2:2
0:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FK Slovan J.Hradec 4:2
2. Lukáš Tinavský, 9. Lukáš Tinavský, 32. David Přech, 33. Lukáš Fořt - 30. Jiří Šustr, 33. Filip Šimek; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 26 - Jakub Rytíř 22; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:0;
60:00
59:59
Střely. domácí: 5 hosté: 13
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas jsme si prohráli vlastními chybami. Škoda neproměněných šancí a nepotrestaných chyb. Na konci úplně zbytečný faul hostujícího hráče.
59:59
Komentář trenéra domácích: Jsem rád za vítězství. Do zápasu jsme dobře vstoupili a vedení udrželi až do konce. Aspoň budeme mít klidné svátky.
50:41
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
46:28
Tinavský přestřelil.
41:43
Vyloučen hráč Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
39:25
Vyloučen hráč David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:03
Fořtovo prudká střela do tyčky.
33:38
Hra začala být rychlejší.
32:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Fořt, asistoval Lukáš Tinavský (4:2).
32:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek bez asistence (3:2).
31:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Přech, asistoval David Camrda (3:1).
29:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jiří Šustr, asistoval Jakub Jindra (2:1).
28:51
Chvostova střela ohrozila bránu hostů.
27:03
Dnešní utkání nepřináší nijak zajímavou podívanou.
10:46
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
10:05
Štíři přehrávají Hradec a aktivně kombinují.
08:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval David Camrda (2:0).
07:42
Vyloučen hráč Jan Pech družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:17
Štíři teď ohrozili hostující tým.
03:15
Hra je zatím klidná.
01:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský bez asistence (1:0).
01:15
Tinavský si prošel celé hřiště bez jakékoliho ohrožení a přesně zakončil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Jakub Jindra, Jiří Šustr, David Vettermann, Filip Šimek, Jan Šimic
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Lukáš Tinavský, Kryštof Hloušek, Karel Uhlíř, David Camrda, Adam Severin