1:1
3:2
1:0

Tatran Teka Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:5p
19. Matěj Havlas, 27. Matěj Havlas, 41. Jan Kolísko, 45. Jan Kolísko, 52. Matěj Havlas, 61. Filip Langer - 7. Martin Skřivánek, 12. Milan Bína, 33. Milan Bína, 55. Zbyněk Stuchlík, 57. Martin Skřivánek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1 + Jan Svoboda (SKV) 5; využití: 1:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 25 - Rastislav Mazák 31; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:2, 1:0;
65:00
Střely po prodloužení: domácí - 1, hosté - 0.
65:00
Komentář trenéra hostů Davida Bouši: "Zápas o důležité body, čemuž odpovídala hra obou týmů i vyrovnaný průběh. Ve druhé třetině jsme trochu vypadli z tempa, ale nakonec se nám podařilo zaslouženě vyrovnat skóre. Prodloužení už je buď a nebo. Děkujeme soupeři za férový zápas."
65:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: "Dneska odmakané utkání. Škoda pár individuálních chyb, ale do dalších utkání se poučíme. Jsem rád, že jsme urvali dva důležité body."
60:21
60:21
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Milan Meliš (6:5).
60:20
Nahrávka od mantinelu na střed a Langer se bez omylu trefuje.
60:01
Buly pro domácí.
60:00
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 12, hosté - 8.
60:00
59:59
Langer trefuje blok, SKV jdou ihned do protiútoku, Hartman promachuje. Domácí si mohou prozatím oddychnout.
59:50
Timeout Tatran Teka Střešovice
59:50
Skřivánek a obří šance, když střílí od mantinelu, avšak mimo.
59:39
Tlapák blokuje Hartmana na středu.
58:55
Domácí na míčku a s rozvahou si jej posílají.
57:40
Hartman ve velké šanci, ovšem Kříž vyráží.
56:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Pavel Hájek (5:5).
56:24
Skřívánek dostává míček a s naprostým klidem si pohrál s Křížem a lehce posílá míček po břevno.
55:57
Domácí si teď ve třech posílají míček na vlastní polovině. Hosté zlehka pressují.
54:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík bez asistence (5:4).
54:30
Stuchlík se prosazuje středu.
52:28
Parádní souhra SKV, zankončená střelou, kterou ovšem Kříž vychytal.
51:44
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Martin Šindelář (5:3).
51:43
Nahrávka zpoza branky a Havlas šibenicí zvyšuje náskok.
50:07
Havlas v běhu stříllí ovšem Mazák je připraven.
48:41
Kreysa a jeho velmi nadějná střela, ovšem nakonec trefil pouze Richtera.
47:14
Hartman sice teď předvedl sérii hezkých kliček, nicméně finální střela šla ven z hřiště.
46:17
Stuchlík a jeho rychlý přesun do útoku, Kříž míček vykopává.
44:22
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Milan Meliš (4:3).
44:21
Nahrávka lehce nad zemí před branku, kde Kolísko opět s lehkostí posílá míček za Mazáka a obrací tak skóre.
42:57
Další důležitý Mazákův zákrok.
42:43
Kolísko nahrává na střed na Mühlfaita, který střílí - těsně nad.
42:04
Tatranu přesilovka dlouho nevydržela a opět tu máme hru 4 na 4.
42:03
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:32
40:31
Kolísko dostává nahrávku na střed před branku a s klidem se trefuje a srovnává skóre.
40:00
40:00
Sřely po 2. třetině: domácí - 11, hosté - 12.
40:00
39:57
Langer zkouší střelu zpoza brány. Stav se však před odchodem do šaten nemění.
39:29
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minut za hrubost.
39:29
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
39:10
Nebezpečná nahrávka od Gregora, Mühlfait jen těsně vypichuje míček.
38:18
Trochu divočiny na obě strany, kdy se oba gólmani lehce orosili.
37:31
Další rychlý protiútok, ovšem tentorktá Stuchlíka Havlas do větší šance napustil.
36:04
Rychlý protiútok hostů po standartce a další zákrok pro Kříže. Dnes se opravdu v brance nenudí.
33:30
Teď se na Kříže sneslo hned několik střel za sebou, ten je však všechny s klidem vychytal.
32:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Jan Linhart (2:3).
32:21
Linhart po chybě získává míček, nahrává na Bínu, který si Kříže položil a trefuje se odkryté brány.
31:38
Neskutečný zákrok Mazáka, který se na poslední chvilku natáhl pro míček.
30:54
Hartman se zkouší prosadit od mantinelu - trefuje však jen Kříže.
28:38
Šindelář střílí - Jelínek blokuje.
26:55
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Martin Pánek (2:2).
26:54
Tatran se rychle přesouvá do útoku a Havlas nekomprosině z velkého brankoviště zakončuje.
26:51
Svoboda posílá míček na Gregora, který střílí. Míček však končí v bloku.
25:27
Kříž teď ve velmi prekérní situace, když míček poskakoval brankovištěm.
23:11
Zcela stejná situace i na straně druhé. Nicméně odražený míček způsobil poměrně rozruch před brankou.
23:00
Kolísko právě označkoval břevno.
21:44
Nahrávka Pánka o mantinel na Kreysu, který střílí. Mazák parádní zákrok.
19:30
Tlapák byl oloupen o míček a Svoboda se těsně před koncem snaží ještě prosadit.
18:44
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Filip Langer (1:2).
18:43
První střela od Langra sice nevyšla, nicméne Havlas skákavý míček trefil naprosto přesně a snižuje náskok SKV.
17:55
Bína a jeho další střela, sice letěla správným směrem, nicméně dala prostor vyniknout Křížovi.
16:00
Stuchlík zachytil přihrávku a ihned se zkouší prosadit, střílí pouze do gólmana.
15:21
Langer a další střela - tentokrát mimo tři tyče.
14:58
Pánek a jeho střela z půlky - do bloku.
14:18
Vyloučen hráč Jan Hanák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
13:50
Odložené vyloučení - Tatran v 6.
12:33
Svoboda získává míček a spolu s Gregorem jdou dva na jednoho. Svoboda nahárává, Gregor střílí, avšak pouze do Kříže.
11:10
11:09
Linhart se prokličkovat kolem obránce, nahrává před bránu na Bínu, který míček bez zaváhání posílá za Kříže.
10:29
Bína ve velké šanci na hranici velkého brankoviště. V jeho úmyslu mu zabránil Langer a míček se odráží do rohu hřiště.
09:20
Tatran teď posílá jednou ukázkovou přihrávku za druhou, nakonec se do střely pouští Tlapák, který branku těsně míjí.
06:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (0:1).
06:44
Skřívánek se díky své průbojnosti dokázal dostat před brankou i s obráncem na zádech, ladnou stahovačkou pokládá Kříže na zem a posílá za něj dnešní první branku.
04:54
Gregor získává míč a spolu se Svobodou vyráží na Kříže. Gregor střílí na bližší tyč, Kříž chytá.
03:40
Standardka Tatranu, Meliš jde do výběhu, míček se sice ve střele odráží, nicméně i přesto Mazák musel zasáhnout.
02:00
Trojice Havlas, Langer, Kreysa je velmi aktivní a Langer střílí - pouze však do Stuchlíka.
00:01
Úvodní buly pro sebe sice získává tým Tatranu, ovšem Hartman se tlačí do šance a vyzkoušel hned ze začátku Křížovu pozornost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Lukáš Lanc, Petr Hartman, Matěj Šaroch, Martin Skřivánek, Radovan Vnuk
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Mühlfait, Jan Kolísko, Adam Tlapák, Milan Meliš, Martin Šindelář
00:00
Krásný páteční podvečer přejeme všem, co baví florbal. V dnešním utkání se utkají týmy Tatran Střešovice a TJ Sokol Královské Vinohrady. Týmy se nachází na 8. a 9. příčce v tabulce, tudíž můžeme očekávat velmi napínavý zápas. Příjemnou zábavu.