0:2
3:0
- : -

ŽSK Třemošnice - FLORBAL LITOMYŠL B 6:5
1. Matěj Dvořáček, 10. Ondřej Staněk, 13. Ondřej Šváb, 32. Miloš Němec, 40. Ondřej Šváb, 44. Lukáš Dvořáček - 6. Filip Dohnal, 8. Jan Burda, 10. Tomáš Novák, 27. Michal Háp, 27. Jan Burda; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 6:3; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Filip Wymer 33 - Tomáš Doubek 28; po třetinách: 3:3, 0:2, 3:0;
45:00
44:39
Vyloučen hráč Michal Kvítek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:39
Vyloučen hráč Jan Rejman družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:31
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček, asistoval Vojtěch Petr (6:5).
41:21
Timeout FLORBAL LITOMYŠL B
39:30
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Ondřej Šváb, asistoval Roman Šmídl (5:5).
32:55
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání.
31:48
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Matěj Dvořáček (4:5).
30:41
Vyloučen hráč Lukáš Horák družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:43
Vyloučen hráč Zdeněk Jelínek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:27
Trestné střílení družstva ŽSK Třemošnice neproměnil Lukáš Dvořáček.
26:39
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Jan Burda, asistoval Ondřej Beneš (3:5).
26:16
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Michal Háp, asistoval Ondřej Chadima (3:4).
15:00
15:00
13:15
Vyloučen hráč Pavel Krejsa družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:25
12:06
Vyloučen hráč Ondřej Staněk družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
09:52
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Ondřej Staněk bez asistence (2:3).
09:16
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Tomáš Novák, asistoval Michal Háp (1:3).
08:36
Vyloučen hráč Vojtěch Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
07:07
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Jan Burda bez asistence (1:2).
07:04
Vyloučen hráč Miloš Němec družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
05:59
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal, asistoval Tomáš Novák (1:1).
00:54
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Lukáš Dvořáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL B:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Miloš Němec, Zdeněk Jelínek, Zdeněk Petr, Lukáš Horák, Miloslav Klepač