0:3
1:0
SK Jihlava

SK Jihlava - FBC LETOHRAD Orel Orlice 5:4p
19. Jan Beránek, 31. Miroslav Daněk, 33. Jan Horský, 34. Miroslav Daněk, 62. Jan Beránek - 26. František Majvald, 43. František Majvald, 48. Adam Jiruška, 60. František Majvald; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Filip Novák; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 20 - Daniel Jiruška 16; po třetinách: 1:0, 3:1, 0:3, 1:0;
61:58
64:59
Komentář trenéra domácích Komendy: V zápase odehráli to co potřebovali a škoda poslední třetiny, kde zbytečně soupeře nechali dostat do hry. Děkujeme soupeři
61:58
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Michal Strejček (5:4).
61:58
Střely v prodloužení domácí :hosté 2:1
61:18
Začalo prodloužení. Uvidíme, který z celků bude mít větší štěstí a nadělí si pod stromeček výhru.
60:00
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnešní utkání byla taktická bitva se vším všudy. Nebýt třech minut, kde jsme se trochu sesypali a dostali tři branky, tak jsme nemuseli odjíždět jen s jedním bodem. S ohledem na tabulku je i tento bod ohromně důležitý. Děkuji hráčům za dotažení zápasu a všem přeji hezké svátky.
60:00
59:59
Střely po 3. části domácí : hosté 8:6
59:34
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jakub Doleček (4:4).
57:46
Hosté ustáli hru v oslabení a pokračují ve snaze vyrovnat skóre.
56:25
Domácí se snaží kombinovat do zakončení .
54:56
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
54:30
Domácí mají výhodu.
51:58
Hosté kombinují na půlce hřiště, tým SK Jihlava se však nevzdává a hráči vstupují do rozehrávek.
50:59
A je tu přesilovka hostujícího celku.
50:21
Vyloučen hráč Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:08
Vyskočil z posledních sil natáhl ruku a zablokoval střelu soupeře.
47:19
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Jiruška, asistoval Jakub Doleček (4:3).
45:10
A je tu další zlomená hůl, tentokrát dosloužila hostujícímu hráči s č.8. :(
44:10
Beránek J. míchal s míčkem tak dlouho až se umíchal a přišel o míček.
42:27
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (4:2).
42:20
Říká Součková z hlediště
41:50
Soucítím se smutkem tohoto hráče.
41:40
Doufejme, že hráč hostujícího celku č. 5 byl letos hodný a Ježíšek mu donese novou hůl, protože ta stará právě ukončila svoji životnost. :(
37:30
Bylo odpískáno nedovolené vrážení, rozehrává Letohrad.
36:45
Hráč domácího celku s číslem 19. s přezdívkou Maratonec se rozcvičuje ,asi bude vpuštěn na pole.
34:39
Krásná kombinace Jihlavy končí vysoko nad .
33:26
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Miroslav Daněk, asistoval Jan Beránek (4:1).
33:00
Tým FBC Orel Letohrad se snaží vyrovnat skóre zápasu. Hráči doslova potí krev aby vstřelili branku.
32:11
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Tomáš Kasper (3:1).
31:52
Po několika kombinacích nakonec zakončil střelou na bránu hráč hostujícího celku s č. 5. Střela šla nad brankovou konstrukci.
30:13
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Miroslav Daněk bez asistence (2:1).
29:41
Vyskočil si připisuje neskutečný zákrok.
29:14
Začínají se projevovat emoce. Hráč domácího týmu Beránek Jan nesouhlasí s výroky rozhodčích.
28:20
Hráč hostujícího týmu č.3 Marek Vojtěch byl zasažen do obličeje. statečně se dobelhal na střídačku. Snad to nebude nic vážného.
25:49
24:14
Zatím aktivnější družstvo FBC Letohrad. Uvidíme, jak se hra bude vyvíjet dál.
19:19
Hráč hostí č.9 Matouš Hrdina střílí mimo bránu.
18:32
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Tomáš Kasper (1:0).
17:31
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
17:20
JIhlava má výhodu .
17:00
Beránek J střílí opět mimo bránu .
15:45
Na obou stranách bylo několik šancí, všechny však končí neúspěšně.
13:58
Krásná kombinace Jihlavy končí neúspěšně.
10:16
Střelu Beránka J. vystrčil brankář hostí.
08:59
Jihlava se snažila kombinovat ve středu hřiště. Míček však zachytil hráč hostí a pokusil se zakončit, neúspěšně,
07:05
Beránek Jan střílí vysoko nad .
06:31
Jihlava nepustila hostujicího hráče do zakončení,hra pokračuje rozehrávkou hostujícího týmu.
05:10
Horský Jan předvedl krásný únik . Míček, ale končí vysoko nad .
03:49
Vyskočil si připisuje první zákrok .
02:06
Hra se přesouvá ze strany na stranu .
01:11
Žaloudek zabránil nebezpečnému protiůtoku .
00:01
Buly vyhrávají domácí .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Jiří Skalický, Ondřej Pokorný, Jan Skalický, František Majvald, Adam Jiruška
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Jan Beránek, Vít Zápotočný, Michal Strejček, Martin Štoll, Michal Beránek