6:0
1:2
- : -

DDM SANEXCZ Děčín IV - Panthers Praha B 8:3
16. Břetislav Logaj, 23. Jan Fidler, 28. Tomáš Huslička, 28. Michal Záruba, 30. Jakub Věchet, 38. Jan Fidler, 40. Michal Záruba, 43. Jan Fidler - 11. Josef Zelinka, 47. Marco Lombino, 53. Tomáš Marhefka; rozhodčí: Milan Baloun - Jakub Mauer; vyloučení: 3:7; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Petr Miško 32 - Jan Slavata 20; po třetinách: 1:1, 6:0, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Zdeňka Vážného: "Dnes nás zápas bavil, díky soupeři za hru. Na nás bylo vidět, že chceme vyhrát. Dařilo se nám střelecky a předvedli jsme precizní výkon dozadu, podpořený skělým brankářem. Díky moc naším divákům a pořadatelům.
59:59
Komentář vedoucího hostí Jířího Ptáčníka: Dneska výkon z kategorie žertů. Koncovka vázla, což se naopak nedá říct o produktivitě soupeře. Gratuluji a děkujeme za utkání.
56:48
Vyloučen hráč Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hra na zemi.
52:52
Vyloučen hráč Tomáš Huslička družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za blokování hokejky.
52:31
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Petr Škoda (8:3).
48:52
Vyloučen hráč Zdeněk Vážný družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
46:20
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Marco Lombino z trestného střílení (8:2).
43:39
Vyloučen hráč Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:50
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler bez asistence (8:1).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé části: Děčín - 11, Panthers - 8.
39:31
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Zdeněk Vážný (7:1).
37:25
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Tomáš Huslička (6:1).
35:40
Vyloučen hráč John Adam Hodek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
29:31
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jakub Věchet bez asistence (5:1).
27:32
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Michal Záruba bez asistence (4:1).
27:23
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Tomáš Huslička, asistoval David Matza (3:1).
22:58
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler bez asistence (2:1).
20:00
20:00
19:59
Střely po úvodní části: Děčín - 6, Panhers - 12.
18:38
Vyloučen hráč Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.
18:38
Vyloučen hráč Břetislav Logaj družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
15:24
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Břetislav Logaj, asistoval Jan Fidler (1:1).
12:36
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:59
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Josef Zelinka, asistoval Jaroslav Janoušek (0:1).
06:06
Vyloučen hráč Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:38
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Martin Kostřica, Jaroslav Janoušek, Marco Lombino, Štěpán Hanzl, John Adam Hodek
00:00
Line-up domácích DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Vladimír Vrátil, Zdeněk Vážný, Petr Bořuta, Jan Fidler, Břetislav Logaj