2:3
4:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7:3
16. Václav Grulich, 34. Tomáš Kopecký, 40. David Cejnar, 42. Marek Svoboda, 43. Vojtěch Bureš, 46. Jan Světlík, 51. Jan Světlík - 24. Tomáš Vlček, 35. Martin Kameš, 40. Pavel Dvořák; rozhodčí: Aleš Jansa - David Kytler; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 15 - Patrik Zítka 23; po třetinách: 1:0, 2:3, 4:0;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Michala Kuberta: " Jediný pozitivní z tohoto zápasu bereme to, že jsme na vzájemný zápas +1. Po druhé třetině jsme měli soupeře dorazit, ale vyhořeli jsme. Soupeř trestal z produktivity a zaslouženě vyhrál. Děkujeme za zápas a boj o play off bude ještě drama."
60:00
Komentář trenéra domácích pana Tomáše Třešňáka: "Celý zápas jsme si dokázali vytvářet šance, které jsme proměňovali. K tomu jsme přidali hodně dobrý výkon do obrany, kdy jsme soupeře nepouštěli do větších šancí nebo delšího tlaku. Obě výše zmíněné věci zapříčinily to, že body zůstávají zaslouženě doma. Díky fanouškům za podporu a věřím, že se potkáme večer na plese."
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Náchod 11 - 6 Králův Dvůr.
60:00
Střely na branku celkem: Náchod 30 - 23 Králův Dvůr
60:00
59:58
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
52:28
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zdržování hry.
50:30
Vojta zatáhl po mantinelu a ukázkově našel Honzu a ten nedal golmanovi šanci
50:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Vojtěch Bureš (7:3).
44:14
Vyloučen hráč Matěj Kurell družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování.
44:14
Kurell zahodil florbalku a jde si sednout
42:30
Náchod odskakuje,vybojovaná balonky u mantinelu a Svoboda a Bureš trefují přesně
42:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Světlík (5:3).
41:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Jan Čečetka (4:3).
39:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Tomáš Vlček (3:3).
39:37
dva rychlé protiútoky a z vedení je opět srovnáno
39:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Vojtěch Bureš (3:2).
38:35
golman hostů v jednom kole a nechal si utřít brankoviště...Pepa Hořák v akci
38:15
Světlík s Burešem v úniku ale jen do golmana
34:42
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Kameš, asistoval Tomáš Vlček (2:2).
34:42
závar před Skalickým a máme srovnáno
33:50
Kopecky zblokoval a v samostatném úniku pod golmana
33:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Kopecký bez asistence (2:1).
32:25
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.