1:1
1:0
FBC Hranice

FBC Hranice - FBC Vikings Kopřivnice 6:5p
7. Marek Vraj, 18. Vladimír Blažek, 32. Ondřej Borik, 34. Ondřej Borik, 56. Jiří Vraj, 65. Petr Velech - 25. Adam Lichnovský, 26. David Matúš, 29. Daniel Opatřil, 40. Tadeáš Strnad, 57. David Matúš; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Jiří Križan 12 - Jan Klinka 19; po třetinách: 2:0, 2:4, 1:1, 1:0;
64:14
64:14
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval René Mikel (6:5).
60:00
60:00
Komentář trenéra hostí Adama Lichnovského: Děkujem hráčům za bojovný výkon.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: V první třetině jsme byli jasně lepší, škoda že jsme neproměnili spoustu stoprocentních šancí. Ve druhé třetině se soupeř zvedl, my jsme ustoupili od naší hry. Ve třetí třetině opět řada vyložených šancí, mohli jsme brát klidně 3 body. Díky klukům, soupeřům, rozhodčím a opět fantastickým divákům.
60:00
56:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil David Matúš, asistoval Daniel Opatřil (5:5).
55:28
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jiří Vraj, asistoval Ondřej Souček (5:4).
55:28
Souček teď našel samotného Jirku Vraje před bránou hostí a Jirka si v klidu zakončil
55:01
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
51:12
Vyloučen hráč Ondřej Borik družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
45:25
Križan to teď likviduje!!
42:24
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:58
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
39:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tadeáš Strnad bez asistence (4:4).
39:35
Po tom co jsme viděli míček tančit na brankové čáře hranické brány střílí hosté s přehledem gol...uvidíme ale další přesilovku Hranic
36:57
Jirka Vraj teď doslova zachránil Hranice od jasného gólu!!!
33:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Borik, asistoval Ondřej Souček (4:3).
33:27
Hranice si berou zpět své vedení!
32:16
Také Jiří Križan nám ukazuje něco ze svého umění
31:17
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Borik bez asistence (3:3).
31:17
Výsledek hranického tlaku...nejistá rozehrávka Kopřivnice a Borik trefuje šibenici
30:02
Hranice jdou do tlaku
28:22
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (2:3).
25:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil David Matúš, asistoval Lukáš Vávra (2:2).
25:10
A jedem od nuly
24:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kostelník (2:1).
24:17
Vyloučen hráč René Mikel družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
17:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Vladimír Blažek bez asistence (2:0).
16:13
Golman hostí neuvěřitelně drží svůj tým...nyní neuznaný gol Hranice které před vstřelením branky faulovaly...zbývá 20s přesilovky
15:06
Vyloučen hráč Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.