1:3
2:1
- : -
50:58
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Adam Tlapák (3:6).
50:32
Bauer prošel hřištěm jako nůž máslem a v oslabení posílá Ostravu opět do čtyřbrankového vedení.
50:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Matyáš Šindler (2:6).
49:45
Dohnal si svého soupeře lehce přidržel a nabídl Tatranu přesilovou hru.
49:23
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za držení.
49:20
Máme tady odložené vyloučení.
48:47
Langer nejdříve osamocený promáchl, následovala střela Kolíska, která však bránu netrefila.
48:03
Havlas opět, tentokrát dorážel skákající míček a Laja vytáhl skvělý zákrok.
46:57
Sládek mířil na hat-trick, míček mu před bránou z čepele ale sjel a střela se nevydařila.
44:21
Havlas osamocený před bránou, skákající míček se mu však trefit nepodařilo. To byla velmi pohledná akce.
43:11
Tři minuty a jedenáct sekund k tomu a hostující golman si vyžádal čas na ošetření. Bude to zřejmě na delší dobu.
41:43
Kreysa se ocitl sám před bránou, bekhendovým blafákem však na Laju nevyzrál.
40:41
Lepší start do třetiny si Střešovice přát nemohly, Jakub Kolísko stahuje rozdíl na tři góly.
40:33
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Filip Langer (2:5).
40:01
Kolísko s Juhaňákem zahajují třetí třetinu, první jmenovaný úspěšně a Tatran je na balonku.
38:30
Na dnešní zápas si našlo cestu 650 diváků.
38:10
Lipový si zahrál fotbal a uvidíme i přesilovku domácích.
37:33
Vyloučen hráč Marek Lipový družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra bez hokejky.
36:31
Meliš prudkou střelou překonal Laju a dává první gól Střešovic v dnešním zápase.
35:34
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Pavel Sládeček (1:5).
34:51
Tak to byla paráda, co teď předvedl Sládek. Přehodil golmana a Ostrava vede již 5:0
34:03
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Jan Daniš (0:5).
34:03
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Kříž družstva Tatran Teka Střešovice
32:23
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Frühbauer družstva Tatran Teka Střešovice
32:23
Kotilainen míchal, míchal, až přemíchal a Tatran tentokrát vyvázl bez obdržené branky.
32:22
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Panu Kotilainen.
32:22
32:22
Ostrava pojede trestné střílení.
32:01
Jan Kolísko na středu dostal balonek nehlídaný, branku hostů ovšem už poněkolikáte za Tatran přestřelil.
29:34
Wojciech Malajka měl k dispozici volnou cestu na bránu, po dlouhém balonku se však musel natahovat a nedostal se k pořádnému zakončení.
27:29
Nikdo až na jednoho ze sudích nevěděl, že padl gól, míček se však odrazil od zadní spodní tyče ven z brány a Ostrava má náskok již čtyř gólů.
27:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Panu Kotilainen (0:4).
25:24
Tlapák běžel s Langerem v nadějné situaci do brejku, branku Ostravy ovšem trestuhodně přestřelil.
23:38
Ostrava odskakuje na rozdíl tří gólů, střelou téměř z brankoviště se prosazuje Michal Sládek
23:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Jiří Bauer (0:3).
22:35
Tlapákovu chybu musel hasit Langer, naštěstí pro Střešovice úspěšně a hosté své vedení navýšit prozatím nedokázali.
20:57
V kabině Tatranu zřejmě proběhla o přestávce bouře a domácí hned v úvodu několikrát zahrozili. Naposledy Havlas po nabídce Langera.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině - 4:8
20:00
Na hrací ploše v první přestávce probíhají přátelská utkání mládežnických týmů Tachova, Horšovského Týny a plzeňského FbC a Slavie.
20:00
19:46
Havlas zklesle odchází na střídačku. Snad se mu další střídání vydaří lépe
19:01
Právě začala poslední minuta první periody.
17:25
Aktivnějším týmem na hřišti je zatím Ostrava, která si vypracovává i více gólových šancí. Hostující Laja moc prověřen zatím nebyl.
15:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Panu Kotilainen, asistoval Jiří Juhaňák (0:2).
15:38
Panu Kotilainen přidává druhý gól a v zápase a je tak zatím jediným střelcem.
15:23
Hosté se nyní dožadovali odpískání přestupku, toho se však nedočkají, jelikož se o faul nejednalo.
14:55
Langer se snažil projít celé hřiště sám, zkolaboval však hned na prvním hráči a bude muset zamakat zpět.
13:07
Ostrava sice zamkla Tatran, ale nijak zásadně neohrozila bránu Martina Frühbauera. Domácí v plném počtu.
11:08
Langer nejdříve na středu zatáhl za záchrannou brzdu a následně byl v samostatném úniku faulován hráč Ostravy a trestné střílení zkušeně proměnil Panu Kotilainen
11:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Panu Kotilainen z trestného střílení (0:1).
11:07
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
11:07
Uvidíme trestné střílení a přesilovku Ostravy.
10:17
Jan Daniš teď nesmyslně přiostřil u mantinelu, vyvázl pouze s napomenutím sudího Štengla. Takhle by to nešlo.
09:32
Ostravská lajna se nyní dostala do dobrých několika šancí, tu největší měl Jiří Juhaňák, jeho střela byla ale na poslední chvíli zblokovaná.
08:03
Již nyní je vidět, že návštěvnost na zápase v Plzni bude opět velmi dobrá, sportovní hala na Slovanech je parádně zaplněná a to i přes současně hrané utkání hokejové extraligy.
06:38
První dobrá šance přišla z hole ostravského Patrika Posselta, míček ovšem branku Tatranu přeletěl.
06:11
Zatím není příliš o čem psát, nebezpečné situace k vidění nejsou, velmi opatrný začátek z obou stran.
04:19
První přerušení ve prospěch Ostravy, volný úder od mantinelu.
04:15
Týmy se střídají na balonu jako v házené, jeden protiútok a na balon se dostane soupeř.
03:38
Svižný začátek zápasu, již více než tři minuty hrajeme bez přerušení.
00:01
Úvodní vhazování pro Ostravu, utkání právě začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Marek Lipový, Jiří Juhaňák, Dominik Klimscha, Panu Kotilainen, Wojciech Malajka
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Martin Mühlfait, Pavel Sládeček, Martin Pánek, Jakub Kolísko, Milan Meliš
00:00
Krásný nedělní podvečer, z městské sportovní haly v Plzni Vás vítám u zápasu 25. kola Superligy florbalu mezi týmy Tatran Teka Střešovice a FBC ČPP OSTRAVA. Začínáme přesně v 17 hodin. Přeji příjemné počtení.