1:2
2:5
- : -

TJ Čechie Zastávka - VSK VUT Skurut Hai Brno 5:12
1. Tomáš Hájek, 5. Vítězslav Lacina, 28. Pavel Ševčík, 37. Lukáš Benedikt, 44. Vítězslav Lacina - 1. Tomáš Fanta, 8. Michal Repko, 12. Michal Repko, 13. Denis Ligas, 15. Michal Repko, 28. Radek Novák, 29. Denis Ligas, 31. Radek Novák, 36. Radek Novák, 39. Radek Novák, 42. Jakub Slavíček, 44. Martin Laštík; rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bohumil Žlůva; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Martin Valihrach ? - Bohumír Fajt ?; po třetinách: 2:5, 1:2, 2:5;
45:00
43:24
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Vítězslav Lacina, asistoval Pavel Matoušek (5:12).
43:03
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Martin Laštík, asistoval Denis Ligas (4:12).
41:36
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Jakub Slavíček, asistoval Jiří Paleček (4:11).
38:05
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Tomáš Fanta (4:10).
36:04
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Lukáš Benedikt, asistoval Pavel Ševčík (4:9).
35:34
30:18
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Martin Laštík (3:8).
30:00
30:00
29:05
Vyloučen hráč Pavel Matoušek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za sekání.
28:15
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Martin Laštík (3:7).
27:46
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Pavel Ševčík, asistoval Michal Klabík (3:6).
27:03
20:07
Vyloučen hráč Petr Augustin družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za sekání.
16:43
Vyloučen hráč Tomáš Vlk družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
14:52
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Denis Ligas (2:5).
13:58
Vyloučen hráč Martin Holeček družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za sekání.
12:32
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Tomáš Vlk (2:4).
11:41
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Radek Novák (2:3).
07:53
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Tomáš Fanta (2:2).
04:46
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Vítězslav Lacina bez asistence (2:1).
00:50
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Martin Holeček (1:1).
00:31
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Fanta, asistoval Michal Repko (0:1).