1:4
1:6
- : -

OLYMP FLORBAL - Florbalová škola Plzeň A 6:15
2. Marek Vomočil, 5. Ivan Petr, 6. David Nesnídal, 16. Ivan Petr, 35. Ivan Petr, 60. Václav Lauda - 8. Tomáš Pour, 10. Tomáš Pour, 13. Ondřej Budek, 16. Kryštof Lehečka, 17. Ondřej Budek, 23. David Nesnídal, 30. Tomáš Pour, 34. Ondřej Hlinovský, 37. Kryštof Lehečka, 41. Kryštof Lehečka, 46. Kryštof Lehečka, 48. Petr Torma, 58. Tomáš Pour, 59. Ondřej Budek, 60. Ondřej Hlinovský; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 9 + Václav Lauda OS:5; využití: 1:4; diváků: 11; zásahy brankářů: Filip Hejtík 12, Jan Dvořák 16 - Filip Šik 24; po třetinách: 4:5, 1:4, 1:6;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:59
Střely 3.část Olymp : 11 Plzeň : 16
59:59
komentář trenéra hostů: Začátek utkání jsem zaspali. Postupně naší trpělivou hrou jsme utkání otočili. Musím pochválit kluky za týmový výkon. Soupeři děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích J.Kriseho: V obraně připomínáme pořad DOREMI, dáme šanci opravdu všem, když k tomu připočteme zahozené šance, nemusíme být zrovna studenti matfyzu, abychom nedošli k výsledku dnešního střetnutí. Díky za soupeři za utkání
59:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Václav Lauda, asistoval Ivan Petr (6:15).
59:34
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Tomáš Pour (5:15).
58:05
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Kryštof Lehečka (5:14).
57:58
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Kryštof Lehečka (5:13).
57:03
Vyloučen hráč Michal Švec družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:16
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
55:19
Vyloučen hráč Matěj Surák družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nesportovní chování.
53:25
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:05
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Matěj Surák (5:12).
45:37
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Matěj Surák (5:11).
44:26
Vyloučen hráč Erik Němčík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
40:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka z trestného střílení (5:10).
35:59
Vyloučen hráč Václav Lauda družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování.
35:59
Vyloučen hráč Václav Lauda družstva OLYMP FLORBAL - osobní trest.
34:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr bez asistence (5:8).
33:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Marek Osvald (4:8).
29:57
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Ondřej Budek (4:7).
28:39
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
25:19
Vyloučen hráč Jakub Jareš družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
22:30
Vlastní branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal (4:6).
20:00
20:00
19:59
Střely 1.část Olymp : 9 Plzeň : 13
17:58
16:45
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (4:5).
16:07
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hra rukou.
15:35
Ivan pěkně v přesilovce ze vzduchu, bohužel po 10 sekundách z protiútoku opět srovnáno.
15:34
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Ondřej Budek (4:4).
15:23
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Jakub Jareš (4:3).
14:25
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování hokejky.
14:25
Denemark zřejmě přišel o spodní končetiny. To bylo hodně nepříjemné. Uvidíme, jestli se z toho vzpamatuje.
13:57
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
12:12
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (3:3).
09:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Matěj Surák (3:2).
09:35
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:15
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Marek Osvald (3:1).
05:27
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval Ivan Petr (3:0).
04:32
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval David Nesnídal (2:0).
01:26
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Marek Vomočil, asistoval David Nesnídal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Marek Osvald, Tomáš Pour, Ondřej Budek, Matěj Surák, Petr Torma
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Jakub Jareš, David Nesnídal, Marek Vomočil, Ivan Petr, Jan Denemark