1:0
1:2
- : -

PSKC Okříšky - Hippos Žďár n/S. 5:2
3. Martin Noháček, 10. Roman Sedlák, 12. Petr Zajíček, 19. Matěj Kutílek, 34. Martin Noháček - 43. Dominik Cisár, 45. Lukáš Hudeček; rozhodčí: Zdeněk Rada - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Radek Korba ? - Adam Sochor ?; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:2;
45:00
44:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hudeček, asistoval Tomáš Hrubý (5:2).
42:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Dominik Cisár, asistoval Tomáš Hrubý (5:1).
42:13
Timeout Hippos Žďár n/S.
34:50
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:46
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Martin Noháček, asistoval Radek Korba (5:0).
30:00
30:00
20:41
Vyloučen hráč Roman Sedlák družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za hra na zemi.
20:05
Vyloučen hráč Vojtěch Adam družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:21
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Matěj Kutílek, asistoval Petr Zajíček (4:0).
15:00
15:00
11:01
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Petr Zajíček, asistoval Matěj Kutílek (3:0).
09:09
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Roman Sedlák, asistoval Petr Zajíček (2:0).
02:01
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Martin Noháček, asistoval Jiří Uher (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Adam Sochor; hráči v poli: Martin Kršek, Lukáš Hudeček, Dominik Cisár, Tomáš Hrubý, Vojtěch Kadlec