2:1
2:4
- : -

Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:7
9. Jaroslav Petrák, 14. Lukáš Vejlupek, 27. Vojtěch Zdrubecký, 28. Matěj Ďurina, 37. Antonín Ježek, 45. Tomáš Kačer - 4. Jiří Čížek, 11. Jakub Šedivý, 21. Jiří Čížek, 32. Matěj Švácha, 36. Patrik Hrubý, 37. Patrik Hrubý, 45. Jan Huleš; rozhodčí: Dominik Dolejš - Hynek Mošna; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Daniel Brskovský 20 - Martin Štochl 18; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:4;
45:00
Komentář trenéra hostů (Miroslav Mattes): Kluci si zápas opět prohráli ve 3. třetině, kdy neodvedli úplně adekvátní výkon. Gratulujeme soupeři a děkujeme mu za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Vyrovnaný výkon všech tří brázd nás dovedl k výhře. Dokud budeme hrát jako slečinky, budeme se motat v kruhu. Zlepšený výkon ve třetí třetině byl k ideálu blíže. Díky Panthers za tradičně kvalitní zápas.
45:00
44:47
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
44:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Kačer, asistoval Lukáš Vejlupek (6:7).
44:13
Timeout Panthers Praha
44:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Ondřej Ježek (5:7).
42:51
Vyloučen hráč Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Antonín Ježek, asistoval Josef Nový (5:6).
36:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý bez asistence (4:6).
35:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Patrik Med (4:5).
31:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Jan Huleš (4:4).
30:06
Vyloučen hráč Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
27:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Ďurina, asistoval Jaroslav Petrák (4:3).
26:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Zdrubecký, asistoval Michael Petráň (3:3).
22:59
Vyloučen hráč Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Čížek, asistoval Martin Benda (2:3).
15:00
15:00
13:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Matěj Ďurina (2:2).
10:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Šedivý, asistoval Filip Cipra (1:2).
08:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Antonín Ježek (1:1).
05:58
Vyloučen hráč Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
03:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Jan Huleš, Matěj Švácha, Adam Stejskal, Patrik Hrubý, Patrik Med
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Daniel Brskovský; hráči v poli: Tomáš Kačer, Matyáš Borek, Josef Nový, Vojtěch Zdrubecký, Michael Petráň