0:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice 2:4
39. Lenka Ryšavá, 40. Eva Barvíková - 8. Eva Urbášková, 22. Eva Urbášková, 46. Andrea Dernerová, 59. Eva Urbášková; rozhodčí: Patrik Mik - Martin Petřík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 19 - Lenka Remešová 21; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 9, K1 Florbal Židenice - 10.
60:00
Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 23, K1 Florbal Židenice - 32.
60:00
Komentář trenérky hostů Petry Prouzové: Lepší prověrku jsme si nemohli přát a těší mě, že jsme obstáli. V první třetině jsme si počínali v koncovce až příliš bohurovně, v závěru druhé dvacetiminutovky jsme soupeře pustili do hry, přesto nás to nezlomilo, hráčky to ustály v hlavách a došly si pro tři body. I taková utkání nás posouvají dál. Olomouc to odjezdila poctivě a přeju jim zdárný průběh další části sezony.
60:00
Komentář as. trenérky domácích Aleny Sklenářové: V opatrném začátku soupeř potrestal naše chyby. Před 2. přestávkou jsme dokázaly vsítit 2 slepené šatňáky. Do poslední části ale nastoupil soupeř s větší chutí a vrátil vedení na svou stranu, což si pak i před koncem pojistil. Naše hráčky dnes odvedly dobré nasazení, body si dnes ale nakonec odváží Židenice díky většímu důrazu v soubojích. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu.
58:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Barbora Sedláčková (2:4).
58:33
Urbášková kompletuje hattrick a hosté odskakují na rozdíl dvou gólů.
58:31
Kubíčková předvedla dobrý zákrok proti střele z první od mantinelu.
56:42
Peterková se dostala do samostatného úniku, položila si Remešovou, ale ta ještě v leže stačila vyrazit její střelu.
56:06
Dernerová přestřelila branku Kubíčkové.
52:38
Zemanová získala míček u mantinelu, ale dokázala trefit pouze nohy bránící hráčky.
51:18
Reimerová vybojovala míček, prošla přes tři hráčky a až čtvrtá jí dokázala zastavit odebráním míčku.
49:25
Peterková vyhrála sprinterský souboj se Staňkovou, následně ztratila míček a dokonce faulovala.
48:24
Drápalová sekla Kubíčkovou ve snaze dorazit míček. Volný úder pro domácí.
47:55
Hosté trpělivě kombinují na půlce.
47:04
Kubíčková vyrazila střelu z blízky.
46:17
Hosté kombinují na půlce a střídají za hry.
45:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Zuzana Hubáčková (2:3).
44:53
Remešová vyrazila střelu Suchánkové.
44:02
Peterková zablkovala střelu na půlce.
43:35
Rychlý přechod do protiútoku pokazila ztrátou míče Zemanová.
42:20
Pejzlová zabránila přihrávce před branku.
41:23
V 10. minutě dojde k výměně stran z důvodu kapající vody ze střechy do jednoho z brankovišť.
40:52
Kubíčková chytila střelu ze středu.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 8, K1 Florbal Židenice - 10.
40:00
39:29
Barvíková měla možnost přidat třetí gól, jenže v situaci byla pozdě a míček jí ujel do rohu.
39:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Barvíková, asistoval Kateřina Peterková (2:2).
39:05
Domácí dvěma góly během 30 sekund vyrovnávají stav utkání.
38:45
Kubíčková dobře zasáhla proti šanci soupeřek.
38:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lenka Ryšavá, asistoval Kateřina Peterková (1:2).
36:56
Kubíčková vyrazila nához z rohu a Peterková střílela z protiútoku nad branu Remešové.
36:15
Dernerová pálila mimo.
35:46
Barvíková ztratila míček u mantinelu, Kubíčková musela zasahovat proti nepříjemné střele.
34:45
Němcová dobře vystřelila do horní části branky, ale Remešová byla pozorná a střelu vyrazila.
34:14
Urbášková vybojovala míček v útočném rohu, ale nepodařilo se jí příhrát před branku.
33:19
Nečasová zachytila přihrávku domácích, jenže do útoku se nedostala, protože jí Barvíková povalila na zem. Standardka pro hosty na půlce.
32:23
Pařízková dobře zaklekla do střely.
31:44
Suchánková to zkusila ze vzduchu, jenže střela jí nesedla a míček proletěl kolem branky.
30:43
Drápalová zachytila přihávku před vlastní branku a hnala se do protiútoku. Hosté se nedopracovali k zakončení.
29:55
Suchánková nepustila soupeřku ke střele.
29:03
Hosté v plném počtu.
28:28
Remešová vyrazila před sebe a Suchánková dorážela, bohužel pro domácí vysokou holí. Rozehrávají hosté.
28:17
Domácí už kombinují v přesilovkovém rozestavení.
27:55
Hosté nepůjčí míček soupeři a ukrajují tak vteřinky z oslabení.
27:03
Vyloučen hráč Martina Valehrachová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
26:53
Pěknou kombinaci hostů se snažila na dlouhou hokejku zakončit Sedláčková B., jenže míček měla daleko a ke střele nedošlo.
26:12
Reimerová vybojovala standardku v útočném rohu.
23:55
Remešová vyrazil střelu Palinkové z půlky.
23:16
Sedláčková B. trefila pouze boční síťku.
21:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Šárka Staňková (0:2).
21:39
Hosté dobrým napadáním získali míček a Urbášková se trefila přesně do horního růžku.
20:20
Přihrávka Barvíkové na obsazenou Suchánkovou neměla úspěch.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 6, K1 Florbal Židenice - 12
20:00
19:42
Ztečovaná střela Palinkové nakonec prošla až k Remešové, le neměla dostatečnou razanci a neohrozila ji.
19:21
Peterková faulovaal za brankou hostů. Standardka pro hosty.
19:05
Ryšavá trefila pouze bráníí hráčku do zad.
17:54
Urbášková netrefila vzdušnou přihrávku ideálně a míček skončil nad brankou.
17:35
Hosté se postupným útokem dostali až za branku domácích, jenže ke střele a ohrožení Kubíčkové nedošlo.
16:33
Kubíčková vklidu chytila takovou propagační střelu od mantinelu.
15:55
Pejzlová opět dobře vystoupila proti hráčce, na kterou mířila přihrávka, a odebrala jí míček.
15:21
Suchánková chtěla dvakrát odpálit míček, jenže dvakrát trefila svoji spoluhráčku stojící metr od ní.
14:03
Kubíčková bez problémů chytla střelu od mantinelu.
13:15
12:38
Hubáčková se snažila držet míček za brankou domácích, ale brzy o něj přišla.
12:04
Domácí ztratili míček na útočné polovině.
11:36
Střela Reimerové těsně minula branku.
11:15
Vyloučen hráč Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
10:45
Pejzlová dobře vystoupila z obrany a překazila rozehrávku hostů.
10:30
Ztráta míčku za domácí brankou vedla k nepovedené střele hostů.
10:00
Přízemní střela Zemanové proletěla kolem branky do rohu.
09:42
Pejzlová zablokovala střelu.
09:38
Suchánková raději odpálila míček za mantinel.
09:22
Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Martina Indrová (0:1).
07:25
Po chybném obsazení hráček se před brankou ocitla osamocená Urbášková, která proměnila přihrávku od Indrové v úvodní gól zápasu.
07:02
Suchánková vybojovala míček na středu a následně byla faulována. Rozehrávají domácí.
05:25
Suchánková pálila z výběhu, ale její střela proletěla těsně kolem vzdálenější tyčky.
04:51
Kubíčková vklidu chytila střelu ze střední vzdálenosti.
04:08
Sedláčková B. promáchla před odkrytou brankou.
03:17
Utkání zatím bez větší šance.
01:40
Pařízková stříella pouze do první hráčky před sebou a hosté tak měli možnost jít do samostatného úniku, jenže Hubáčková branku přestřelila.
01:23
Zemanová vybojovala míček na půlce a Reimerová ho zavezla do útočného rohu, kde byla faulována.
00:10
Hosté kombinují na vlastní polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Valehrachová, Martina Indrová, Andrea Dernerová, Barbora Sedláčková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Barbora Suchánková, Barbora Pařízková, Eva Barvíková, Kateřina Peterková, Andrea Palinková