2:0
0:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - HEROS Florbal Chomutov 4:6
2. Václav Černoch, 8. Michal Házy, 22. Martin Ulman, 39. Tomáš Foret - 2. Jiří Šafařovský, 3. Petr Linc, 15. Jakub Štěrba, 45. Vojtěch Semerád, 55. Jiří Šafařovský, 56. Jiří Šafařovský; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Daniel Chrást 27 - Karel Šantora 15; po třetinách: 2:3, 2:0, 0:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: 3:7
60:00
Střely celkem: 19:33
60:00
Je to škoda děcka, ale bohužel ten výsledek celkem koresponduje s tím, co jsme tady viděli.
60:00
Takže se mějte fanfárově a u nějakého dalšího bombastického online přenosu na viděnou!!!
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Bociana: Dlouho vyrovnané utkání, ve kterém domácí hráli velmi dobře a nás trápila koncovka. Rozhodl tlak v posledních deseti minutách, ze kterého jsme vytěžili čtyři branky, i když jen tři oficiální. Díky soupeři a pořadatelům za utkání a oběma našim fanouškům za podporu.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Vítězslava Cardy: Dnes celkem vyrovnané utkání, které se rozhodlo v půlce třetí třetiny, kde nám už docházely síly.
60:00
Nechť vs provází síla!!!
60:00
59:06
Je to bezzubé.
57:20
Přesilovka nepřesilovka..Chrást se musel činit.
56:58
Vyloučen hráč Tomáš Salaďak družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:38
Domácí v šesti.
55:45
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
55:45
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Daniel Grener (4:6).
55:45
Šafařovský angličanem o tyčku...krize.
54:15
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Vojtěch Semerád (4:5).
54:15
Krásná kombinace, které šli hosté prostě naproti.
52:02
Chomutov tlačí jak SSSR Finy...zatím stav drží.
49:28
Trestné střílení družstva HEROS Florbal Chomutov neproměnil Tomáš Novotný.
49:28
Zajímavá situace. Faul domácích na nájezd posunul bránu, takže následný gól byl mimo výseč a gól prostě platit nemohl, divit se hosté mohli, jak chtěli. Následný nájezd poslal Novotný mimo.
47:55
Nechvátalova žblabuně málem vedla v katastrofu. Dobře to dopadlo.
46:00
Házy sám před Šantorou. Jeho noha kalí radost.
44:13
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Jiří Šafařovský (4:4).
44:13
Semerád to snad přesněji ani trefit nemohl.
43:41
Štěrba se zdekoval za mantinel. Hraje se dál.
42:35
Hosté dneska netrefí nic.
40:44
Dneska Házy nahrává!!! Ono je to možná tím, že se vyrojily spekulace o posile na jeho post...naposled to byl Ilja Kovalchuk.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 9:9
40:00
Gulls sice vedou, ale dozadu je to jeden velkej požár, kterej zatím stačí Chrást hasit.
40:00
39:47
Ještě šance jak Damašek Vaška Černocha. Šantora neskutečně.
38:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Foret, asistoval Michal Házy (4:3).
38:54
Neučesanou část hry ukončuje přečíslení domácích a Foretův úklid do prázdné.
35:37
Právě přišel legendární golman a milovník žen, Němec Jan.
35:07
Hostující kleště nyní pevně svírají defenzivu domácích.
33:45
Břevínko zvoní po střele hostí.
32:30
Zbořilova šmudla končí kousek vedle.
29:50
Chrást vyřešil situaci po Neuerovsku...bravo pane, ale domácí střídačka je rázem o 3 roky starší.
29:24
Chomutovský Kučera si mohl udělat happy day. Nad.
28:45
Další Bouškova šance k vymazání stavu plichta. Zas nic.
26:57
Bouška poslal neskutečně obránce hostí na párek, jenže Šantora odmítl happyend.
25:05
Snad bude Zbořil mířit líp, až bude chtít mít děti.
24:26
Chrást sklízí ovace. Miček trádující si to do víka přilepil do dlaně.
21:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Václav Černoch (3:3).
21:59
Černoch ještě míček do brány nedostal, dílo však dokonal Černoch, který poslal míček nad posazeného Šantoru.
21:20
Kolosální fatál Majka Šmída zůstal bez následků.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 7:17
20:00
Domácí golman Chrást, mimochodem milovník Madagaskaru I, II a III, zatím drží domácí naděje jak Harry Potter Ginny v naději, že si ho jednou vezme.
20:00
17:12
Riger chtěl vysunout zpoza brány a dát gól, avšak nic z toho. Na druhé straně výborně Chrást!!!
14:48
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Tadeáš Melíšek (2:3).
14:48
Tentokrát to Vrtělovi osud neodpustil a domácí zbytečně musí dotahovat.
13:21
Vrtěl málem přivedl domácí snažení na smrt.
11:29
Bouška to udělal výtečně, ale Šantora sebou pleskl jak lachtan a chytá.
10:20
K Černochovi se balonek dostal jak podnapilý ponocný. Střela nad.
07:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Tomáš Foret (2:2).
07:38
Házyho laser víc smrtící být ani nemohl.
07:17
Hra se teď přelévala jak voda v láhvi kutálející se po schodech.
05:48
Hostující Štěrba to vzal baseballově a Chrást se měl co otáčet.
04:50
Černochův výpad ze strany ovoce nenese. Následně náš jinoch přiznává, že teč nebyla.
02:42
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Tadeáš Melíšek (1:2).
02:42
A já si před zápasem přál 0:0...
01:53
01:53
Vedení však domácím vydrželo stejně dlouho jako vydrží úsměvy ve vztahu Írán - USA...
01:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Martin Ulman (1:0).
01:42
Trma vrma před bránou, gól v ní.
00:35
Zajíc ani nestihnul přeběhnout silnici a Chrást už musel řešit první opletačky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů HEROS Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Tadeáš Melíšek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Adam Bouška, Rostislav Riger, Václav Černoch, Martin Ulman
00:00
První skvělou zprávou dne je, že jeden z trenérů domácích má asi po třech letech novou mikinu. Můžete schválně hádat který.