0:0
1:0
TJ Turnov

FAT PIPE Traverza Mukařov - TJ Turnov 3:2p
29. Marek Chlumský, 32. Šimon Otto, 61. Tomáš Sláma - 7. Vojtěch Palatínus, 9. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Josef Bína 16 - Jaroslav Švec 16; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:0, 1:0;
60:31
65:01
Komentář trenéra hostů: Vyrovnané utkání, kde jsme mohli brát tři body a nebo taky nulu. Nakonec máme bod a jedeme dál. Díky soupeři za utkání.
65:00
Komentář trenéra domácích Marka Chlumského: Děkujeme soupeřům za vyrovnané utkání, které rozhodly maličkosti. Diváci v tomto utkání mohli vidět skvělé zákroky brankářů a bojovný výkon na obou stranách.
64:59
Děkujeme divákům, hráčům obou týmů a rozhodčím za dramatický a vyrovnaný zápas.
64:59
Střely v prodloužení Traverza - Turnov 1:0
60:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Šimon Otto (3:2).
59:28
Bína se rychle přemisťuje a vychytává tak další střelu Turnova.
57:44
Sekyra připravený v bloku zamezuje střele Turnova.
53:30
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
53:30
Pudich nyní diskutuje s rozhodčími.
52:54
Hra se přiostřuje. Oba týmy jsou přesvědčeni, že dnes vyhrají právě oni.
51:06
Turnov má standardku, Traverza ji ovšem řeší a jde do útoku.
50:15
Nyní Traverza pálí na branku Turnova co to dá.
48:30
Zaznělo břevno Turnovské branky.
47:51
Turnov poklidně kombinuje na polovině soupeře a hledá střelecké pozice.
47:23
Vyloučen hráč Marek Deutsch družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
46:29
Syrovátko posílá soupeře nedovoleným zákrokem do mantinelu a Turnov má rozehrávku z rohu.
42:52
Pudich se nyní dere do pásma soupeře, hráč Turnova se ale kácí přes mantinel a směr hry se obrací.
41:45
Míček nyní pod tlakem nabírá dvojrozměrných tvarů.
40:40
Turnov měl obrovskou šanci, ale míček končí v rohu.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině Traverza - Turnov 5:5
38:23
Pudich běžel sám na branku, nahrál ale spoluhráči, který neměl takovou rychlost a nemohl tak přesně vystřelit.
34:52
Švec nyní předvedl krásný zákrok a udržuje tak skóre vyrovnané.
34:12
Po krásné kombinaci Traverzy končí míček za brankou golmana hostů.
33:20
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
32:39
Probíhá nyní odložené vyloučení ve prospěch Traverzy.
31:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Marek Deutsch (2:2).
31:14
Ottovi se nepovedlo přihrát v situaci 2 na 1 na prázdnou branku, jeho přihrávka byla zblokována, ale i přesto se mu podařilo vystřelit.
29:19
Hosté se ale i přesto pokouší o útok na branku domácích.
28:55
Po gólu pokračuje Traverza stále ve hře 5 na 4.
28:28
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Marek Chlumský, asistoval Adam Vejrych (1:2).
27:40
Vyloučen hráč Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
27:40
Vyloučen hráč Jan Hausmann družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
27:35
Nyní je v hale slyšet kontakt holí každou chvíli.
26:38
Hluk v hale zapříčinil, že hráč Turova neslyšel hvizd a už se radoval ze vstřelené branky. Ta byla ale vstřelena až po zastavení hry.
24:06
Traverza má zatím problém při přechodu přes střední pásmo.
19:02
Matěcha dostal krásnou přihrávku před prázdnou branku, střela z první mu ale nesedla.
17:37
Střela Syrovátky byla zblokována a končí za mantinelem.
16:12
Vyloučen hráč Pavel Sekyra družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:22
Hraje se tvrdě, rozhodčí ale udržují hru poměrně klidnou.
13:08
Švec má balónek po odrazu pod kontrolou.
11:54
Hraje se nyní spíše na půli Turnova, ten ale často vytváří rychlé a nebezpečné úniky.
10:15
Střelu Palatínuse likviduje krásným zákrokem brankář Traverzy Josef Bína
08:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (0:2).
08:07
Střela Štipky končí pouze v boční síťce.
06:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (0:1).
06:40
Palatínus dostává přihrávku vzduchem z půle a je sám před brankou Traverzy
06:09
Hra se nyní rychle přelévá ze strany na stranu
04:16
První půl minuty přesilovky se hrálo spíše v obranném pásmu Turnova, nyní už ale hosté kombinují na polovině domácích.
03:15
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
02:34
Deutsch střílí, ale míjí branku Turnova
01:50
Heřmanský fauluje a je z toho standardní situace pro Turnov.
00:01
Zdravíme Vás u dnešního zápasu, oběma družstvům přejeme hodně štěstí a Vám dobrou zábavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Antonín Palatínus, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Jan Pudich, Jan Řeřicha, Radim Fořt, Robert Štipka