2:0
0:0
1:0

Panthers Praha B - Florbal Teplice 3:2p
23. Štěpán Hanzl, 34. John Adam Hodek, 62. Tomáš Marhefka - 8. Lukáš Fiala, 10. Martin Pechatý; rozhodčí: Martin Mašín - Jiří Pochop; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Kobza 15 - Lukáš Topš 15; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:0, 1:0;
61:56
65:00
Komentář trenéra hostí Martina Severy: Dnes to byl zápas my vs. domácí brankář. Dnes jsme byli lepším mužstvem po celý zápas, ale bohužel tragická přesilovka a nemohoucnost v zakončení nás staly 2 body. Díky soupeři rozhodčím a divákům.
65:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Jenšíka: Dnes velice vyrovnané utkání s pevnou obranou na obou stranách. Dnes vyhrál šťastnější tým, pouze škoda zbytečných vyloučení na konci utkání.
61:56
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Matěj Dopita (3:2).
58:39
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:53
Vyloučen hráč Jan Tvrdek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
50:21
Vyloučen hráč John Adam Hodek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:30
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Panthers-6 Teplice-4
40:00
33:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil John Adam Hodek bez asistence (2:2).
31:22
Vyloučen hráč Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:45
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Marco Lombino (1:2).
20:00
20:00
Střely po první třetině: Panthers-3 Teplice-6
20:00
09:24
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (0:2).
07:20
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mašín a Jiří Pochop.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Martin Pechatý, Martin Severa, Jan Koštoval, Martin Schneider
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Štěpán Hanzl, Matěj Dopita, John Adam Hodek, Martin Kostřica, Jaroslav Janoušek