3:5
3:1
1:0

TJ Sokol Jaroměř - Florbal Exelsior Havířov 9:8p
7. Jiří Hofman, 12. Tomáš Hejzlar, 25. Dominik Emlar, 25. Tomáš Hejzlar, 38. Patrik Rozkovec, 47. Jakub Kárník, 56. Michal Nožička, 58. Dominik Emlar, 62. Vojtěch Výborný - 4. Daniel Filip, 10. Matěj Černý, 21. Richard Kraus, 34. Matěj Černý, 37. Matěj Černý, 37. Marián Kloza, 37. Pavel Bezděčík, 60. Adam Klimeš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Šimon Špaček 20, Dušan Völgyi 17 - Denis Jasiok 31; po třetinách: 2:2, 3:5, 3:1, 1:0;
61:21
61:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Dominik Emlar (9:8).
61:21
Střely v prodloužení: domácí 3, hosté 0
61:21
Komentář trenéra hostí Hynka Pláška: V první třetině vyrovnaný zápas. Ve druhé třetině, kdy nám vyšlo oslabení, ve kterém jsme několikrát skórovali a byli jsme lepší než soupeř. Ve třetí třetině, kdy jsme se báli o výsledek a kdy se hráči báli hrát toho soupeř využil a překlonil zápas na svou stranu. Litujeme dvou ztracených bodů navíc, Děkujeme soupeři za hru a divákům za atmosféru.
61:21
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli ve druhé třetině těžký výpadek při naší přesilové hře, naštěstí jsme se dokázali na třetí vrátit do zápasu a v prodloužení dotáhnout do vítězného konce. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:29
Vyloučen hráč Matěj Černý družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
60:00
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (8:8).
59:59
Střely ve třetí třetině: domácí 10, hosté 13
59:03
Hra je napínavější, než horor s nejlepším hodnocením na ČSFD.
58:37
Hejzlar hrál hruběji, než se smí, a tak si šel odpočnout na dvě minutky.
58:36
Vyloučen hráč Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
57:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Dušan Völgyi (8:7).
57:08
Stala se událost legendární!!! Domácí brankář fantasticky vyhodil na Emlara, který zakončil a Jaroměř se tak dostává do vedení.
55:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Patrik Horčička (7:7).
54:43
Hostující útočník zaspal vlastní rozehrávku a domácí se tak dostali do dalšího úniku.
52:38
Domácí drží míček pevně na svých čepelích.
51:32
Po Kárníkově nahrávce soupeři přišel na řadu protiútok, který však přes obranu domácích neprošel.
49:03
Domácí gólman opět zazářil při chycení střely z nebezpečné blízkosti.
48:15
Jaroměř hraje ve třetí třetině v klidu a s jasnou převahou.
47:48
Timeout Florbal Exelsior Havířov
47:48
Mantinely se sesypaly jako domino a hra musela být přerušena.
46:31
Koubek nahrál Karníkovi a ten střelou z první přesně zakončil.
46:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kárník, asistoval Milan Koubek (6:7).
45:51
Další Rozkovcova střela zastavena Jasiokem.
44:54
Brankář domácích skvěle vychytal střelu Vilíma
43:56
Rozkovcův samostatný únik zastavil brankář Jasiok.
42:24
Hra je zatím v klidu, ani jeden z týmů neriskuje
40:57
Prudká střela Rozkovce byla zastavena obráncem hostí.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hosté.
37:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Vojtěch Výborný (5:7).
37:06
Jak to popsat... Hostím se hold oslabení daří a běhen 30 vteřin vstřelili tři branky
36:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Adam Feber (4:7).
36:42
Střídání brankáře. Nový brankář Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř
36:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Daniel Filip (4:6).
36:09
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (4:5).
35:40
Vyloučen hráč Dominik Ošťádal družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
35:00
Dnešní utkání sleduje fantastických 135 diváků, děkujeme.
29:45
Jaroměř se snaží rozbít blok Havířova, ale moc se nedaří.
29:12
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:05
Jaroměř si vytváří úžasné šance, ale ne a ne je proměnit.
25:04
Hosté střílí o sto šest, ale Špaček se nenechá jen tak vykoupat.
24:48
Po dvou rychlých gólech Emlara a Hejzlara se Jaroměř dostává do vedení.
24:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Petr Hašek (4:3).
24:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Milan Koubek (3:3).
23:43
Kobr nezpracoval nahrávku od Nožičky a hosté se tak dostávají do protiútoku.
22:34
Po faulu Koubka hosté hrají rozvážně na své polovině.
20:30
Po neúspěšném bránění hosté začínají druhou třetinu vstřelením branky.
20:29
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Adam Klimeš (2:3).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hosté.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: domácí 16, hosté 15
18:30
Domácím se nedaří využít přesilovou hru.
17:44
Po nedovoleném zákroku Kutáčka domácí hrají přesilovku.
17:43
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
16:46
Špaček skvěle vychytal samostatný únik hostujícího hráče.
15:10
Zatím vidíme rychlý technický florbal se spoustou střel na obou stranách.
14:31
Domácí v klidu střídají, není kam spěchat.
13:04
Hra se nesympaticky přiostřuje.
12:38
V samostatném úniku Nožička neproměnil.
11:02
Hejzlar krásnou backhandovou střelou vyrovnává skóre.
11:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Jan Škola (2:2).
10:37
Koubek ve velké šanci, Jasiok fantasticky zakročil
09:57
09:07
Rozhodčí jsou nuceni více přerušovat hru, kvůli zbytečným faulům z obou stran.
08:15
Hra je stále v plném proudu.
06:51
Po nahrávce od Kubiny Hofman ukázkově vsítil míček do levého růžku branky
06:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Jakub Kubina (1:1).
06:35
Rozehrávka hostí končí po bloku Školy za mantinely.
05:12
Oba brankáři se rozhodně nenudí, týmy střílí, co to jde
03:18
Hosté si připisují branku po nečekané střele po zemi
03:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Filip, asistoval Jakub Vilím (0:1).
03:08
Brankář hostí si připisuje první zákroky.
02:24
Hosté se snaží uklidnit hru a v klidu drží míček na své polovině.
01:52
Hra je aktivní z obou stran.
00:37
Emlar si po individuální akci prokličkoval celé hřiště a Havířov již musel bránit útok domácích
00:01
Úvodní buly vyhrál hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Tomáš Kozlík, Matěj Černý, Richard Kraus, Adam Klimeš
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Vojtěch Výborný, Jakub Kárník, Milan Koubek, Dominik Emlar, Patrik Rozkovec
00:00
Krásný sobotní podvečer vážení diváci, vítáme Vás u 19.kola 1.ligy mužů, ve kterém se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí Florbal Exelsior Havířov.