ONLINE přenos florbalového utkání
Utkání:
6XS1-A075
Soutěž:
Liga starších žáků - skupina 6
Kolo:
14. kolo
Zahájení:
26.01.20 11:10
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6
:
PANTHERS OTROKOVICE
0
1. část
2. část
3. část
Prodloužení
Ukončeno
3:0
2:0
1:0
- : -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
PANTHERS OTROKOVICE
Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Čas
Událost
 
Utkání ukončeno
TJ Znojmo LAUFEN CZ - PANTHERS OTROKOVICE 6:0
branky:
8. Daniel Málek, 8. Tadeáš Hoch, 11. Michal Keberle, 16. Tadeáš Hoch, 17. Michal Keberle, 32. Tadeáš Hoch; rozhodčí: Jaroslav Bednařík - Tomáš Havlíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tobiáš Karel Procházka ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:0;
36:00
Ukončení 3. části.
31:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Daniel Málek (6:0).
24:00
Zahájení 3. části.
24:00
Ukončení 2. části.
16:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Michal Keberle, asistoval Tomáš Hájek (5:0).
15:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Matěj Szabó (4:0).
12:00
Zahájení 2. části.
12:00
Ukončení 1. části.
10:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Michal Keberle, asistoval Daniel Málek (3:0).
07:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Lucie Baldreichová (2:0).
07:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Málek, asistoval Tereza Tkadlecová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Bednařík a Tomáš Havlíček.
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Tobiáš Karel Procházka; hráči v poli: Tadeáš Hoch, Tomáš Hájek, Daniel Málek, Lucie Baldreichová, David Přibil
Zapisovatel:
Daniel Galanský
Doplňující údaje k utkání
Rozhodčí:
Jaroslav Bednařík a Tomáš Havlíček
Hala:
SH SportPoint Brno
Začátek utkání:
11:10
Konec utkání:
12:12
Góly a asistence
07:27
1:0
Daniel Málek
(Tkadlecová)
07:42
2:0
Tadeáš Hoch
(Baldreichová)
10:57
3:0
Michal Keberle
(Málek)
15:14
4:0
Tadeáš Hoch
(Szabó)
16:24
5:0
Michal Keberle
(Hájek)
31:07
6:0
Tadeáš Hoch
(Málek)
KANADSKÉ BODOVÁNÍ UTKÁNÍ
1.
Tadeáš Hoch (TJ Znojmo LAUFEN CZ)
3 (3 + 0)
2.
Daniel Málek (TJ Znojmo LAUFEN CZ)
3 (1 + 2)
3.
Michal Keberle (TJ Znojmo LAUFEN CZ)
2 (2 + 0)
4.
Lucie Baldreichová (TJ Znojmo LAUFEN CZ)
1 (0 + 1)
5.
Matěj Szabó (TJ Znojmo LAUFEN CZ)
1 (0 + 1)
6.
Tereza Tkadlecová (TJ Znojmo LAUFEN CZ)
1 (0 + 1)
7.
Tomáš Hájek (TJ Znojmo LAUFEN CZ)
1 (0 + 1)