6:1
1:5
- : -

FLORBAL LITOMYŠL B - Marilan Pardubice 8:8
9. Jiří Hubinka, 25. Filip Dohnal, 25. Jiří Hubinka, 27. Tomáš Boštík, 29. Ondřej Beneš, 30. Filip Dohnal, 30. Martin Klejch, 34. Jiří Hubinka - 14. Jakub Jirout, 15. Michal Průšek, 29. Martin Špás, 36. Martin Janeček, 41. Michal Takács, 42. Ondřej Kaplan, 44. Ondřej Kaplan, 45. Martin Špás; rozhodčí: Daniel Suchý - Lukáš Drahný; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: David Jiránek 16 - Roman Charvát 13; po třetinách: 1:2, 6:1, 1:5;
45:00
44:59
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Martin Špás bez asistence (8:8).
43:35
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Ondřej Kaplan, asistoval Michal Takács (8:7).
42:54
Timeout Marilan Pardubice
41:08
Timeout FLORBAL LITOMYŠL B
41:08
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Ondřej Kaplan, asistoval Michal Průšek (8:6).
40:07
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Michal Takács, asistoval Otakar Bartůněk (8:5).
35:19
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Martin Janeček, asistoval Ondřej Kaplan (8:4).
33:48
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Jiří Hubinka, asistoval Martin Klejch (8:3).
30:00
30:00
29:51
Luxusní šibenice!
29:50
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Martin Klejch, asistoval Pavel Krejsa (7:3).
29:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal bez asistence (6:3).
29:09
Hráči Pardubic jsou stále ve hře, chybí jen trochu štěstí
28:35
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Martin Špás, asistoval Martin Janeček (5:3).
28:22
Litomyšl bojuje a soupeři odskakuje zpět do tříbrankového vedení
28:17
Pozor, pozor Jiří Hubinka nám předvádí dnes skvělou hru a zaznamenává svůj čtvrtý bod
28:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Ondřej Beneš, asistoval Jiří Hubinka (5:2).
26:53
Litomyšl zasáhl levou tyč
26:17
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Jiří Hubinka (4:2).
25:55
Vyloučen hráč Martin Špás družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:47
A Pardubice jsou opět v útoku a další vyloučení
25:13
Vyloučen hráč Jakub Jirout družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za hrubost.
24:45
Litomyšl začal po dvou rychlých brankách a super obratu, znovu hrát florbal a ne MMA
24:23
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Jiří Hubinka, asistoval Tomáš Boštík (3:2).
24:00
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal, asistoval Ondřej Beneš (2:2).
23:03
V napínavém utkání mají míč pod kontrolou především hráči Marilan, kteří se vyhýbají zbytečným faulům
22:02
Poslední dvě minuty nám přinesli brankáře, který si sundal helmu, aby vysvětlil protihráči svůj postoj k jeho hře... dále zlomenou hokejku na straně Pardubic... Emoce a tlak by se dal zde v hale doslova krájet - DOSLOVA
21:25
Emoce z obou stran působí velké problémy, zbytečné šarvátky a souboje mimo hru
20:44
Vyloučen hráč Pavel Hron družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:05
Litomyšl se po návratu trestance z lavice pustil do agresivního podání hry
19:39
Musíme vyzdvihnout pardubickou obranu, která nešetří silami a vrací se zodpovědně do obrany
18:50
Pardubice se rychlo a přesnou kombinací dostali před bránu soupeře, kde přišlo zleva tvrdé zakončení do masky golmana
18:04
Vyloučen hráč Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za hra rukou.
16:04
Do druhé třetiny vstoupili lépe hráči Pardubic
15:00
15:00
14:59
Vteřina do konce třetiny a Pardubice odpalují míč z volného úderu na polovinu soupeře
14:19
Nádherný gól po krosové nahrávce přes osu hřiště a Michal Průšek se nemýlil z první
14:18
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Michal Průšek, asistoval Otakar Bartůněk (1:2).
13:20
Pardubice natřikrát prorvali míč do brány
13:19
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Jakub Jirout bez asistence (1:1).