1:4
0:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL B - Sokoli Pardubice Excellent C  3:9
3. Martin Motyčka, 13. Pavel Krejsa, 28. Jan Krejsa - 8. Matěj Procházka, 9. Filip Libánský, 14. Jakub Efler, 14. Milan Růžička, 25. Milan Růžička, 27. Dominik Nikolas Chmelař, 28. Milan Randa, 30. Zdeněk Fetters, 37. Milan Růžička; rozhodčí: Tomáš Krejčí - Filip Neumann; vyloučení: 1:1 + Lukáš Pilný OS; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Ondřej Kroulík 14 - Jakub Levínský 10; po třetinách: 2:4, 1:4, 0:1;
45:00
36:29
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Milan Růžička, asistoval Lukáš Pilný (3:9).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Zdeněk Fetters, asistoval Milan Randa (3:8).
27:33
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Jan Krejsa, asistoval Martin Motyčka (3:7).
27:23
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Milan Randa, asistoval Jakub Levínský (2:7).
26:17
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Dominik Nikolas Chmelař, asistoval Jakub Efler (2:6).
24:09
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Milan Růžička, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (2:5).
20:51
Vyloučen hráč Lukáš Pilný družstva Sokoli Pardubice Excellent C na 2 minuty za nesportovní chování.
20:51
Vyloučen hráč Lukáš Pilný družstva Sokoli Pardubice Excellent C - osobní trest.
20:51
Vyloučen hráč Jan Beneš družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
13:52
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Milan Růžička, asistoval Zdeněk Fetters (2:4).
13:21
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Jakub Efler, asistoval Filip Libánský (2:3).
12:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Pavel Krejsa, asistoval Ondřej Chadima (2:2).
08:23
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Filip Libánský, asistoval Matěj Procházka (1:2).
07:23
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Matěj Procházka, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (1:1).
02:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Martin Motyčka, asistoval Ondřej Beneš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Krejčí a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice Excellent C :
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL B:
00:00
Dámy a pánové, vítám vás u online přenosu z kvalitního zápasu pardubické ligy mužů mezi týmy Florbal Litomyšl a Sokoli Pardubice.