2:2
- : -
FBŠ Jihlava

FbK Orlicko-Třebovsko - FBŠ Jihlava 6:4
10. Michal Břeň, 13. Jiří Vaňous, 15. Petr Minář, 20. Tomáš Martinásek, 39. Aleš Rozlívka, 45. Petr Minář - 12. Šimon Zinek, 20. Viktor Křivánek, 31. Lukáš Rychecký, 38. Viktor Křivánek; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger ? - Tomáš Krpálek ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:2;
45:00
44:01
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář, asistoval Matyáš Holub (6:4).
43:06
Timeout FBŠ Jihlava
38:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Aleš Rozlívka, asistoval Jiří Vaňous (5:4).
37:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Viktor Křivánek, asistoval Matěj Plachetský (4:4).
33:57
Vyloučen hráč Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou.
33:44
Vyloučen hráč Šimon Zinek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
30:50
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lukáš Rychecký, asistoval Tobiáš Stránský (4:3).
30:00
30:00
19:49
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Viktor Křivánek z trestného střílení (4:2).
19:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek, asistoval Matyáš Holub (4:1).
15:00
15:00
14:18
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář, asistoval Aleš Rozlívka (3:1).
12:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jiří Vaňous, asistoval Petr Minář (2:1).
11:19
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Šimon Zinek, asistoval Viktor Křivánek (1:1).
11:17
Vyloučen hráč Filip Šalda družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za držení.
09:01
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Michal Břeň bez asistence (1:0).
05:57
Vyloučen hráč Šimon Zinek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Dominik Šlesinger; hráči v poli: Jiří Vaňous, Matyáš Holub, Petr Minář, Aleš Rozlívka, Ondřej Hamerník