3:1
4:5
- : -

FbC Aligators - FBŠ Hattrick Brno B 11:7
2. Daniel Valášek, 6. Vojtěch Dolíhal, 7. Adam Doupovec, 13. Marek Lokaj, 18. Adam Doupovec, 21. Adam Doupovec, 24. Adam Doupovec, 33. Adam Doupovec, 34. Daniel Valášek, 38. Daniel Valášek, 39. Adam Doupovec - 1. Tadeáš Rataj, 21. Michal Malec, 29. Marek Svitek, 31. Tomáš Bartoš, 32. Matěj Němec, 35. Tadeáš Rataj, 35. Lukáš Martinek; rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bohumil Žlůva; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Dočekal ? - Petr Špalek ?; po třetinách: 4:1, 3:1, 4:5;
39:00
38:17
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Adam Doupovec, asistoval Daniel Valášek (11:7).
37:57
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Daniel Valášek, asistoval Adam Doupovec (10:7).
34:35
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Lukáš Martinek, asistoval Tadeáš Rataj (9:7).
34:15
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tadeáš Rataj, asistoval Antonín Valíček (9:6).
33:16
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Daniel Valášek bez asistence (9:5).
32:18
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Adam Doupovec bez asistence (8:5).
31:48
Timeout FbC Aligators
31:48
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Matěj Němec bez asistence (7:5).
30:20
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tomáš Bartoš, asistoval Michal Malec (7:4).
28:37
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Marek Svitek, asistoval Tomáš Ondřejka (7:3).
26:00
26:00
23:25
20:35
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Adam Doupovec bez asistence (6:2).
20:28
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Michal Malec, asistoval Matěj Němec (5:2).
17:14
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Adam Doupovec z trestného střílení (5:1).
14:20
Vyloučen hráč Jakub Gheorghe družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
12:17
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Marek Lokaj bez asistence (4:1).
06:21
05:19
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Vojtěch Dolíhal, asistoval Marek Lokaj (2:1).
01:44
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Daniel Valášek bez asistence (1:1).
00:44
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kulhánek a Bohumil Žlůva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Petr Špalek; hráči v poli: Jakub Gheorghe, Tadeáš Rataj, Lukáš Martinek, Antonín Valíček, Filip Dvořák
00:00
Line-up domácích FbC Aligators: brankář: Jan Dočekal; hráči v poli: Adam Doupovec, Daniel Valášek, Vojtěch Dolíhal, Dominik Novotný, Luboš Dostál