2:2
0:2
0:1

Liberecký kraj U17 - Královehradecký kraj U17 4:5p
6. Daniel Sedláček, 10. Filip Kapitán, 15. Antonín Stárek, 16. Antonín Stárek - 14. Daniel Kříž, 18. Martin Krejčí, 30. Daniel Kříž, 30. Lukáš Jirásek, 34. Lukáš Ranný; rozhodčí: Radim Heiser - Michal Sládek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik ? - Jiří Malý ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:2, 0:1;
33:13
33:13
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Martin Krejčí (4:5).
31:54
Vyloučen hráč Filip Kapitán družstva Liberecký kraj U17 na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
29:59
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Daniel Kříž (4:4).
29:43
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil Daniel Kříž, asistoval Filip Čáp (4:3).
28:34
Timeout Královehradecký kraj U17
20:00
20:00
18:46
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva Liberecký kraj U17 na 2 minuty za sekání.
17:36
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil Martin Krejčí, asistoval Filip Píše (4:2).
17:35
Vyloučen hráč Šimon Stránský družstva Liberecký kraj U17 na 2 minuty za sekání.
17:12
Vyloučen hráč Patrik Strejcius družstva Královehradecký kraj U17 na 2 minuty za sekání.
15:38
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil Antonín Stárek, asistoval Jonáš Rais (4:1).
14:24
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil Antonín Stárek, asistoval Vojtěch Wiener (3:1).
13:34
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil Daniel Kříž, asistoval Martin Krejčí (2:1).
10:00
10:00
09:55
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil Filip Kapitán, asistoval Antonín Stárek (2:0).
05:43
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil Daniel Sedláček, asistoval Filip Smutný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Heiser a Michal Sládek.
00:00
00:00
Line-up hostů Královehradecký kraj U17: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Filip Čáp, Filip Píše, Martin Krejčí, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž
00:00
Line-up domácích Liberecký kraj U17: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Vojtěch Janeček, Antonín Stárek, Filip Kapitán, Jonáš Rais, Vojtěch Wiener