1:3
1:2
- : -

Plzeňský kraj U17 - Kraj Vysočina U17 2:5
15. Jiří Čížek, 27. Jan Huleš - 6. Petr Zajíček, 14. Pavel Rous, 15. Pavel Rous, 19. Pavel Rous, 29. Matěj Kutílek; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Patrik Urban ? - Libor Domkař ?; po třetinách: 1:3, 1:2;
30:00
28:41
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil Matěj Kutílek, asistoval Petr Zajíček (2:5).
26:26
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Jan Huleš bez asistence (2:4).
25:02
Vyloučen hráč Martin Kršek družstva Kraj Vysočina U17 na 2 minuty za blokování hokejky.
18:56
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil Pavel Rous, asistoval Tomáš Hrubý (1:4).
15:00
15:00
14:40
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil Pavel Rous, asistoval Martin Kršek (1:3).
14:07
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Jiří Čížek, asistoval Matěj Švácha (1:2).
13:59
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil Pavel Rous, asistoval Maxmilián Škoda (0:2).
13:18
Vyloučen hráč Jakub Šedivý družstva Plzeňský kraj U17 na 2 minuty za sekání.
07:04
Vyloučen hráč Maxmilián Škoda družstva Kraj Vysočina U17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:40
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil Petr Zajíček, asistoval Tomáš Kuchyňa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gabzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Kraj Vysočina U17: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Jiří Uher, Matěj Kutílek, Petr Zajíček, Dan Kalina, Tomáš Kuchyňa
00:00
Line-up domácích Plzeňský kraj U17: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Jan Huleš, Matěj Švácha, Jiří Čížek, Adam Stejskal, Patrik Med