6:2
1:3
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - K1 Florbal Židenice 10:7
11. Iveta Hyršlová, 14. Kristýna Vejvodová, 17. Nikola Hermannová, 26. Dominika Steinbachová, 29. Lucie Řezáčová, 31. Kristýna Vejvodová, 34. Veronika Balejová, 35. Vanda Šnajberková, 36. Natálie Balková, 60. Kateřina Kovaříková - 9. Eva Filipová, 13. Eva Filipová, 25. Eva Urbášková, 36. Jitka Drápalová, 49. Alžběta Švehlová, 54. Martina Indrová, 60. Lucie Romančáková; rozhodčí: Mika Helin - Jyrki Sarvanko; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Martina Franková 20 - Lenka Remešová 11, Karolína Krištofová 7; po třetinách: 3:2, 6:2, 1:3;
60:03
Komentář trenéra hostů, Jiří Starý Dnes pěkný zápas ve vysokém tempu z obou stran. První třetina z naší strany dobrá, stejně tak vstup do druhé. Bohužel poté následovala pasáž která dnešní zápas rozhodla, soupeř nás předčil v důrazu přrd bránou a efektivitě zakončení. Holkám patří uznání za třetí třetinu, na otočení zápasu ale už bylo pozdě. Díky za zápas.
60:02
komentář trenérky domácích Karolíny Šatalíkové: Věděli jsme, že nás dnes čeká těžký zápas. Jsem ráda, že k němu naše hráčky přistoupily zodpovědně. Za mě jen škoda třetí třetiny, kdy jsme hráli dobře na mičku, ale horší obranou třikrát inkasovali. Děkujeme soupeřkám za hru.
60:01
Střely celkem: Tiger - 29, Židenice - 27
60:00
Střely ve 3. třetině: Tigers - 7, Židenice - 8
60:00
59:56
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Barbora Sedláčková (10:7).
59:21
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (10:6).
59:21
Kovaříková trefuje z první nahození od Chudé.
58:24
Hyršlová pálí z voleje jen těsně vedle.
57:34
Tigers jsou na míčku a snaží se kontrolovat zápas.
55:57
Timeout K1 Florbal Židenice
54:33
Židenice jsou zjevně povzbuzeny vstřelenou brankou a Tigers mají co dělat aby se ubránily.
53:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Eva Filipová (9:6).
53:34
Pěkně sehraná kombinace Židenic končí v brance.
53:00
Vyloučen hráč Lucie Řezáčová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
52:13
Romančáková pálí od mantinelu, jen těsně minula branku.
50:40
Židenice jsou pod velkým tlakem, ale dobře se brání.
49:30
Řezáčová se dostala do brejku, brankářka Židenic zakročila dobře.
48:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Alžběta Švehlová, asistoval Kamila Pravcová (9:5).
48:27
Míček se záhadně dokutálel za záda Frankové.
48:04
Přečíslení 3 na 1 v podání Tigers, krásně sehrané, ale Kovaříková trrefuje golmanku.
47:10
Tigers předvedly krásnou kkombinaci přes obránkyně, ale finální přihrávka nevyšla.
45:05
Začíná se přiostřovat a hráčky nám lítají za mantinely.
44:38
Kovaříková čaruje za brankou soupeřek.
42:50
Židenice sevřely Tigers a hned se dostaly do šance.
41:47
Chudá střílela dvakrát od mantinelu a dvakrát do bloku.
41:30
Tigers začaly druhou přesilovku lépe a jsou na míčku, bohužel zatím bez střelby.
40:42
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Tigers -11 ,Židenice - 12
40:00
38:50
Vejvodová s Řezáčovou se dostaly znovu do přečíslení.
35:45
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Natálie Balková, asistoval Eliška Trojánková (9:4).
35:45
Balková nádherně trefila horní růžek střelou z dálky.
35:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová z trestného střílení (8:4).
35:08
Drápalová položila Frankovou a ta vleže byla bezmocná.
34:31
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vanda Šnajberková, asistoval Lucie Řezáčová (8:3).
33:36
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Iveta Hyršlová (7:3).
33:36
Střídání brankáře. Nový brankář Karolína Krištofová družstva K1 Florbal Židenice
32:34
Filipová v luxusní šanci minula odkrytou branku.
31:48
Balejová zkusila přehodit brankářku soupeřek lehoučkým lobíčkem.
30:47
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Lucie Řezáčová (6:3).
30:03
Chudá zkouší štěstí střelou z otočky.
28:22
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Kristýna Vejvodová (5:3).
28:22
Vejvodová s Řezáčovou ukázkově zvládly přečíslení 2 na 1 obránkyni.
28:09
Baťková ustála tvrdý souboj u mantinelu. Míček má ale soupeř.
26:46
Hermannová v pádu zasáhla míček a odkrytou branku netrefuje.
25:48
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Veronika Balejová (4:3).
24:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Lucie Romančáková (3:3).
24:33
Ztráta míčku při rozehrávce a je tu šance pro Brno! Urbášková s Romančákovou si vychutnaly Frankovou.
24:18
Pěkný souboj Drápalové a Pekárkové.
22:50
Křižná přihrávka na Indrovou prošla bez problémů a po zemi. Indrové střšla hrubě nesedla.
21:47
Židenice zatím hrají svojí přesilovku trpělivě.
21:03
Vyloučen hráč Natálie Balková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
20:59
Romančáková se dostala sama před Frankovou, na poslední chvíli blokuje střelu Hermannová.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: Tigers - 11, Židenice - 7
20:00
18:10
Rybníčková vyslala velmi nebezpečnou střelu od mantinelu.
17:20
Franková výtečně zakročila proti úniku Nečasové.
17:09
Trestné střílení družstva Ivanti Tigers Jižní Město neproměnil Iveta Hyršlová.
16:11
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Eliška Trojánková (3:2).
15:05
Nečasová s Romančákovou se dostaly do situce 2 na 1, Nečasová přestřeluje.
14:01
Velehrachová zamířila svojí střelu k bližší tyči. Našťěstí Franková byla na svém místě.
13:23
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Natálie Balková (2:2).
13:23
Vejvodová po krásné individuální akci zavěsila do horního růžku.
12:17
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Martina Indrová (1:2).
12:17
Nedůraz v obraně Tigers byl po zásluze potrestán.
10:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Veronika Balejová (1:1).
10:32
Chytré nahození od Balejová pohotově dorazila Hyršlová.
09:49
Pekárková zkusila prudkou střelou z dálky prostřelit židenický blok.
08:12
08:12
Křižné nahození od Indrové uklidila do branky Filipová.
06:59
Vyloučen hráč Zuzana Hubáčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
06:59
Chudá se tlačila do střely z výběhu a Hubáčková ji zastavila faulem.
05:40
Židenice zkoušejí hrát dlouhé míčky.
04:56
Šnajberková napálila obránkyni.
03:20
Závar před brankou Židenic. Trojánková zatáhla míček za branku a našla volnou Kovaříkovou, ta zblízka trefuje golmanku.
02:31
Tigers hrají vysunutý presing a židenické obránkyně s tím mají problémy.
01:24
Domácí mají míček na hokejkách a snaží se proniknout do židenické obrany.
00:01
Úvodní vhazování pro domácí :-)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Mika Helin a Jyrki Sarvanko.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Valehrachová, Martina Indrová, Eva Filipová, Barbora Sedláčková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Nikol Pekárková, Kateřina Fousová, Iveta Hyršlová, Veronika Balejová, Dominika Steinbachová