2:1
4:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - PSKC Okříšky-MoBu 9:4
1. Pavel Krejsa, 14. Daniel Ondráček, 20. Vilém Nonn, 25. Michal Háp, 40. Michal Háp, 42. Ondřej Háp, 49. Štěpán Švec, 58. Jiří Žák, 59. Tomáš Boštík - 7. David Kučera, 19. Vojtěch Novotný, 31. Adam Ampapa, 54. Adam Ampapa; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 21 - Lukáš Doležal 29; po třetinách: 3:2, 2:1, 4:1;
60:00
Komentář hráče hostů Lukáša Doležala: I přes fakt, že se nám kádr rozpadá jako domeček z karet jsme dokázali, že bojovnost i zápal těm co zbyli rozhodně nechybí. V prvních dvou třetinách jsme dokázali soupeře ukolébat a přinutit ho hrát náš pomalý florbal. V třetí třetině se však už přeci jen probudili a na to jsme, vysílení, nedokázali reagovat. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za super atmosféru v tomto krásném historickém městě.
60:00
59:59
Komentář domácích: od začátku utkání jsme měli zápas pod kontrolou a dovedli jsme ho do výtězného konce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
58:54
Vyloučen hráč Filip Rampír družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:32
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Štěpán Švec (9:4).
58:31
Krásná kombinace domácích téměř do prázdné.
57:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Marek Lamplot (8:4).
57:18
Střela od mantinelu, krásně dvacet nad ledem.
53:23
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval David Kučera (7:4).
53:22
Z poza branky okolo tyče.
52:10
Doubek opět předvedl neskutečný zákrok.
51:07
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (7:3).
47:58
Hostujícímu golmanovi to cinká okolo hlavy.
45:20
První lajna domácích zavírá hosty na jejich půlce.
43:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
41:02
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Štěpán Švec (6:3).
40:28
Domácí v plném počtu.
40:00
40:00
39:35
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Štěpán Švec (5:3).
38:28
Vyloučen hráč Jiří Hubinka družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
37:52
Doubek předvedl výborný zákrok.
33:00
Lamplot vběhl na střed, poté našel volného Žáka na mantinelu a ten bohužel mijí.
30:27
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Filip Rampír (4:3).
30:26
Jak přes kopírák.... z rohu na střed a hosté se mohou radovat.
28:08
Kučera dobře vystihl rozehru domácích a dostal se do samostatného úniku.
27:23
Lamplot těsně mijí branku hostů.
24:47
24:46
Švec našel volného Hápa na středu, ten se klasicky nemilí a trefuje krásně do vrchní části branky.
23:33
Domácí tlačí hosty na jejich půlce.
20:00
20:00
19:03
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Marek Lamplot (3:2).
19:02
Kombinace domácích končí gólem střelou od půlky.
18:24
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Trnka (2:2).
18:23
Trnka tzv. poslal domácí do bufíku na výborný párek s kečupem a cibulkou.
17:01
Hosté hrozí pouze z dálky.
16:42
Nonn trefuje od půlky hřiště břevno.
15:07
Trnka dobře pronikl u mantinelu, ale střela letěla mimo branku.
14:12
Domácí hrají většinu času v útočném pásmu.
13:44
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Daniel Ondráček, asistoval Michal Háp (2:1).
13:43
Háp našel z poza branky volného Ondráčka.
06:58
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil David Kučera, asistoval Jan Trnka (1:1).
06:57
Trnka našel z rohu na středu volného Kučeru.
03:11
Lamplot krásně našel z crossu Štarmana, bohužel bez střely.
00:58
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Pavel Krejsa, asistoval Michal Háp (1:0).
00:57
Krejsa krásně vyběhl z rohu do středu a vymetl protější růžek.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Adam Ampapa, Petr Pojer, David Taflíř, David Kučera, Vojtěch Novotný
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Tomáš Novák, Daniel Ondráček, Michal Háp, Štěpán Švec, Ondřej Háp
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u dnešního klání mezi Litomyšlí a Okříškami. Minulý duel skončil téměř vyrovnaně 10:9 pro Litomyšl, myslím, že nás dnes čeká opět vyrovnané utkání.