8:0
9:1
- : -

1. SFK Havířov - FbC Coyotes Jablunkov 21:1
4. Ondřej Matzner, 10. Lukáš Galla, 11. Vojtěch Petřík, 12. Ondřej Matzner, 15. Adam Chlebík, 15. Radek Stolárik, 15. Alex Foltyn, 16. Lukáš Galla, 21. Šimon Jandák, 22. Radek Stolárik, 23. Šimon Jandák, 23. Lukáš Galla, 25. Adam Chlebík, 26. Vojtěch Petřík, 28. Šimon Jandák, 28. Alex Foltyn, 32. Alex Foltyn, 32. Adam Chlebík, 34. Šimon Jandák, 34. Adam Chlebík, 35. Alex Foltyn - 34. Jakub Czernek; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Erik Beza ? - Vojtěch Kroliczek ?; po třetinách: 4:0, 8:0, 9:1;
36:00
34:18
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Radek Stolárik (21:1).
33:56
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Adam Chlebík bez asistence (20:1).
33:45
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jakub Czernek, asistoval Dominik Ptáček (19:1).
33:01
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Šimon Jandák, asistoval Lukáš Galla (19:0).
31:40
Timeout FbC Coyotes Jablunkov
31:40
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Adam Chlebík, asistoval Radek Stolárik (18:0).
31:17
27:28
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Vít Magera (16:0).
27:11
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Šimon Jandák, asistoval Adam Chlebík (15:0).
26:39
Vyloučen hráč Radek Stolárik družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
26:39
Vyloučen hráč Rostislav Rychlik družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
25:01
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Vojtěch Petřík, asistoval Samuel Strakoš (14:0).
24:50
24:00
24:00
22:48
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Lukáš Galla, asistoval Vojtěch Sasin (12:0).
22:17
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Šimon Jandák, asistoval Vojtěch Sasin (11:0).
21:58
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Ondřej Matzner (10:0).
20:23
17:12
Vyloučen hráč Kryštof Friedel družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:49
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Lukáš Galla, asistoval Šimon Jandák (8:0).
14:57
14:26
14:11
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Adam Chlebík, asistoval Šimon Jandák (5:0).
12:00
12:00
11:53
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Ondřej Matzner, asistoval Radek Stolárik (4:0).
10:46
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Vojtěch Petřík, asistoval Vít Magera (3:0).
09:43
03:13
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Ondřej Matzner, asistoval Adam Chlebík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov:
00:00
Line-up domácích 1. SFK Havířov: brankář: Erik Beza; hráči v poli: Jan Zaoralek, Vojtěch Petřík, Radek Stolárik, Alex Foltyn, Ondřej Matzner