0:0
1:1
- : -

FbC ReActive Aligators D - FBK Atlas Blansko C 3:3
1. Vlastimil Jeřábek, 3. Vlastimil Karola, 29. Vlastimil Jeřábek - 1. Čestmír Sekanina, 10. Čestmír Sekanina, 36. Čestmír Sekanina; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Nejezchleb ? - Matěj Svoboda ?; po třetinách: 2:2, 0:0, 1:1;
39:00
35:26
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Čestmír Sekanina, asistoval Šimon Borek (3:3).
35:00
Josef Klosowicz drží basu a taky spaluje šanci.
33:40
Zápas se vyostřuje nestíháme počítat tresty.
33:31
Vyloučen hráč David Titz družstva FbC ReActive Aligators D na 2 minuty za hrubost.
33:31
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za hrubost.
32:37
Vyloučen hráč Rostislav Halaš družstva FbC ReActive Aligators D na 2 minuty za sekání.
32:08
Vyloučen hráč Marek Hrazdíra družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:18
Marek Hrazdíra spaluje šanci stejně jak jeho kolega.
28:41
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Vlastimil Jeřábek, asistoval Antonín Řihák (3:2).
26:14
David Navrátil spálil šanci života, která ho bude pronásledovat do konce kariéry.
26:00
26:00
17:53
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za bránění ve hře.
17:20
Lukáš Nejzchleb anuluje všechny šance svého mateřského klubu, nejspíš pomsta za nenabídnuté místo v A týmu
15:56
Mladší Žilka spálil největší šanci v zápase
13:00
13:00
09:40
Ondřej Sedlák předvádí stejné umění obehrání všech hráčů na hřišti jak jeho spoluhráč předtím.
09:39
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Čestmír Sekanina, asistoval Daniel Žilka (2:2).
05:49
Ručník na lavičce Blanska nemůže sledovat jejich hru a sám už chtěl jít hrát ovšem hráč Josef klosowicz zatrhl tuhle posilu na hřišti a stáhl ho zpátky na lavičku.
02:50
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Vlastimil Karola, asistoval Jan Oliva (2:1).
01:50
Hráč Blanska Josef Klosowicz obehrál při rozehrávce nejen soupeře ale i spoluhráče a dokonce i sebe. Opravdu nevidané nadání.
01:00
Utkání je opravdu svižné že nestíháme ani zapisovat ty nepovedené akce na obou stranách.
00:43
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Vlastimil Jeřábek, asistoval Vlastimil Karola (1:1).
00:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko C: brankář: Matěj Svoboda; hráči v poli: Šimon Borek, Daniel Žilka, Dominik Žilka, Josef Klosowicz, Čestmír Sekanina