1:1
2:3
- : -

FbK TJ Svitavy - Snipers Třebíč 5:4
9. Tomáš Hynek, 19. Lukáš Brýdl, 26. Jakub Motl, 45. Lukáš Musil, 57. Tomáš Zach - 31. Filip Salák, 45. Martin Žák, 52. Lukáš Štveráček, 58. Jaroslav Dlabač; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 163; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 30 - Jan Bazala 21; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:3;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: 12 - 16 Celkový počet střel: 26 - 34
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Pazderníka: "Viděli jsme bojovné a vcelku vyrovnané utkání, kdy první polovinu zápasu byli lepší domácí, druhou polovinu zápasu my. Bohužel domácí byly o branku šťastnější. Děkujeme soupeři za utkání."
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Beneše: Po první třetině jsme se dostali do vedení. Ve druhé třetině jsme dali soupeři šanci zbytečnými vyloučeními. Naštěstí nám náskok stačil a ve třetí třetině už jsme jej udrželi. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:00
Začala poslední minuta dnešní základní části. Nechci to zakřiknout.
58:47
Bazala si poradil se slavnou střelou Říhy z půlky elegantním jelením skokem.
58:15
Rozehrávku domácích napadají hosté velmi aktivně.
58:12
Timeout Snipers Třebíč
57:46
Oba týmy předvádí agresivní hru. Faul sem, faul tam. Zdravotník taky chvilku neposedí.
57:26
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Jiří Halama (5:4).
56:22
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Zach, asistoval David Říha (5:3).
55:58
Hosté neotálejí a napadají každou přihrávku domácích.
55:45
Výběh Máčka končí střelou vedle, míček si přebírají hosté.
55:26
Domácí opatrně rozehrávají na své polovině.
53:59
Rozehrávka domácích končí střelou Prudila těsně nad.
52:49
To se jim nevyplácí a hra se dostává až ke Skácelíkovi, který po posekání od hráčů míček chytá a posílá zase domácí do útoku.
52:18
Domácí obdržený gól naštval a pálí na branku hostů ze všech pozic.
51:50
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Štveráček bez asistence (4:3).
50:37
Ale i na druhé straně gólman odvádí výbornou práci, sice není na něho tolik střel, ale nedělají mu žádné problémy.
49:58
Skácelík dneška drží svůj tým, počet střel ve třetí třetině je zatím 6 - 10
49:27
Hráči přitvrzují v soubojích jeden na jednoho.
48:40
Domácí přidali na tempu, ale přišly s tím chyby v nahrávkách.
47:37
Rozehrávka domácích narušena žákem končí odpískáním faulů v souboji dva na jednoho.
46:46
Diváci se začínají rozčilovat nad padajícími domácími hráči.
45:42
Zach si prosekal cestu, rozhodčí zakročili a na míčku jsou zase hosté.
44:48
Nic zajímavého.
44:27
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Filip Salák (4:2).
44:27
Hosté neváhají a reagují dalším gólem.
44:17
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Musil, asistoval David Říha (4:1).
44:17
V poslední sekundě domácí využili početní výhodu.
43:43
Žák využil chyby domácích a dostává se ke střele na Skácelíka, která ho minula a končí za mantinelem.
42:59
Domácí neváhají a střílí, bohužel pouze do obránců hostů.
42:17
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hra rukou.
42:17
Druhá přesilová hra domácích.
41:26
Oba týmy lítají ze strany na stranu.
40:21
Skácelík chytil dosekávající střely hostů.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: 7 - 12 Celkový stav: 14 - 18
40:00
39:22
I v poslední minutě se hráči dávají do rychlých samostatných výběhů. Asi dobrá fyzička.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:05
Hamalova střela po zemi ohrozila gólový stav, ale Skácelík na poslední chvílí zareagoval nohou a míček vykopl.
37:54
Domácí hrají v plném počtu.
36:55
Časté oslabení domácích je dovedlo k perfektnímu bránění, hosté nemají kudy tam ten míček vecpat.
36:26
Hosté opatrně přistupují k domácím.
35:54
Vyloučen hráč Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
35:54
Třetí přesilová hra hostů.
34:14
Žák zvládl vecpat míček za Skácelíka, ale trefuje tyč. Ta musí ještě teď zvonit Skácelíkovi v uších.
33:43
Domácí odráží útoky hostů jednoduchými gesty.
33:33
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Martin Žák.
33:06
Zbrklá rozehrávka domácích končí na čepeli Bláhy, ale ten míček záhy ztrácí.
32:29
Souboje jeden na jednoho jsou tak drsné až padají celé řady mantinelů.
31:40
Střelecký stav ve druhé třetině: 6 - 7
30:50
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Filip Salák, asistoval Martin Žák (3:1).
30:50
Častá vyloučení se domácím vymstila.
30:00
Dnešní utkání sleduje 163 diváků, děkujeme!
29:51
Vyloučen hráč David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
27:40
Na hosty domácí vyvíjí neúprosný tlak a drží tím míček především na svých holích.
26:23
Vašáka dvě asistence nabudili natolik že lítá za brankou hostů od hráče k hráči a snaží se vybojovat míček souboji jeden na jednoho.
26:02
Domácí neváhají a snaží se neustále cpát do útočného pásma, hosté se uchylují k faulům.
25:22
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jakub Motl, asistoval Ladislav Vašák (3:0).
25:22
Mladé duo Vašák a Motl se dokázali prosadit mezi staršími a zkušenějšími hráči.
25:09
Hosté hrají v plném počtu, neboli další nevyužitá přesilová hra.
24:42
Hynek svojí střelou překvapil Bazalu, ale ne na tolik aby to byl gól.
23:46
Žák se přes vyššího Zacha nedokázal dostat k míčku, Zach tímto činem zabránil útoku hostů.
23:09
Vyloučen hráč Filip Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
23:09
První přesilová hra domácích.
22:03
Střelecky jsou aktivnější hosté prozatím. 0 - 3
21:01
Útočné trio, Sauer, Hynek a Prudil, zase dělají neplechu před brankou hostů.
20:01
Úvodní buly do druhé třetiny vyhráli opět hosté.
20:00
20:00
Počet střel po první třetině: 7 - 6
20:00
19:33
Domácí už neriskují a drží míček na obranné polovině hřiště.
19:00
Začala poslední minuta první třetiny
18:03
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Brýdl, asistoval Ladislav Vašák (2:0).
18:03
Kulhavý vybojoval skluzem míček, který si převzal Vašák a přesnou přihrávkou dává možnost Brýdlovi zakončit, ten zvyšuje skóre přesnou trefou do pravého horního rohu branky hostů.
17:03
Žák z hostujícího týmu se nebojí pro vybojování míčku použít nedovolené zákroky, které smrdí zraněním.
16:15
Musil urovnal krizi domácích jednoduchým odebráním míčku ze souboje jeden na jednoho.
14:42
Pakosta sice dostal jesle, ale dokázal míček doběhnout a otočit situaci ve prospěch domácích, kteří střílí ale také míjí.
13:19
Chyba při rozehrávce málem stála domácí stav vedení, Skácelík byl naštěstí ve střehu.
12:42
11:35
Hosté začínají být zbrklí i přes početní výhodu, a vytváří tím šance pro domácí.
10:42
Vyloučen hráč Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:19
Domácí již po druhé za poslední minutu ohrožují branku hostů dlouhými náhozy.
09:32
Hra po úvodním gólu ožila, hráči zkouší mnohem víc samostatných úniků.
09:00
Střelecký stav: 4 - 2
08:09
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Hynek, asistoval Vít Sauer (1:0).
08:09
Duo Sauer a Hynek se konečně prosadilo a uvádí domácí do vedoucí pozice.
06:54
Skácelík se nebál a neuhnul ani očkem před útočícím Bláhou, který s sebou vzal i bránu.
05:30
Hamala z hostujícího týmu, minul branku po velmi vypracovaném úniku.
04:11
Pěkná akce domácích, v kombinaci Prudila, Hynek a Sauer, končí mimo hřiště po teči obránců hostů.
03:42
Hosté se zatím zdají být střelecky aktivnější, ale netrefují bránu.
03:01
Hosté jsou na Zacha připraveni a nedovolí mu jeho slavné kličky ani začít.
02:10
Domácí začínají zakládat útok svými klasickými výhozy od obránců.
01:31
Rohová rozehrávka domácích končí nahrávkou na slepo ze souboje jeden na jednoho.
00:43
S rohovou rozehrávkou hostů si na polovině domácích nedělali žádné starosti.
00:01
Úvodním buly se otvírá zápas a buly se zmocnili hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Adam Benáček, Filip Salák, Martin Žák
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Tomáš Zach, Jan Kulhavý, Lukáš Brýdl, Ladislav Vašák, Jakub Motl