3:1
- : -
FbC Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Plzeň 12:5
1. Jakub Mikolášek, 3. Filip Konrady, 20. Jakub Mikolášek, 23. Hynek Mošna, 25. Adam Hašek, 27. Hynek Mošna, 32. Šimon Dubský, 35. Hynek Mošna, 37. Hynek Mošna, 45. Hynek Mošna, 50. Hynek Mošna, 57. Jakub Mikolášek - 4. Filip Šíp, 5. Jaroslav Konopík, 19. Jiří Varta, 38. Tomáš Holeček, 60. Jakub Tykal; rozhodčí: Jakub Šimek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Michal Schödlbauer 19 - Matěj Urban 33; po třetinách: 3:3, 6:1, 3:1;
60:00
Střely na branku: domácí - 17, hosté - 5
60:00
Komentář trenéra hostů (Matouš Hrdlička): Dnešní zápas byl z naší strany povedený jen z jedné třetiny. První třetinu jsme hráli dobře a drželi jsme se taktických pokynů a v určitých pasážích přehrávali svého soupeře. Bohužel druhá třetina nám vzala skoro všechny šance na body. Děkuji soupeři za zápas a zítra vyhrajeme.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): V zápase jsme ukázali slušnou sílu v útoku, v první třetině jsme navíc ukázali pořádnou bídu do obrany. Doufám, že i zítra zápas zvládnem, přes Vánoce si odpočinem a od ledna do toho zase pořádně šlápnem. Díky všem!
60:00
59:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Tykal, asistoval Filip Šíp (12:5).
56:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Adam Stejskal (12:4).
56:40
Čepice, která přistála na hřišti, značí jediné a to Mikuláškův hattrick .
56:06
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Jiří Varta.
49:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Konrady (11:4).
49:58
Mošna má dneska vyloženě střeleckou.
44:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Blažek (10:4).
43:56
Úvodní minuty třetí třetiny zatím bez gólu.
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 12, hosté - 6
40:00
37:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Holeček, asistoval Štěpán Plachý (9:4).
37:30
Holečkova střela z úhlu se bůhvíjak dostala do branky domácích.
36:47
Vyloučen hráč Adam Hašek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:47
Hosté budou mít dvě minuty přesilové hry na to pozměnit skóre dnešního zápasu ve svůj prospěch.
36:27
36:27
Další "dobouchaný" gól.
34:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Jakub Mikolášek (8:3).
34:43
Mošna ze vzduchu nekompromisně sklepává do branky.
31:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Dubský, asistoval Patrik Med (7:3).
31:38
Ve druhé třetině to tam "padá" zatím jen domácímu týmu.
26:09
24:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Hašek, asistoval Vojtěch Porazil (5:3).
24:50
Ze standartky kousek za půlkou se trefuje Hašek.
22:21
22:21
Rychle využitá přesilovka v podání domácích.
22:09
Vyloučen hráč Jakub Tykal družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:09
Po dohrání slávisty si jde sednout na trestnou TYkal.
19:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Konrady (3:3).
19:22
Konrady z poza branky našel Mikoláška a ten neomylně trefuje .
19:08
Vyloučen hráč Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
19:08
Vyloučen hráč Adam Denisov družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
19:08
Pošťuchování u mantinelu se ani jednomu z hráčů nevyplatilo a odsedí si každý dvě minuty.
18:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Varta, asistoval Tomáš Holeček (2:3).
18:07
Varta našel skulinku ve zdi domácích a ze standartní situace posílá hosty do vedení.
13:50
Rychlá odpověď v podobně pohledné a nebezpečné akci byla k vidění před brankou Slavie.
13:37
Krásná akce v podání Mošny, Blažka a Mikoláška bohužel nekončí gólem.
11:53
Čížek se ocitl sám před brankou, ale trefuje pouze tyčku.
11:10
Schödlbauer opět podržel svůj tým a domácí jsou v plném počtu.
10:09
Pohledný zákrok Schödlbauera.
09:10
Vyloučen hráč Vojtěch Porazil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:10
Po faulu v rohu uvidíme první přesilovou hru zápasu v podání hostů.
07:32
Pilík se snažil skórovat beckhandem, ale střela mu nesedla.
06:40
Konrady se snažil dorazit za Urbana, tentokrát neúspěšně.
04:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaroslav Konopík, asistoval Ondřej Kůs (2:2).
03:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Šíp, asistoval Jakub Tykal (2:1).
03:29
Přečíslení před domácí brankou využívá Šíp.
02:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (2:0).
00:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (1:0).
00:17
Rychlý vstup do zápasu se povedl domácím, Blažek poslal míček na branku, Mikolášek ze vzduchu usměrňuje za Urbana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Tomáš Holeček, Vít Pešek, Ondřej Kůs, Jiří Varta
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Michal Schödlbauer; hráči v poli: Filip Konrady, Filip Blažek, Adam Stejskal, Hynek Mošna, Jakub Mikolášek