1:3
4:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBC Štíři Č. Budějovice 8:11
7. Pavel Bezděčík, 17. Daniel Tychtl, 17. Marián Kloza, 27. Martin Šulc, 44. Adam Klimeš, 46. Matěj Černý, 48. Matěj Černý, 60. Ondřej Kučera - 1. Jan Králík, 5. Daniel Drobiš, 9. Jakub Vojáček, 13. Daniel Drobiš, 15. Jan Králík, 16. Ondřej Havelka, 27. Tomáš Hanák, 34. Michal Měřička, 36. Michal Měřička, 57. Ondřej Havelka, 60. Jan Procházka; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 4:4 + Ondřej Havelka (BUD) OS; využití: 0:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 2, Denis Jasiok 23 - Josef Macek 31; po třetinách: 3:6, 1:3, 4:2;
60:00
Počet střel na bránu v 3. třetině: D-15, H-12
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes rozhodla naše produktivita v první třetině. Na začátku druhé části jsme byli horší, ale třetinu i tak vyhráli a vytvořili si tak před závěrečným dějstvím velký náskok. Torpedo zápas zdramatizovalo dobrými brejky, ale náskok jsme si pohlídali.
60:00
Komentář trenéra domácích Hynka Pláška: V první části jsme velmi zaspali a soupeř odskočil do velkého trháku, který jsme už nedokázali dohnat. Z naší strany malá produktivita, spoustu prohraných soubojů. Všechny činnosti je třeba hodně zlepšit, abychom mohli být konkurence schopným týmem. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00
59:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Matěj Černý (8:11).
59:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Hanák (7:11).
58:30
Králík si povodil hráče domácích za jejich bránu a málem by dal gól, kdyby Vilím neodstřelil míček.
57:20
Havířov hraje power-play.
56:36
Timeout Florbal Exelsior Havířov
56:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka z trestného střílení (7:10).
56:36
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
56:36
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice - osobní trest.
56:22
Klimešova střela ze středu je zablokována Strouhalem.
55:15
Černý trefuje tyč brány z půlky hřiště.
54:17
Strouhal přestřeluje bránu domácích.
53:17
Peřkovi je přerušen jeho běh na bránu, jelikož byl předtím faulován a bude se rozehrávat od zadu.
51:53
Kučerovi se nepodařilo obhodit soupeře, jelikož mu zaklekl do toho zaklekl a jede se protiútok na domácí.
51:15
Máme zde 1. zraněného hráče s č. 40 Drobiše, který pravděpodobně špatně došlápl a má něco s kotníkem.
50:31
Budějovice si zařídily volný úder, ale nevyšel jim podle plánu a na míčku je Feber v rohu hostů.
49:29
Hra se odehrává ve svižném tempu a divací se mají rozhodně na co koukat.
49:01
Peřka zaklekává do přihrávky na volného soupeře.
47:31
Havelka zabránil projetí míčku na Žvaka, který mohl střílet do prázdné brány.
47:16
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
47:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý z trestného střílení (7:9).
46:34
Havířov je v neskutečném nasazení a jejich hlad po gólech je šílený.
45:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Denis Jasiok (6:9).
45:21
Černý přesně umísťuje míček do brány soupeře a stahuje náskok soupeře na 6:9.
43:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Kamil Peřka (5:9).
43:59
Klimeš trefuje pravý horní roh brány.
42:58
Budějovice byly příliš dlouho na míčku a Klozovi došla trpělivost a vráží hráče do zad, což vede k volnému úderu hostů.
41:24
Klimeš posílá nahoru na Peřku, jenž příklepem páli bohužel po zemi.
40:43
Kučera běžek po hlavě k mantinelu, kde se rozsekal, ale naštěstí míček skončil na čepeli domácích.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým FBC Štíři Č. Budějovice.
38:25
Budějovice zamkly domácí u jejich brány a míček kolem nich jen sviští.
37:17
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:20
Jasiok helmou vychytává Slepičku.
36:04
Vyloučen hráč Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
36:04
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
35:55
Kučera zablokoval nahrávku před brankový prostor domácích a hra se odehrává v rohu hřiště.
35:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Václav Hejplík (4:9).
35:26
Měřička doráží střelu z půlky nadhozem přes Jasioka.
33:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Jan Králík (4:8).
33:14
Králík vypíchl míček Klimešovi a dává zádovku na Měřičku, který zakončuje po zemi do prázdné brány.
32:10
Budějovice svou rotací před Jasiokem způsobují neshodu v přebírání hráčů u domácích.
29:55
Havířovu se nepovedl volný úder v blízkosti velkého brankoviště, který jim zařídil Tychtl.
29:47
Vyloučen hráč Zdeněk Valdauf družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
29:25
Feber vyhrává osobní souboj v rohu soupeře a nahrává nahoru na Šulce.
28:21
Vilím faulován při výjezdu oblouk a získává pro Havířov volný úder.
27:38
Hanák bere zezadu a hlavně čistě míček Černému.
26:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Jan Žwak (4:7).
26:37
Jasiok vybíhá dopředu a zbavuje soupeře míčku, který se dostává k Žvakovi.
26:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Daniel Drobiš (3:7).
25:09
Mikulok vybíhá z obrany a vytahuje hru až na polovinu hostů, kde poté nahrává naslepo na pravou stranu, kde bohužel nikdo nebyl.
24:16
Vilím se pokusil proběhnout z rohu soupeře do velkého brankoviště, ale zabránil mu záklek obránce Budějovic.
22:54
Feber trefuje skákající míček bekhendem do břevna.
21:12
Budějovice střílí ihned po 1. minutě kolem brány domácích, naštěstí mimo bránu.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D-15, H-11
20:00
18:57
Stefan výborně čapl míček z čepele útočícího hráče a zachránil tak situaci.
17:58
Před bránou Budějovic proběhla osekávána holí a rozhodčí to správně nechali běžet, jelikož to bylo na obou stranách.
16:40
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Jakub Vilím (3:6).
16:40
Kloza doráží střelu Vilíma.
16:29
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Adam Klimeš (2:6).
16:29
Tychtl přesně zamířil do rohu brány a oživuje domácí tribunu.
15:55
Hráči si začínají jít po krku u mantinelů.
15:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Jan Králík (1:6).
15:43
Střídání brankáře. Nový brankář Denis Jasiok družstva Florbal Exelsior Havířov
14:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Tomáš Hanák (1:5).
13:07
Ve hře 4 na 4 jsou rozhodně lepší Budějovice.
12:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jakub Vojáček (1:4).
12:33
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
11:31
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:30
Macek neuvěřitelně vychytal Febera, který na něho běžel sám a klička mu bohužel nevyšla.
08:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Tomáš Brožek (1:3).
08:33
Rychlá kombinace budějovických hráčů posouvá jejich tým do vedení 3:0.
07:24
Kloza probíhá přes 2 hráče, kteří mu kazí střelu a rozhodčí nařizuje volný úder pro Havířov.
06:54
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Matěj Černý (1:2).
06:54
Bezděčíkovi se podařilo doklepnout střelu Klimeše.
06:11
Tychtl si tělem odstavil obránce a trefuje břevno brány.
04:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Michael Kudláček (0:2).
04:21
Drobiš zakončuje přihrávku Kudláčka do prázdné brány.
04:00
Klimeš probíhá přes střed kolem obránců hostů, ale ke střele nemá vhodnou pozici.
02:02
Kučera tělem odstavil hráče až na mantinel. Bohužel až po střele, takže rozhodčí ihned píská volný úder pro Budějovice.
00:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík bez asistence (0:1).
00:51
Králík běží přes střed a tahem zakončuje přesně pod ruku Stefana.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Marek Slepička, Michal Měřička, Jan Králík
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Kamil Peřka, Daniel Matloch, Adam Klimeš, Matěj Černý, Daniel Tychtl