1:1
1:0
FbC Plzeň

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - FbC Plzeň 6:5p
17. Václav Zábran, 27. Daniel Riley, 34. Michal Nový, 39. Adam Lešuk, 47. Patrik Kovářík, 63. Marek Sluka - 2. Jaromír Täuber, 9. Adam Tlapák, 39. Tomáš Němeček, 40. Jaromír Täuber, 48. Jakub Stelzer; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:5; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Patrik Zítka 12 - Pavel Novotný 27; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:1, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostů Václava Michálka : Dnešní zápas se nám povedl, předváděli jsme pohlednou hru. Bohužel pro nás, soupeř mě v zakončení i dostatek štěstí a naši hráči naopak určitou smůlu. Prodloužení je už hra individualit. Do dalších zápasů zapracujeme na zakončení a budeme získávat plný počet bodů. Děkuji všem zúčastněným.
62:07
65:00
Komentář trenéra domácích Michal Kuberta : Vlažný vstup do utkání, Plzeň nám mohla v první třetině nadělit kanára. Naštěstí jsme ustáli tlak a srovnali krok. Od druhé třetiny vyrovnaná partie, plno nepřesností a hodně faulů. V závěru zasloužená dělba bodů se šťastným koncem pro nás. Jsme rádi za dva body a děkujeme všem v hale a soupeři.
62:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Patrik Kovářík (6:5).
61:00
Domácí tým se pokusil hrát pár vteřin bez gólmana.
60:01
Úvodní buly v prodloužení vyhrál tým domácích.
59:48
Tým domácích má standardku jenom pár metrů od soupeřovy brány. Uvidíme co domácí vymyslí.
57:35
Tak jako chválíme domácího brankáře, tak taky musíme pochválit i brankáře hostů Pavela Novotného.
53:55
Hra má své tempo. Vidíme hodně akcí, střel a soubojů. Je jen otázkou času kdy padne ten důležitý gól.
51:48
Opět musíme pochválit brankáře Patrika Zítka za skvělé zákroky.
49:40
Brankář domácích Patrik Zítka dnes drží svůj tým co jen může.
47:58
Musíme pochválit také realizační tým za opakované čištění hrací plochy.
47:02
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Stelzer, asistoval Lukáš Täuber (5:5).
46:49
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Kovářík, asistoval Daniel Riley (5:4).
46:35
Domácí tým si vedení moc dlouho neužil. Při rychlém protiútoku silně podcenili svého soupeře.
46:34
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
46:34
Vyloučen hráč Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
44:28
Hráči na obou stranách dělají velké chyby. Nikdo, ale zatím těchto chyb nevyužil.
42:48
Hráč domácích s číslem 67 Tomáš Balej se pokusil vystřelit na bránu. Jeho střela bohužel o pár centimetrů minula bránu.
42:00
Domácí tým úspěšně ubránil velice důležitě oslabení.
41:35
Další střela hostů letěla několik metrů nad bránu.
40:40
První zásah gólmana v této třetině. Tým domácích se snaží přežít toto oslabení.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál opět tým hostů.
40:01
Oba týmy jdou do poslední třetiny se stejnými šancemi na výhru, jako na začátku utkání. Tým hostů má jen tu výhodu necelých dvou minut přesilovky.
39:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Filip Nový (4:4).
39:58
Vyloučen hráč Daniel Riley družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování.
39:55
Vyloučen hráč Daniel Riley družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
38:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček bez asistence (4:3).
38:03
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Patrik Zítka (4:2).
35:40
Po třetím gólu se domácích tým probral a začal hrát zajímavou hru.
33:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový bez asistence (3:2).
33:37
Krásná střela backhandem zamířila přesně pod horní tyčku.
30:15
Žádné šance, žádné drama, hráči běhají jenom sem a tam a nic zvláštního se neděje.
26:58
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley, asistoval Patrik Kovářík (2:2).
26:58
Bylo to o nervy, ale nakonec se to přece jenom povedlo. Po několika zblokovaných pokusech se míček konečně dostal tam, kam domácí potřebovali.
25:51
Vyloučen hráč Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:05
Tým hostů právě prověřil pevnost konstrukce branek domácích. Cinknutí míčku uslyšela celá hala.
22:15
První střelu hostů ve druhé třetině si pohlídal gólman domácích Patrik Zítka.
20:50
Hráč domácích s číslem 15 Marek Sluka měl další šanci vystřelit backhandem. Tentokrát netrefil bránu.
20:01
Úvodní buly ve druhé třetině vyhrál tým hostů.
20:01
Tým domácích bude ještě muset vydržet pár vteřin v oslabení.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 5 ,FbC Plzeň 11
20:00
18:24
Vyloučen hráč David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:51
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran (1:2).
16:51
Po pěkné akci domácího týmu se nakonec míček odrazil od hokejky obránce přímo do brány.
15:30
Tým domácích má opět šanci snížit gólový rozdíl v další přesilovce.
15:20
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
14:10
Tým hostů bez jakýkoliv potíží ubránil své první oslabení tohoto zápasu.
13:05
Domácímu týmu se nedaří vystřelit na bránu. Přihrávky nejsou vůbec přesné.
12:10
08:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Adam Tlapák bez asistence (0:2).
08:10
Už to vypadalo, že se budě opět vylučovat. Před bránou domácího týmu došlo k sekání.
06:27
Hráč domácích s číslem 71 Michal Nový měl zatím největší šanci skórovat. Pro jeho smůlu netrefil bránu.
03:40
Domácí tým úspěšně ubránil své první oslabení tohoto zápasu.
02:43
Vyloučen hráč David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
02:43
Pro domácí tým to nevypadá vůbec dobře. V poměru držení balónku jsou v porovnání se soupeřem značně pozadu.
01:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Jan Šůs (0:1).
01:48
První střela toho zápasu našla své místo v bráně domácích.
00:01
Úvodní buly první třetině vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Pavel Novotný; hráči v poli: Jaromír Täuber, Jan Šůs, Vojtěch Kuneš, Josef Tomášek, Matěj Vošta
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Marek Sluka, Michal Nový, Daniel Riley