0:1
2:1
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Jirkov 3:4
12. Marcel Holíček, 33. Jiří Hádek, 43. Jiří Hádek - 3. Michal Chytrý, 7. René Brožkovec, 16. David Dudek, 34. David Dudek; rozhodčí: Matěj Novák - Ondřej Hrubý; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Nejman ? - Radek Baláček ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:1;
45:00
42:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Hádek, asistoval Marcel Holíček (3:4).
39:42
Vyloučen hráč Jan Urban družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
39:42
Vyloučen hráč Ondřej Hlaváček družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za hrubost.
38:09
Vyloučen hráč David Dudek družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání.
33:46
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Dudek z trestného střílení (2:4).
32:45
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Hádek, asistoval Lubor Hanžl (2:3).
30:51
Vyloučen hráč Marcel Holíček družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra bez hokejky.
30:00
30:00
24:31
Vyloučen hráč Lubomír Bouše družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nesportovní chování.
20:50
Vyloučen hráč Jan Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:25
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Dudek, asistoval Michal Chytrý (1:3).
15:00
15:00
11:30
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček, asistoval Lukáš Kešner (1:2).
06:48
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil René Brožkovec, asistoval Martin Košťálek (0:2).
02:24
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Michal Chytrý, asistoval Roman Václavek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Novák a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: hráči v poli: René Brožkovec, David Dudek, Matěj Kolář, Ondřej Hlaváček, Michal Chytrý