5:1
4:0
- : -

Spartak Pelhřimov - FK Slovan J.Hradec 13:1
4. Blanka Břečková, 9. Nella Snížková, 9. Lucie Sůvová, 12. Markéta Hubatová, 17. Michaela Opicová, 19. Nella Snížková, 21. Lucie Sůvová, 22. Markéta Hubatová, 25. Petra Němcová, 34. Markéta Hubatová, 36. Lucie Sůvová, 42. Petra Němcová, 43. Michaela Hazová - 22. Klára Asterová; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šárka Domanská ? - Kristýna Hrbková ?; po třetinách: 4:0, 5:1, 4:0;
45:00
42:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Michaela Hazová, asistoval Blanka Břečková (13:1).
41:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petra Němcová, asistoval Lucie Sůvová (12:1).
40:02
Timeout FK Slovan J.Hradec
35:38
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lucie Sůvová, asistoval Petra Němcová (11:1).
33:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Markéta Hubatová, asistoval Petra Němcová (10:1).
30:00
30:00
24:28
21:50
21:10
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová bez asistence (7:1).
20:51
18:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Nella Snížková, asistoval Michaela Stejskalová (6:0).
16:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Michaela Opicová, asistoval Petra Němcová (5:0).
15:00
15:00
14:54
Vyloučen hráč Klára Asterová družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:09
08:44
08:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Nella Snížková, asistoval Blanka Břečková (2:0).
03:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Blanka Břečková, asistoval Zuzana Trávníková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Kristýna Hrbková; hráči v poli: Aneta Chvojková, Adéla Žoudlíková, Lucie Kaiseršotová, Aneta Slipková, Klára Asterová