3:0
3:2
- : -

Hippos Žďár n/S. - TJ Centropen Dačice 7:3
6. Vojtěch Haman, 22. Filip Dvořák, 23. Libor Denk, 30. Vít Petříček, 43. Vít Petříček, 58. Vojtěch Haman, 60. Daniel Halm - 15. Jan Morávek, 52. Petr Stejskal, 53. Jakub Šimánek; rozhodčí: Petr Kadlec - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 20 - Tomáš Ferdan 20; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra Hippos: Škoda neproměněných šancí, jinak jsme nehráli zle až na pasáž ve třetí části. Jsme rádi , že jsme posledni zápas v tomto roce zvládli. Děkujeme soupeři a divákům, kterým přejeme krásné svátky.
59:59
Komentář trenéra Dačic: Nepovedlo se nám vůbec nic. Děkujeme soupeři za hru.
59:15
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Petr Tlustoš (7:3).
59:14
Hippos teď může využít přesilovky a udržet si vítězný stav.
58:10
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání.
57:11
Dačice šli do 6-ti hráčů a to se jim nevyplatilo, protože se Hippos trefil do prázdné brány.
57:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (6:3).
56:21
Hippos si bere Timeout , asi si potřebuje oddechnout po náročné pasáži.
56:20
Timeout Hippos Žďár n/S.
55:24
Dačice stále drží Hippos pod tlakem a snaží se ohrožovat branku ze všech stran.
52:18
A Dačice opět snižují a dostávají se na dosah vyrovnání. Ještě mají spoustu času.
52:17
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jakub Šimánek, asistoval Petr Jindra (5:3).
51:02
Dačicím se po nádherné střele do horního rohu podařilo snížit.
51:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Tomáš Kubek (5:2).
49:25
Hippos měl jíž druhé trestné střílení a opět neproměnil. Stav se tedy nemění.
49:24
Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Daniel Halm.
47:10
Hippos ,Dačice k ničemu nepouští a dostává se do šancí.
44:50
Dačice neustupují z tlaku a stále se snaží ohrozit branku soupeře.
42:40
Hippos snížil šance Dačic o vyrovnání stavu , poté co zvýšil na 5:1
42:39
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Petr Tlustoš (5:1).
41:30
V úvodních minutách jsou aktivnější Dačice a snaží se snížit stav.
40:01
Začala 3. třetina a buly opět vyhrály Dačice , ale po chybě se k němu ihned dostal Hippos.
40:00
40:00
39:59
Střely|: Hippos-10, Dačice-6.
39:15
Nádherná střela backhandem od Tlustoše, brakář Dačic , ale chytá.
38:20
Dačice se začínají dostávat do šanci , ale brankář Hipposu zatím svůj tým drží.
35:20
Hippos si drží vedení a Dačice do ničeho moc nepouští.
31:08
Hippos měl možnost zvýšit vedení , poté co se na trestné střílení postavil Tlustoš , gól sice dal , ale s vracením , takže nebyl uznán.
31:07
Timeout TJ Centropen Dačice
31:07
Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Petr Tlustoš.
29:54
A Hippos přidává další gól , poté co se do horní rohu brány trefil Petříček.
29:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Vojtěch Haman (4:1).
29:20
Hra je nyní vyrovnaná a k ohrožování branek soupeře moc často nedochází.
26:01
Další pěkná akce Hipposu , gólman Dačic, ale předvedl dobrý zákrok.
23:50
Hippos se rozjíždí a nepouští Dačice k míčku.
22:42
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Libor Denk, asistoval Ondřej Dvořák (3:1).
21:42
Hippos se dostává do vedení , po té co zkušeně Filip Dvořák poslal míček mezi nohy brankáře.
21:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Jan Lukeš (2:1).
20:45
Hippos se ale zmocnil míčku a hned se dostal do šance, střela , ale míjí bránu.
20:01
Byla zahájena 2.třetina , tentokrát buly vyhrály Dačice a mají první možnost ohrozit branku soupeře.
20:00
20:00
19:59
Střely : Hippos - 9 , Dačice - 9
17:50
Dačice se mohli dostat do vedení to by, ale musely trefit bránu ze slibné pozice.
14:56
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Radovan Kubek (1:1).
13:30
Hippos nádherně vykombinoval Dačice, ale závěrečná střela minula bránu.
11:02
Gólman Dačic si připsal pěkný zákrok, poté co se Denk hezky uvolnil a vystřelil.
08:40
Hippos se dostal do šance po chybné rozehrávce Dačic, Halm si ale nechal míček mezi nohama, a tak celou šanci ukončil.
05:59
Po pěkné akci v rohu se prosazuje Haman a Hippos se tak ujímá vedení.
05:58
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Daniel Halm (1:0).
04:35
Dačice se dostali do první větší šance, gólman Hipposu, ale střelu chytá.
03:50
První práce pro asistenti ,poté co se po souboji v rohu rozdělily mantinely.
02:30
Nyní Denk (Hippos) napřáhl z půlky hřiště, ale střela minula bránu.
01:20
Na začátku utkání je více aktivní Hippos , snahu o ohrožení brány přerušil pád na zem hráče z Dačic.
00:02
Úvodní buly vyhrál Hippos a hned se snaží vymyslet něco do útoku.
00:01
Vážení diváci, vítáme vás u dnešního utkání ve kterém se utká Hippos proti Dačicím
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Oldřich Pecha, Petr Stejskal, Jan Morávek, Jakub Šimánek, Radovan Kubek
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Petr Tlustoš, Michal Hrubý