1:1
2:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FTC Vysoké Mýto  4:5
2. Marek Lamplot, 23. Michal Háp, 54. Michal Háp, 58. Vilém Nonn - 4. Michael Sháněl, 12. Adam Kobr, 38. Jiří Unzeitig, 47. Michael Sháněl, 49. Milan Koubek; rozhodčí: Martin Trnka - Lukáš Žofka; vyloučení: 3 + Matěj Stejskal 5 + ČK1:2 + David Šimáček 5 + ČK1; využití: 2:0; diváků: 252; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 20, Ondřej Vašek 10 - Václav Musel 44; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:2;
60:00
komentář trenéra domácích: Oboustranně vyrovnaný zápas, rozhodl z neproměněných šancí ze strany domácích, soupeři gratulujeme a děkujeme za zápas.
60:00
komentář trenéra hostů: Viděli jsme skvělé utkání ve skvělé atmosféře. Odvážíme si 3 body a ty mají pro nás v tuto chvíli cenu zlata, protože jsme stále ve hře o postup. Děkuji fantastickým divákům a soupeři za utkání a přeji Veselé Vánoce a vše nejlepší v novém roce.
60:00
58:28
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
57:16
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Michal Háp (4:5).
57:07
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zdržování hry.
57:00
Vyloučen hráč Matěj Stejskal družstva FLORBAL LITOMYŠL na 5 minut za hrubost.
57:00
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto na 5 minut za hrubost.
57:00
Vyloučen hráč Matěj Stejskal družstva FLORBAL LITOMYŠL do konce utkání.
57:00
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto do konce utkání.
56:27
Domácí v šesti.
56:18
Timeout FTC Vysoké Mýto
55:00
Litomyšl tlačí Mejto, bohužel ne a ne trefit branku.
55:00
Dnešní utkání sleduje výborných 252 diváků.
53:07
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Vilém Nonn (3:5).
52:34
Vyloučen hráč Vít Jakubec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
52:18
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Vašek družstva FLORBAL LITOMYŠL
49:25
Ve hře se nám přiostřuje.
49:21
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
48:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (2:5).
48:10
Koubek, Unzeitig je opravdu sehraná dvojka tzv. já na bráchu, brácha na mě.
46:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Ladislav Rozlivka (2:4).
46:27
Vysoké Mýto nám odskakuje na 2 rozdílné branky. Od Litomyšle se teď očekává velké nasazení.
45:00
Dnešní utkaní panuje ve velkém tempu a v obrovské atmosféře.
37:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Adam Kobr (2:3).
37:20
Štarman si děla z hostů doslova kuželky.
34:30
Litomyšl hraje neočekávaně více na balónku než Mýto.
33:05
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
30:44
Neskutečný zákroky Doubka během několika vteřin.
29:58
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hra na zemi.
27:30
Unzeitig dostal od Koubka skákající nahrávku, ale i tak jsme se dočkali střely, která letěla na hruď Doubka.
25:30
Domácí rozehrávají v klidu na balónku. Hosté jenom vyčkávají na případnou chybu.
24:00
Štarman sebral balonek hostujícímu bekovi a unikal sám na golmana, bohužel těsně mijí.
22:54
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Martin Štarman (2:2).
22:53
Štarman našel volného Hápa na středu, který střílí z první.
22:33
Háp ztratil balónek, hosté se dostali do šance 3 na 1.
20:50
Novák vystihl ve správný moment crossovou nahrávku a sám vyvezl balónek do útočného pásma.
20:00
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta.
16:00
Domácí vyčkávají na správný moment v rozehře.
14:22
Háp získal balónek, který poslal na Ondráčka, ten neváhal a poslal z jedničky na volného Švece, ten však mijí.
11:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (1:2).
11:45
Pěkná kombinace na jeden dotek.
09:20
Mýto se dostává do šanci, ale bez střely.
07:30
Jakubec se ocitl sám před brankou, ale neměl tak rychlé ruce aby udělal blafák.
05:00
Hra je ve vysokém tempu.
03:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Václav Musel (1:1).
03:45
Musel vyslal Sháněla do přečíslení, ten střílí branku téměř z nulového úhlu.
03:05
Žák fauluje před domácí střídačkou, Kobr vyslal pěknou střelu, ale Doubek si je jistý a kryje svou svatyni.
01:50
Litomyšl hraje více na balónku.
01:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Vilém Nonn (1:0).
01:00
Krásná souhra domácích končí neskutečnou dělovkou od mladé pušky.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Jiří Unzeitig, Milan Koubek, Adam Kobr
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Tomáš Novák, Daniel Ondráček, Michal Háp, Štěpán Švec, Ondřej Háp