2:2
2:2
0:1

Snipers Třebíč - Spartak Pelhřimov 7:8p
2. Zdeněk Malich, 3. Lukáš Vlach, 4. Ondřej Blažek, 29. Jiří Blaha, 34. Martin Žák, 46. Lukáš Vlach, 51. Michal Kelbler - 3. Ladislav Běhounek, 5. Lukáš Mátl, 6. Václav Fučík, 28. Jan Knězů, 31. Jan Brothánek, 47. Jan Knězů, 59. Jan Knězů, 63. Václav Fučík; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 165; zásahy brankářů: Petr Brestovský 1, Jan Bazala 14 - Jakub Kuchař 8; po třetinách: 3:3, 2:2, 2:2, 0:1;
62:21
62:22
Toto zajímavé utkání plné gólů končí, dnes odjíždí šťastnější hostující tým. Snipers Třebíč zůstávají na dnu tabulky. Střely v prodloužení: 1-2:
62:21
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Lukáš Zrzavý (7:8).
62:21
Komentář trenéra hostů: Derby, jak se patří plné osobních soubojů a šancí na obou stranách. Konečně jsme přidali více bojovnosti a chuti se porvat o vítězství. Rozhodla jedna přesná střela v prodloužení. Děkuji soupeři a divákům.
62:21
Komentář trenéra domácích: Opět jsme ztratili dva body za vítězství díky chybě v naší přesilové hře, takže jsme darovali soupeři vyrovnání , který byl v prodloužení šťastnější. Děkujeme divákům za podporu, soupeři za zápas.
61:39
Timeout Spartak Pelhřimov
61:39
Hosté to zkouší bez brankáře.
61:10
Snipers zatím skoro pořád drží míček na svých holích.
60:00
60:00
A začíná tu prodloužení, buly vyhráli domácí.
60:00
59:59
Končí základní hrací doba, následovat bude prodloužení. Střely ve třetí třetině: 4-9.
59:37
Snipers drží míček, tlačí, ale nedaří se jim vstřelit gól.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:27
Hosté po rychlé, křižné přihrávce srovnávají ve vlastním oslabení na 7:7.
58:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Václav Fučík (7:7).
58:07
Jan Sláma to opět přehnal s důrazem.
58:06
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
57:39
Hráči z Pelhřimova teď do některých soubojů chodí až moc důrazně a odnesl to další domácí hráč.
57:27
Snipers stále drží jednobrankový náskok.
56:00
Hra je přerušena, protože hostující Jan Sláma hodně tvrdě přehodil jednoho ze svých protihráčů přes mantinel, až to zavánělo vyloučením.
55:41
Obrana domácích zafungovala jako jeden muž a ubránila velký závar před vlastní brankou.
54:08
Oba týmy se snaží vstřelit ještě jednu branku, a tak se hra zrychluje.
53:01
Přečíslení dva na jednoho Snipers Třebíč kvůli špatné přihrávce gólem neskončilo.
52:25
Spartak Pelhřimov se snaží dorovnat skóre zápasu, zatím ovšem marně.
50:27
Michal Kelbler si zkušeně obhodil vybíhajícího brankáře hostů a zakončil do prázdné branky.
50:26
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Michal Kelbler bez asistence (7:6).
49:30
Jan Bazala nyní výtečně vychytal únik jednoho z hráčů Pelhřimova.
48:50
Hostující fanoušci se snaží překřičet fanoušky Snipers.
47:00
Spartak Pelhřimov znovu dorovnává, upřímně lituji těch, kteří nemají šanci toto napínavé utkání sledovat naživo.
46:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Petr Poduška (6:6).
45:46
Snipers znovu udeřili v oslabení a ujímají se vedení.
45:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Zdeněk Malich (6:5).
44:35
Na trestnou lavici putuje znovu Jiří Halama, znovu na dvě minuty, znovu za sekání.
44:34
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
44:17
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
40:00
40:00
39:59
Máme tu konec druhé hrací části, ve které přibyli další čtyři góly. Střely ve druhé třetině: 4-7.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:15
Hra je teď poměrně vyrovnaná.
36:40
Dnes můžeme slyšet i hlasitý souboj fanoušků obou stran, atmosféra je tu vynikající!
34:35
Domácí fanoušci se dožadují vyloučení jednoho z hostujících hráčů, rozhodčí jim ale nevyhověli.
33:37
Martin Žák po krásné individuální akci ve vlastním oslabení srovnává na 5:5.
33:36
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Lukáš Štveráček (5:5).
32:36
Skvělý zákrok nyní předvedl Jan Bazala.
31:46
Historie se opakuje. Domácí Jiří Halama je znovu vyloučen na dvě minuty za sekání.
31:45
30:16
Hostující tým se opět ujímá vedení.
30:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek, asistoval Ladislav Běhounek (4:5).
28:59
Snipers srovnávají skóre, protože Jiří Blaha střelou na přední tyč rozvlnil síťku.
28:58
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Blaha, asistoval Jiří Halama (4:4).
27:33
Bohužel pro domácí Jiří Halama poskytnuté trestné střílení neproměnil.
27:32
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Jiří Halama.
27:17
Spartak Pelhřimov využil přesilovou sekundu před koncem přesilové hry a ujímá se vedení.
27:16
26:27
Domácí ,,čerstvý" brankář Jan Bazala si připisuje dnes první zákrok.
25:18
A máme tu už i první vyloučení v zápase, a to na straně třebíčského celku.
25:17
23:40
Nejproduktivnější hráč Snipers Třebíč v celé sezoně Lukáš Mátl dnes zatím žádné body neposbíral, ale už zvládl vstřelit vlastní gól.
22:25
Domácí Adam Benáček střelou z první z hranice velkého brankoviště branku přestřelil.
21:37
Domácí Snipers měli standardní situaci ze zajímavého místa, ale gólem neskončila.
19:59
Máme tu konec první třetiny. Po počáteční gólové smršti v prvních šesti minutách jsme další branku neviděli. Střely v první třetině: 6-4.
19:56
Hostující Ladislav Běhounek trestuhodně netrefil odkrytou bránu.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:11
Hostující kapitán se šikovně vymotal z obležení dvou hráčů v rohu.
16:57
Po rychlém protiútoku domácích se Matěj Hobza ke střele nakonec nedostal.
15:25
Lukáš Vlach teď nepotrestal obrovskou chybu hostů v rozehrávce.
13:50
Milanu Picmausovi (Snipers Třebíč) se dnes rozehrávka nedaří, ale směrem dozadu hraje výborně.
13:22
Zdeněk Malich z dorážky před brankou hostujícího brankáře neohrozil.
12:24
Hra je teď přerušena, protože jeden z hostujících hráčů sekl domácího gólmana přes prsty.
11:17
Nyní mají více ze hry domácí Snipers.
09:38
Domácí brankář Petr Brestovský bez problémů skákavou střelu chytil.
08:54
V jedné chvíli na zemi můžeme vidět až tři hráče.
08:07
Samostatný únik domácího Zdeňka Malicha gólem neskončil.
07:58
Třebíč nyní po dlouhé době drží míček.
06:57
Hra se nyní konečně gólově uklidňuje.
05:28
A je vyrovnáno. Po necelých šesti minutách padlo už šest gólů!
05:27
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Michal Šulc (3:3).
04:46
A je tu další gól! Po nešťanstném odrazu od třebíčského kapitána Pelhřimov snižuje na rozdíl jednoho gólu.
04:45
Vlastní branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl (3:2).
03:46
Sledujeme střelecky bohatý zápas. Ještě neuplynuly ani čtyři minuty a už jsme viděli čtyři góly.
03:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Martin Žák (3:1).
02:50
Lukáš Vlach si připisuje už druhý bod v utkání, Snipers se opět ujímají vedení, stav je 2:1.
02:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Jiří Halama (2:1).
02:11
Hostující tým ale vzápětí vyrovnává.
02:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek bez asistence (1:1).
01:15
Vedení se ale nyní ujímá domácí mužstvo!
01:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Lukáš Vlach (1:0).
00:48
Aktivněji začíná hostující tým, který si i připisuje první střelu na bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Lukáš Zrzavý, Petr Poduška, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Jan Brothánek
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Ondřej Blažek, Lukáš Mátl, David Salák, Martin Žák