0:2
4:1
- : -

1.MVIL Ostrava - Spartak Pelhřimov 6:5
3. Denis Kubiczek, 18. Patrik Němec, 43. Patrik Němec, 45. Jan Lacina, 57. Adam Tesárek, 58. Jan Lacina - 17. Martin Blažek, 19. Viktor Vlach, 25. Martin Blažek, 34. Jan Brothánek, 49. Martin Blažek; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3 + Daniel Kotzur 5:0; využití: 0:2; diváků: 49; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 29 - Jakub Kuchař 18; po třetinách: 2:2, 0:2, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domacích Vojtěcha Kořínka 1/2: Všechno hrálo proti nám. Nicméně co k naší hře. První třetina z naší strany úplně na pytel. 11 trestných minut = hnus fialový. Po důrazné domluvě o přestávce jsme se posunuli a už jsme aspoň žádnou dvojku nedostali, ale hra pořád hnus fialový.
60:00
Komentář trenéra domacích Vojtěcha Kořínka 2/2:. Ve třetí třetině se proházely pětky a konečně jsme i předvedli trošku florbalu a stačilo na tři body. Dobrý morál a bojovnost, kluci zaslouží za třetí třetinu velkou pochvalu a jsme rádi že jsme pořád ve hře o play-off. Díky soupeřům.
60:00
Komentář trenéra hostujícího družstva Petra Zajíčka: Utkání bylo méně pohledné o to více bojovné. Nevím co, ale asi strach nám nedovolil dnes v Ostravě vyhrát.
57:21
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Lacina, asistoval Jan Adamík (6:5).
57:21
Pelhřimov čekal v obraně až dostane gól tak dlouho až dostal rovnou dva, tak jak předtím probíhali hosté od jedné branky k druhé, teď stejně proběhl Lacina a vsunuje vedoucí gól
56:59
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Adam Tesárek, asistoval Lukáš Svačinka (5:5).
56:43
Další pokus o kreativní rozběhávku Pelhřimova zastavil Sokol a Adamík napálil blok
55:00
Občas jako teď Pelhřimov vyhodí dlouhý nakopávaný balón a sklepává do lajny do úniku jako teď, ale únik zastaven
54:23
Obraz hry je takový, že Mvil zkouší tlačit a Pelhřimov brání
50:52
A Mvil s tím naložil podobně úspěšně takže se hraje dál
50:50
hostující 17 teď předvedl vraždu v přímém přenosu, z levého mantinelu backhandem středem na hráče, který snad běžel za mantinelem pro pití do krásného brejku Mvilu. Získává od nás tři bludišťáky., zjevně miláček trenéra.
48:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Marek Švrkala (4:5).
48:22
Zvýšené úsilí na obou stranách přineslo akčnější hru a další branku hostů, když po chvíli kombinování na půlce soupeře finálně završili souhru 9 a 10
47:22
Z rozehrávky Mvilu se dostal do střely ze středu hřiště Svačinka, hostující chytač měl plné končetiny práce
46:40
Hosté přidali a po dlouhé době se usadili na útočné polovině a tak si Kořenek zachytal po střele devítky
46:10
Pponěkud Laxní rozehrávka skončila sice faulem domácích, ale taky hostujícím hráčem ležícím přes mantinel
45:02
Pelhřimovská 10 se rozběhl a hádejte co.....ano správně... běžel a běžel a běžel až doběžel a skončil za brankou Mvilu, tam míček ztratil
44:15
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Lacina bez asistence (4:4).
44:15
Momentálně to není ten Pelhřimov, který známe ze druhé třetiny, zvýšená aktivita domácích nese ovoce, Lacina ukořistil míček a těží individuálně vyrovnání
43:20
Unikátní rozehrávka Mvilu, kdy odd přiťuknutého míčku utekli úplně všichni hráči zpátky byl první Němec
43:03
Vhazování poté co míček opustil hrací plochu k nelibosti domácích
42:12
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Patrik Němec, asistoval Lukáš Svačinka (3:4).
42:12
Mvil v tlaku, těží po kombinaci Svačinky na Němce kontaktní gól
40:48
Teď z rozehry Pelhřimova se nejdříve srazil někdo z pelhřimova s Kořenkem, který rychle zacouval do brány, protože 10 z Pelhřimova doběhla míček vystřelila do boční sítě, přičemž skončil ležmo na střídačce v náruči domácích hráčů
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině: Mvil: 8 Pelhřimov: 10
40:00
úvodní vhazování bylo tak rychlé, že jsem si ho skoro nevšiml a zjistil jsem, že ho vyhrál Mvil, čímž se okamžitě dostal podtlak presujícího soupeře
40:00
39:33
9+33=0 přesně takhle vypadala matematika pelhřimovské akce při nahrávce z levého mantinelu přímo před branku na osamoceného hráče, který poslal míček krkolomně za branku.
37:50
Pelhřimov teď zcela ze stoje vyrobil krásnou gólovku, kterou rovněž zcela stoicky poslal Zrzavý do tyče po solidním krosu Brothánka
36:33
Prozměnu se Mvil snaží postupnou rozehrávku, postupně se dostal k půlce a zpátky
36:00
Mvil zahrozil z dalšího brejku, ale hrozba zůstala skrytá
35:00
utkání sleduje 49 diváků
33:30
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek, asistoval Lukáš Zrzavý (2:4).
33:30
Zrzavý dostal míček na střed hřiště, uděl tak pět kroků směrem k brance Mvilu backhandem přiklepl doleva a Brothánek si Kořenka vychutnal
32:51
Kubiczek vypíchl míček Pelhřimovským a sám zkusil střelu, golman pozorný
31:20
Pelhřimovská 17 se rozběhl a běžel a běžel a běžel a pak vystřelil, Kořenek měl co dělat, aby vyrazil do rohu.
29:00
Mvil vypresoval vlastní propad při rozehrávce Pelhřimova, ten i přes další sérii přihrávek na nikoho vytvořil střeleckou situaci, ale trefil jen blok
27:38
Po útočné kombinaci z pravého rohu domácích střílela Pelhřimovská 48 do oken a ty jsou na Dubině pěěěkně vysoko
24:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (2:3).
24:03
Pelhřimov jde do vedení.
23:29
Probíhá úprava plochy. Chvilka času na poradu.
21:30
MVIL v plném počtu.
21:08
Tesárek šel v oslabení sám na brankáře, ale nedal.
20:01
Pelhřimov bude minutu a půl hrát přesilovku.
19:30
Vyloučen hráč Radim Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
19:30
MVIL jde znovu do čtyřech.
19:29
19:00
Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
18:08
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Martin Blažek (2:2).
18:08
Pelhřimov vyrovnává.
17:49
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Patrik Němec, asistoval Denis Kubiczek (2:1).
17:49
MVIL jde do vedení. V oslabení se trefuje Němec.
16:11
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (1:1).
16:11
Pelhřimov srovnává.
14:29
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1.MVIL Ostrava na 5 minut za nedovolené vrážení.
14:29
Pelhřimov bude hrát přesilovku,která potrvá 5 minut.
11:58
MVIL se ubránil a je v zase v plné síle.
10:09
MVIL ve čtyřech.
09:58
Vyloučen hráč Jakub Mechel družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
09:58
Pelhřimov bude hrát chvilku 5 na 3.
09:11
Svačinka předvedl neskutečný blok.
08:09
Vyloučen hráč Matěj Kapec družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:09
Pelhřimov si zahraje přesilovku.
07:19
Pelhřimov se probral a je aktivnější a vytvořil si dvě slibné šance, ale Kořínek nemusel zasahovat.
05:58
MVIL napadá a Pelhřimov je v problémech.
03:15
Pelhřimov nebezpečně vystřelil, ale Kořínek s přehledem chytá.
02:33
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Matěj Kapec (1:0).
02:33
Po krásné akci jde MVIL do vedení.
01:30
MVIL je aktivnější,ale prozatím neměl žádnou šanci.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Václav Fučík, Jan Brothánek, Martin Blažek, Petr Poduška, Marek Švrkala
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava : brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Lukáš Svačinka, Matěj Kapec, Adam Tesárek, Matěj Sokol, Denis Kubiczek