1:3
0:5
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město B - TJ Sokol Nové Strašecí 3:8
6. Kateřina Peťovská, 10. Nela Dvořáková, 20. Kateřina Peťovská - 11. Veronika Kučerová, 15. Veronika Kučerová, 19. Eliška Malíková, 21. Adéla Šipošová, 22. Eliška Malíková, 22. Kateřina Bünterová, 25. Eliška Malíková, 30. Eliška Malíková; rozhodčí: Vojtěch Kos - Jakub Blažek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lea Marie Neumannová ? - Nikola Nosková ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 0:5;
30:00
29:49
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Nicol Hyková (3:8).
26:30
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
24:15
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková bez asistence (3:7).
21:33
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město B
21:33
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kateřina Bünterová, asistoval Veronika Petrová (3:6).
21:12
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Kateřina Bünterová (3:5).
20:32
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Adéla Šipošová, asistoval Eliška Malíková (3:4).
20:00
20:00
19:54
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Kateřina Peťovská, asistoval Nicol Jakešová (3:3).
18:53
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Adéla Šipošová (2:3).
14:08
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Kučerová bez asistence (2:2).
11:52
Vyloučen hráč Nela Dvořáková družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za sekání.
10:38
10:00
10:00
09:03
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Nela Dvořáková, asistoval Nela Bretschneiderová (2:0).
05:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Kateřina Peťovská, asistoval Klára Němcová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Kos a Jakub Blažek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Adéla Šipošová, Eliška Malíková, Veronika Petrová, Kateřina Bünterová