0:1
5:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - Hornets Brno ZŠ Horní  7:3
9. Ondřej Dvořák, 18. Filip Dvořák, 43. Petr Tlustoš, 48. Ondřej Dvořák, 50. Richard Kafka, 54. Petr Tlustoš, 58. Vít Petříček - 19. Robin Růžička, 36. Jakub Matula, 49. Daniel Havel; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 27 - Michal Prokeš 20; po třetinách: 2:1, 0:1, 5:1;
60:00
Střely po 3. třetině 9 Hippos 6 Hornets.
60:00
Střely celkem 26 Hippos 30 Hornets.
60:00
Komentář domácího trenéra Filipa Dvořáka: 1. část: Jsem rád, že od poloviny základní části mají naše výkony vzestupnou tendenci. Dnes jsme podali dobrý výkon.
60:00
2. část: Vše ale zastínila situace při našem druhém gólu, který rozhodčí neviděl, soupeř nám dal z brejku branku na 1:1, aby vzápětí lavička Brno přiznala, že náš gól opravdu byl a stav tak byl místo 1:1 nakonec 2:0. Tohle jsme za svoji kariéru neviděl, jsem rád, že je stále něco nového a soupeři velký kredit.
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: Dnes nám chyběl větší pohyb i rychlejší rozhodování při hře s míčkem. Proti dobře bránícímu soupeři jsme se nedokázali prosadit. Ten byl důraznější na brankovišti a proto zaslouženě zvítězil. Děkuji soupeři i rozhodčím za dobrý zápas.
60:00
59:15
Žďárský střelec s číslem 88 si hledá místo na palubovce.
57:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Daniel Halm (7:3).
57:47
Petříček sám proti prázdné brance, prvně do tyče a poté už našel cíl v bráně.
53:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Dvořák (6:3).
53:05
Krásná nahrávka od O. Dvořáka a Tlustoš nekompromisně do prázdné.
51:07
Skokan Kratochvíl a jeho další zákrok.
49:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Petr Tlustoš (5:3).
49:34
Krásná střela do pravého horního rohu branky od Kafky.
49:00
Krásný zákrok hostujícího brankáře proti střele Hamana.
48:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Daniel Havel, asistoval Ondřej Dobrovolný (4:3).
47:32
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Filip Dvořák (4:2).
45:51
Přesilovka bez využití.
43:51
Vyloučen hráč Tibor Kučera družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
43:04
Krásná kombinace hostí končí střelou vedle.
42:25
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Vít Karásek (3:2).
42:00
Střela od Drápala nad bránu
40:20
Pohotový zákrok Kratochvíla.
40:01
Buly pro hosty, po špatném postavení Hamana.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině 9 Hippos 14 Hornets.
40:00
38:40
Zblokovaná střela Hrubého.
35:47
Nekompromisní zakončení hostujícího hráče střelou pod břevno, při situaci 2 na 1.
35:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Vincent Drápal (2:2).
33:05
Střela Hamana a Příhody, teď musel být i brankař hostí ve střehu.
31:40
Polovina utkání za námi a Horneti zvyšují tempo hry a hraje se převážně jenom na jednu branku.
29:45
Brankář domácích musí být stále ve střehu, teď to kolem něho lítá jak na střelnici.
27:28
Kratochvíl maskou vyráží.
26:10
Libor Denk v souboji a odnesla to jeho hůl.
21:25
Horneti teďka v tlaku, ale nakonec branka z toho není.
20:01
Buly znovu pro domácí.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině 8 Hippos 10 Hornets.
20:00
18:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Martin Janiczek (2:1).
17:02
Nyní neskutečné sportovní gesto hostující střídačky... po dorážce F. Dvořáka se míček odrazil od pomocné síťky, ale byl již v brance. Rozhodčí nechali ovšem běžet hru, načež Hornets vstřeli gól na 1:1. Po následné debatě s rozhodčími se ovšem přiznal trenér hostujících. Místo 1:1: tak 2:0 pro Hippos! Wow, klobouček, p. Bruckner!
17:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Ondřej Dvořák (2:0).
17:01
Zajímavá situace nakonec končí golem Hipposu.
16:14
Vyloučen hráč Martin Janiczek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.