janda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
29:21
Přívara nedokázal míček doklepnout do odkryté branky a skóre se tak nemění.
29:12
Andersson z bezprostřední blízkosti trefuje pouze gólmana Gullivers ale míček mají stále v držení Kanonýři.
28:37
Ullmann vyslal "raketu" na Brněnskou branku ale trefil však pouze vnější tyč.
26:37
Gullivers hrají většinu času od třetí inkasované branky na obrané polovině soupeře.
22:15
A Kanonýři zvyšují na dvoubrankový náskok.
22:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Michal Skuhrovec (3:1).
22:00
Tempo druhé třetiny je mnohem vyšší už od začátku třetiny na rozdíl od třetiny první.
21:08
Kanonýři si hned v úvodu druhé třetiny berou své vedení zpět.
21:07
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ľuboš Šefčík, asistoval David Sachr (2:1).
20:20
Pixovu střelu hned v úvodu druhé třetiny kryje brankář Gullivers.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým Gullivers.
20:00
20:00
19:59
První třetina nám končí v poměru střel 11 ku 5 pro Kanonýry.
19:56
19:00
V poslední minutě první třetiny se Kanonýři drží na míčku a třetinu tak chtějí v klidu dohrát.
18:30
Poslední minuta a půl první třetiny nese klidný florbal.
17:20
Z prozatimních deseti střeleckých pokusů Kanonýrů dnes všech 10 gólman Gullivers zneškodnil.
16:10
Kladno zde má své nejmenší povzbuzovatele, kteří je dnes ženou kupředu k vyrovnání.
15:00
Kladenští dnes způsobují velmi hodně "zbrklých" faulů.
14:34
Po první vstřelené brance se Kladno snaží vzpamatovat ale odpovědět se jim zatím nedaří.
11:45
A třetím mladým talentem první lajny je David Sachr, který je nejstarší z této trojice a jako jediný zmiňovaný hraje v obraně.
10:18
Druhý dnešní mladý talent je Vojtěch Pfaur, kterému je pouze 19 let. Stejně jako Novák pravidelně nastupuje a to i po zranění, Kladnu roste další talent do budoucna.
10:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Adam Bouška (0:1).
06:05
Tři mladé talenty dnes uvidíme zářit v první lajně. Prvním je Vojtěch Novák, 17ti letý útočník pravidelně nastupuje za Kladno a nutno říct, že mu to prospívá.
06:01
Gullivers se z ničeho nic oklepali a jsou to nyní Kanonýři, kteří musí bránit.
05:13
Kladenští už třikrát ohrozili branku soupeře, gól z toho ovšem nebyl.
03:00
Na obrané polovině Gullivers se dnes zatím točí nejvíce akce.
02:00
Úvod zápasu příliš záživný není tak uvidíme, jestli se to zlepší.
00:01
Úvodní buly dnešního večera vyhrávají domácí Kanonýři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Adam Bouška, Rostislav Riger, Václav Černoch, Martin Ulman
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: David Sachr, Ľuboš Šefčík, Vojtěch Teslík, Dominik Janda, Vojtěch Novák