2:2
2:3
- : -

FBC Sokol Ivanovice na Hané B - FbC ReActive Aligators D 5:5
10. Dominik Tesař, 17. Petr Opluštil, 24. Jan Kouba, 28. Jakub Ondrák, 30. Jakub Ondrák - 14. Ondřej Slezák, 19. Tomáš Kalus, 27. Rostislav Halaš, 29. Ladislav Dufek, 35. Rostislav Halaš; rozhodčí: Adam Hollósy - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý ? - Jakub Zmek ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:3;
39:00
35:24
Vyloučen hráč Petr Doležel družstva FbC ReActive Aligators D na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:09
Téměř jsme měli šanci vidět brejk, ovšem plastový neposeda se nedohodl s hokejkou útočícího hráče
34:05
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Rostislav Halaš, asistoval Ondřej Slezák (5:5).
31:55
Michal Holík si s plnou pusou stěžuje na vysokoškolskou fyziku
31:16
Zajímavá statistika: Hráč Ivanovic, Jakub Ondrák kontribuoval ke každému gólu jeho mužstva ... vskutku nevídaná přehlídka
29:50
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jakub Ondrák, asistoval Tomáš Urbánek (5:4).
29:28
Časoměřičovská dvojice Vladík, Mičánek je absolutně precizní na jejich postu.
28:52
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Jiří Šubík (4:4).
28:22
Promarněná šance střídá promarněnou šanci
28:03
Chmelový roztok se postupně usazuje v oběhu hráčů Bořitova
27:13
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jakub Ondrák, asistoval Jan Kramář (4:3).
26:48
26:00
26:00
23:03
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jan Kouba, asistoval Jakub Ondrák (3:2).
18:04
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Tomáš Kalus, asistoval Jiří Šubík (2:2).
16:17
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Petr Opluštil, asistoval Jakub Ondrák (2:1).
13:15
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Ondřej Slezák, asistoval Vít Král (1:1).
13:00
13:00
09:54
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Dominik Tesař, asistoval Jakub Ondrák (1:0).
08:48
Vyloučen hráč Tomáš Kalus družstva FbC ReActive Aligators D na 2 minuty za bránění ve hře.