0:2
1:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FbC Sokol Předměřice n/L 2:8
6. Filip Lněnička, 36. Filip Lněnička - 1. Jan Schejbal, 8. Jan Bednář, 13. Josef Mostecký, 13. Jan Bednář, 18. Jan Schejbal, 26. Daniel Černý, 34. Jan Bednář, 43. Jakub Šimůnek; rozhodčí: Pavel Houserek - David Richter; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Kyselý 21 - Michal Souček 19; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:2;
45:00
42:10
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Šimůnek, asistoval Jan Bednář (2:8).
35:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Filip Lněnička, asistoval Dominik Novák (2:7).
33:09
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář bez asistence (1:7).
30:00
30:00
25:17
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Daniel Černý bez asistence (1:6).
17:23
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal, asistoval Jan Bednář (1:5).
15:00
15:00
12:48
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Jakub Šimůnek (1:4).
12:06
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Josef Mostecký, asistoval Lukáš Doležal (1:3).
12:04
Vyloučen hráč Pavel Krejsa družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:05
05:42
00:11
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Michal Souček; hráči v poli: Jakub Draštík, Josef Mostecký, Jan Bednář, Jan Schejbal, Jakub Šimůnek