2:3
5:4
1:0

Aligators Klobouky Teamstore.cz - FBK Spartak Hluk 9:8p
5. Ondřej Frank, 24. Michal Fila, 40. Radim Fila, 45. Radim Fila, 51. Lukáš Gregr, 55. Adam Klimeš, 59. Michal Fila, 60. Viktor Kejík, 61. Lukáš Gregr - 10. Vojtěch Duda, 28. Adam Cileček, 33. Tomáš Olbert, 36. Martin Tuhý, 41. Vojtěch Duda, 49. Tomáš Janča, 50. Martin Krchňáček, 58. Tomáš Olbert; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:3; využití: 3:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 26 - Lukáš Kolečkář 23; po třetinách: 1:1, 2:3, 5:4, 1:0;
60:46
65:00
Počet střel v prodloužení: domácí 1, hosté 1
65:00
Počet střel v zápase: domácí 32, hosté 34
65:00
Komentář trenéra hostů Martina Tuhého: "Zase jsme byli blízko 3 bodům, ovšem základní neplnění taktických pokynů v závěru utkání, nás stálo vítězství. Domácí si nakonec díky skvělému finiši výhru zasloužili. Děkuji soupěřům a pořadatelům."
65:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Gremmela: 1. část "Hra Hluku nám prostě nesedí, šikovní hřáči na balónku, kteří čekají na brejkové situace. Dva body vydolované cilou vůle. Dnes to nebyl z naší strany dobrý zápas a bohužel pokračujeme ve špané hře v předbrankovém prostoru a dostáváme hromadu gólů. Musíme se vrátit k poctivosti a soustředěnosti. "
65:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Gremmela: 2. část . Jinak nám neustálé videorozbory budou k ničemu. Každopádně děkuji klukům za obrovskou bojovnost i když se nedařilo na míčku. Jdeme dál, budeme pracovat a na Kopr budeme jsem nachystaní. "
60:46
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Adam Klimeš (9:8).
60:00
60:00
Počet střel ve 3. třetině: domácí 15, hosté 13
60:00
59:02
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Viktor Kejík, asistoval Lukáš Gregr (8:8).
58:50
Kejík 2 krát teď pálil nebezečně.
58:10
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Michal Fila, asistoval Radim Fila (7:8).
57:35
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Tomáš Janča (6:8).
57:00
Poslední 3 minuty 3. třetiny.
56:10
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:55
Domácí v plném počtu.
54:32
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Adam Klimeš, asistoval Patrik Jedlička (6:7).
54:19
Timeout FBK Spartak Hluk
53:10
Domácí Chmela si připsal 2 bloky.
52:55
Vyloučen hráč Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:34
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Radim Fila (5:7).
50:34
I 3. přesilová hra domácích končí brankou. Gregr vystřelil a hosté si tečí poslali míček do protipohybu brankáře.
49:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (4:7).
49:05
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:46
Domácí Zbořil vstřelil teď branku, která pro kopnutí nebyl uznán.
48:33
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Vojtěch Duda (4:6).
46:30
Domácí Rychlý si po delší době připisuje zákrok.
44:45
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Radim Fila, asistoval Lukáš Gregr (4:5).
44:45
Fila R. z poloviny hřiště vystřelil nechytatelnou střelu do horního rohu.
44:01
Domácí Líznar pouze do boční sítě.
43:08
Domácí Zbořil pouze do brankáře.
42:52
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
41:41
Fila R. po volném úderu do brankáře.
40:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Olbert (3:5).
40:53
Rychlý 2 střely vychytal, ale na další dorážku už nedosáhl.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: domácí 10, hosté 9
40:00
39:23
39:00
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
38:55
Domácí Fila R. střelil do pravé tyčky a následnou dorážku vyslal Svoboda do levé tyčky.
37:15
Domácí mají mnoho ztrát, kterými posílají hosty z Hluku do protiútoků.
35:39
Domácí Klimeš v šanci neprostřelil.
35:06
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Pavel Krchňáček (2:4).
34:20
Trestné střílení družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz neproměnil Tomáš Líznar.
34:20
Po faulu na Líznara je pojede trestné střílení.
32:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (2:3).
32:20
Po zmatku v domácí obraně, se hosté krásnou střelou dostávají do vedení.
31:37
Líznar měl 2 šance, ale hostující brankář vše chytá.
31:00
32 diváků přihlíží dnešnímu utkání.
29:44
Domácí hrají v plném počtu.
29:20
Fila R. si teď v oslabení připsal 2 obrovské šance, ale brankář hostů to vychytal.
28:53
Hluk drží domácí na polovině.
27:44
Vyloučen hráč Michal Fila družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
27:31
Tempo hry trochu opadlo.
27:00
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Cileček, asistoval Jiří Petlan (2:2).
27:00
Střela z poloviny hřiště propadla až za záda Rychlého.
26:44
Domácí hrají v plné počtu.
25:05
Domácí Kejík si připsal hned v úvodu oslabení několik zblokovaných střel.
24:44
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
23:41
23:41
Fila M. střelil zpoza několika hráčů, a míček propadl i za hostujícího brankáře.
20:45
Stejně jak se skončilo, tak se i začalo. Velké šance na obou stranách.
15:30
Domácí měli po delší době souvislou akci, střela Líznara byla zblokována.
13:05
Domácí brankář Rychlý opět zasahuje na brankové čáře.
12:06
Hosté mají šancí za šancí, opět šli 3 na 1, ale nedávají.
09:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Pavel Krchňáček (1:1).
09:33
Domácí Zbořil sám proti brankáři nedává, a hosté z protiútoku vyrovnavají.
08:21
Hosté z Hluku si již vytvořili mnoho velkých šancí.
07:04
Hosté měli několik šancí, Rychlý drží.
06:08
Gregrova střela zblokována.
04:54
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ondřej Frank, asistoval Milan Ducar (1:0).
04:54
Ducar poslal přihrávku na nabíhajícího Franka, který se zkušeně podíval a střelou po zemi otevírá skóre.
04:00
Domácí Zbořil vyslal skákavou střelu, která nadělala problémy.
02:51
Rychlý v domácí brance si připsal první ostrý zákrok.
02:12
Hosté z Hluku šli 3 na 1, ale domácí Hos zasáhl.
00:15
Hned v úvodu tvrdý souboj u mantinelu.
00:01
Úvodní vhazování vyhrálo družstvo hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Jan Holý, Pavel Krchňáček, Adam Cileček, Martin Tuhý, Martin Krchňáček
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Viktor Kejík, Roman Svoboda, Radim Fila, Michal Fila, Tomáš Líznar